|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№61 сабақ. Өзіңді тексер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.12 Нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану 4.1.2.13 Бөлінді мәнінде нөлдер болатын жағдайда көптаңбалы санды екітаңбалы/үштаңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмінқолдану 4.2.1.8 Қалдықпен бөлу формуласын (a=b•c+r) шығарып алу және қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көбейту және бөлу бөлімінен нені үйренгенін біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: білімді, ізденімпаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 1 тапсырма 720/(9*10)=720/90=8 4*28*25=4*25*28=100*28=2800 25*29*4*3=(25*4)*(29*3)=100*87= =8700 2 тапсырма
ЕБҚ 3-есеп 123*200=24600 693000:300=2310 123*26=3198 4 тапсырма
|
Үй тапсырмасын оқиды Амалдарды орындайды Қалдықпен орындауды орындайды Есептеуге талдау жасайды Есептеу алгоритмін жасайды Баған түрінде орындайды Кері байланыс жасайды |
Қб: « от шашу» әдісі
Дескриптор: Амалдарды орындау тәсілдерін біледі-1б Тапсырманы орындайды-1б Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындайды-1б Тапсырманы өз бетінше орындайды-1б
Дескриптор: Есептеуді біледі-1б Есептеу тәсілдеріне талдау жасай алады-1 Дескриптор: Есептеу тәсілдерін біледі-1б Есептеу алгоритмін құрайды-1б ҚБ: Жарайсыңдар!
Дескриптор: Баған түрінде орындай алады-1б Қатесін тауып,түзетеді-1б Сабақ жайлы ойларын айтады |
Суреттер Дәптерлер Тақта Дәптер Жұмыс үлгісі Тақта Дәптер Тақта Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есептер шығару
Есептер шығару
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№61 сабақ. Өзіңді тексер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.12 Нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану 4.1.2.13 Бөлінді мәнінде нөлдер болатын жағдайда көптаңбалы санды екітаңбалы/үштаңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмінқолдану 4.2.1.8 Қалдықпен бөлу формуласын (a=b•c+r) шығарып алу және қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көбейту және бөлу бөлімінен нені үйренгенін біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: білімді, ізденімпаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 1 тапсырма 720/(9*10)=720/90=8 4*28*25=4*25*28=100*28=2800 25*29*4*3=(25*4)*(29*3)=100*87= =8700 2 тапсырма
ЕБҚ 3-есеп 123*200=24600 693000:300=2310 123*26=3198 4 тапсырма
|
Үй тапсырмасын оқиды Амалдарды орындайды Қалдықпен орындауды орындайды Есептеуге талдау жасайды Есептеу алгоритмін жасайды Баған түрінде орындайды Кері байланыс жасайды |
Қб: « от шашу» әдісі
Дескриптор: Амалдарды орындау тәсілдерін біледі-1б Тапсырманы орындайды-1б Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындайды-1б Тапсырманы өз бетінше орындайды-1б
Дескриптор: Есептеуді біледі-1б Есептеу тәсілдеріне талдау жасай алады-1 Дескриптор: Есептеу тәсілдерін біледі-1б Есептеу алгоритмін құрайды-1б ҚБ: Жарайсыңдар!
Дескриптор: Баған түрінде орындай алады-1б Қатесін тауып,түзетеді-1б Сабақ жайлы ойларын айтады |
Суреттер Дәптерлер Тақта Дәптер Жұмыс үлгісі Тақта Дәптер Тақта Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз



















