|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы «№11 ЖОББМ» КММ |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Калиева Бактыгуль Турсингазиновна |
|
|||||
|
Күні: |
12.05.25 |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№155. Есептерді әріпті өрнектердің көмегімен шығару |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз жаңашыл ұрпақ |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау. 7-тапсырма Есепті шығар |
Оқушылардыңназарынсабаққааудару Үйтапсырмасын Оқиды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды-1б Есепті шығарады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңасабақ ФС тапсырма «Ұяшық»әдісі 1-тапсырма Өрнектердің мәнін тап. А+в 25+8=33 9+61=70 70+5=75 8+90=98 100+4=104 2-тапсырма Есеп бойынша өрнек құрастырып,оларды жаз. А) 3в+2а Ә) ас+вх Б) а+сх 3-тапсырма Есеп бойынша өрнектер құрастыр. 1-қабат-а, бұл д есе артық 2-қабат-? Ш: а:д аһ21, д=7 21:7=3 Ж: 3 дүкен бар. ЕБҚ 4-тапсырма Сызба бойынша өрнек құрастыр. 141*5:3+456:4=349 ЕҚБ 5-тапсырма Теңдеуді шеш 700-у=98*5 700-у=490 У=700-490 У=210 700-210=98*5 490=490 |
Есептің шығарылу жолын түсінеді Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Есепті шығарады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-1б Есеп бойынша өрнек құрастырып,оларды жазады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады-1б Шешуін жазады-1б Жауабын табады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады -1б Олардың мәнін табады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор Теңдеуді шешеді-1б Шешуін жазады-1б Жауабын табады-1б |
Оқулық Оқулық Дәптер Оқулық Суреттер Оқулық Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
8-тапсырма 1 2 3 Айжан - + Гүлжан + - - Зәуре + Үй тапсырмасы: 6-тапсырма 1000-187*4+77*8=868 184*5-816:3+248=896 87*8:2-199=149 (348+97)-365:5=372 Кері байланыс
|
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығарады-1б Есепті шығарады-1б Кері байланыс «білім қоржыны» |
Дәптер суреттер Кері байла ныс парақта ры |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есептерді әріпті өрнектердің көмегімен шығару
Есептерді әріпті өрнектердің көмегімен шығару
|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы «№11 ЖОББМ» КММ |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Калиева Бактыгуль Турсингазиновна |
|
|||||
|
Күні: |
12.05.25 |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№155. Есептерді әріпті өрнектердің көмегімен шығару |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз жаңашыл ұрпақ |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау. 7-тапсырма Есепті шығар |
Оқушылардыңназарынсабаққааудару Үйтапсырмасын Оқиды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды-1б Есепті шығарады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңасабақ ФС тапсырма «Ұяшық»әдісі 1-тапсырма Өрнектердің мәнін тап. А+в 25+8=33 9+61=70 70+5=75 8+90=98 100+4=104 2-тапсырма Есеп бойынша өрнек құрастырып,оларды жаз. А) 3в+2а Ә) ас+вх Б) а+сх 3-тапсырма Есеп бойынша өрнектер құрастыр. 1-қабат-а, бұл д есе артық 2-қабат-? Ш: а:д аһ21, д=7 21:7=3 Ж: 3 дүкен бар. ЕБҚ 4-тапсырма Сызба бойынша өрнек құрастыр. 141*5:3+456:4=349 ЕҚБ 5-тапсырма Теңдеуді шеш 700-у=98*5 700-у=490 У=700-490 У=210 700-210=98*5 490=490 |
Есептің шығарылу жолын түсінеді Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Есепті шығарады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-1б Есеп бойынша өрнек құрастырып,оларды жазады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады-1б Шешуін жазады-1б Жауабын табады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады -1б Олардың мәнін табады-1б ҚБ: «Ақша» әдісі Дескриптор Теңдеуді шешеді-1б Шешуін жазады-1б Жауабын табады-1б |
Оқулық Оқулық Дәптер Оқулық Суреттер Оқулық Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
8-тапсырма 1 2 3 Айжан - + Гүлжан + - - Зәуре + Үй тапсырмасы: 6-тапсырма 1000-187*4+77*8=868 184*5-816:3+248=896 87*8:2-199=149 (348+97)-365:5=372 Кері байланыс
|
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығарады-1б Есепті шығарады-1б Кері байланыс «білім қоржыны» |
Дәптер суреттер Кері байла ныс парақта ры |
|
||
шағым қалдыра аласыз
















