|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Кестеден тыс көбейту және бөлу. |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№93 сабақ.Есептеу. Қорытындылау |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстырады |
|
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Апта дәйексөзі: Әділ заң - болашақ кепілі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
6-тапсырма Қалдықпен бөлуді орындаңдар 50:12=5 ( 2) 21:4=5 (1) 18:4=4(2) 85:18=4 (13) 60:7=8(4) 3:6=0(3) 5:8=0(5) 74:7=10(4) 51:7=7(2) Құндылық мақсаты: Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Балет 7*(120:40)=7*3=21 Сәуле Драма (850-650):5=200:5=40 Балжан Опера 500-303:3=500-101=399 Жазира Пантамима (540+120):6=660:6=110 Асқар Қуыршақ театры (650-320):30=330:30=11 Мұрат 2-тапсырма Теңдеулерді шеш. Х*3=1000-340 Х*3=660 Х=660:3 Х=220 220*3=1000-340 660=660 Х:40=36:18 Х:40=2 Х=2*40 Х=80 80:40=36:18 2=2 3-тапсырма «Алтын сандық» әдісі Мысалдарды есептеп, жауаптарын сандықтан тап. 18*2=36 60*5=300 17*3=51 550:5=110 140:7=20 440:20=22 808:4=202 306:3=102 420:2=210 999:3=333 369:3=123 482:2=241 4-тапсырма Есепті шығар Ш: 1) 130*2=260 ( опера ж/е балет) 2) 130+260=390 3) 485-390=95 ( Драма т.) Ж: Драма театрына 95 оқушы барды. Ұжымдық жұмыс 6-тапсырма «Таза тақта» әдісі Есептеп, дұрыстығын тексер. 41*2=82 639:3=213 33*3=99 248:2=124 23*3=69 82:2=41 8-тапсырма Теңдеулерді шеш Х*30=1000-730 Х*30=270 Х=270:30 Х=9 9*30=1000-730 270=270 880:у=535-491 880:у=44 У=880:44 У=20 880:20=535-491 44=44 А-45=389-254 А-45=135 А=135+45 А=180 180-45=389-254 135=135 Үй тапсырмасы 7-тапсырма Кесте бойынша өрнектер құрастыр және жаз. Олардың мәнін тап
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындайды-1б Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Балалардың қандай қойылымды ұнататынын атайды-1б Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б Дескриптор: Мысалдарды есептеп, жауаптарын сандықтан табады-1б Дескриптор: Есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Тамаша жұмыс! Тамаша жұмыс орындадыңдар! Тамаша жұмыс! Тамаша! «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер
Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Кері байланыс тақтасы |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есептеу. Қорытындылау
Есептеу. Қорытындылау
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Кестеден тыс көбейту және бөлу. |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№93 сабақ.Есептеу. Қорытындылау |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстырады |
|
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Апта дәйексөзі: Әділ заң - болашақ кепілі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
6-тапсырма Қалдықпен бөлуді орындаңдар 50:12=5 ( 2) 21:4=5 (1) 18:4=4(2) 85:18=4 (13) 60:7=8(4) 3:6=0(3) 5:8=0(5) 74:7=10(4) 51:7=7(2) Құндылық мақсаты: Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Балет 7*(120:40)=7*3=21 Сәуле Драма (850-650):5=200:5=40 Балжан Опера 500-303:3=500-101=399 Жазира Пантамима (540+120):6=660:6=110 Асқар Қуыршақ театры (650-320):30=330:30=11 Мұрат 2-тапсырма Теңдеулерді шеш. Х*3=1000-340 Х*3=660 Х=660:3 Х=220 220*3=1000-340 660=660 Х:40=36:18 Х:40=2 Х=2*40 Х=80 80:40=36:18 2=2 3-тапсырма «Алтын сандық» әдісі Мысалдарды есептеп, жауаптарын сандықтан тап. 18*2=36 60*5=300 17*3=51 550:5=110 140:7=20 440:20=22 808:4=202 306:3=102 420:2=210 999:3=333 369:3=123 482:2=241 4-тапсырма Есепті шығар Ш: 1) 130*2=260 ( опера ж/е балет) 2) 130+260=390 3) 485-390=95 ( Драма т.) Ж: Драма театрына 95 оқушы барды. Ұжымдық жұмыс 6-тапсырма «Таза тақта» әдісі Есептеп, дұрыстығын тексер. 41*2=82 639:3=213 33*3=99 248:2=124 23*3=69 82:2=41 8-тапсырма Теңдеулерді шеш Х*30=1000-730 Х*30=270 Х=270:30 Х=9 9*30=1000-730 270=270 880:у=535-491 880:у=44 У=880:44 У=20 880:20=535-491 44=44 А-45=389-254 А-45=135 А=135+45 А=180 180-45=389-254 135=135 Үй тапсырмасы 7-тапсырма Кесте бойынша өрнектер құрастыр және жаз. Олардың мәнін тап
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындайды-1б Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Балалардың қандай қойылымды ұнататынын атайды-1б Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б Дескриптор: Мысалдарды есептеп, жауаптарын сандықтан табады-1б Дескриптор: Есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Тамаша жұмыс! Тамаша жұмыс орындадыңдар! Тамаша жұмыс! Тамаша! «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер
Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Кері байланыс тақтасы |
|
||
шағым қалдыра аласыз

















