Есептеу Қорытындылау. Музыка

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Есептеу Қорытындылау. Музыка

Материал туралы қысқаша түсінік
күрделі теңдеулерді шешу алгоритмдерін пысықтайды.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Білім беру ұйымының атауы

Жетісу облысы Панфилов ауданы «Кішішыған орта мектебі» кмм

Пәні:

Математика

Бөлім:

3А. Кестеден тыс көбейту жіне бөлу

Педагогтің аты-жөні:

Азимбаева Динара Ерсаиновна

Күні:


Сынып:

3 сынып


Сабақтың тақырыбы:

92-сабақ. Есептеу.Қорытындылау.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.2.1.3 көбейтудің үлестірімділік және терімділік қасиеттерін әріпті теңдік түрінде: (ab)c=a(bc), a(b+c)=ab+ac, a(b-c)=ab-ac көрсету және қолдану

3.2.1.5 үш амалдан артық санды өрнектерді салыстыру

Сабақтың мақсаты

Есептеудің үйренген тәсілдерін қолданады.Көбейту және бөлуді орындап үйренеді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақ

тың ортасы

24 минут


































































































Сабақты қорыту

6минут






Кері байланыс

5 минут




Психологиялық ахуал қалыптастыру

Біз ақылды баламыз,

Есеп, жұмбақ ойынның,

Жауабын тез табамыз.

Туын ұстап білімнің,

Саяхатқа шығамыз!

Өткенді пысықтау

Қалдықпен бөлуді есептеу.

58:7=8(2қалдық) 59:9=6(5қалдық)

27:4=6(3қалдық) 66:8=8(4қалдық)

74:8=9(2қалдық) 46:5=9(1қалдық)


Жаңа тақырып

1-тапсырма

Өрнектердің мәнін тауып, симфониялық оркестрдің құрамына қандай аспаптар кіретінін анықта.

906:3=302-литавра

101*8=808-тарелкелер

303*2=606-вальторна

101*4=404-рояль

150*3=450-труба

201*4=804-тромбон

103*2=206-скрипка 900:20=45-гобой

320:2=160-флейта

333:3=111-арфа



2-тапсырма

ЕБҚ

3-тапсырма Теңдеуді шеш..

56:4+Х=257 У-75:5=800

14+Х=257 у-15=800

Х=257-14 у=800+15

Х=243 у=815

56:4+243=257 815-75:5=800

257=257 800=800


а+84:4=570 84:7хb=120

а+21=570 12хb=120

а=570-21 b=120:12

а=549 b=10

549+84:4=570 84:7х10=120

570=570 120=120

4-тапсырма Есепте.

ЕҚБ

5-тапсырма. Есепте. Дұрыстығын тексер.

17*2=34 550:5=110

34:2=17 110*5=550

65*2=130 800:400=2

130:2=65 2*400=800

75:5=15 84:6=14

15*5=75 14*6=84

60*8=480 960:6=160

480:8=60 160*6=960



7-тапсырма

Бөлінгішті тап.

8-тапсырма

Есептерді шығар.

9-тапсырма

Тура теңдік шығу үшін,цифрлардың арасына «қосу»және «азайту» таңбаларын қой.

0+1+2+3+4+5-6-7+8-9=1


Үй тапсырмасы

6-тапсырма

Қалдықпен бөлуді орында.

50:12=4(2 қалд.) 21:4=5(1қалд.)

85:18=4(13қалд.) 60:7=8(4қалд.)

5:8=0(5 қалд.) 74:7=10(4 қалд.)

18:4=4(2 қалд.) 3:6=0(3 қалд.)

51:7=7(2 қалд.)





Ширату ойынын ойнайды









Үй тапсырмасын тексертеді













Жаңа тақырыпты меңгереді










Тапсырмаыны орындайды








Жеке жұмыс жасайды





Теңдеуді шешеді









Есептеу жүргізеді





Есептерді шығарады және тексереді.
















Топтық жұмыс жасайды














Есептерді шығарады













Тура

теңдіктерді





Үй тапсырмасын орындайды








Кері байланыс жасайды










Дескриптор:

Есептеу тақырыбын меңгерген-1б

Тапсырмаларды орындайды-1б








Дескриптор:

Өрнектердің мәнін таба алады-1б






Дискриптор:

Сызба бойынша есеп құрастырады-1б








Дескриптор:

Теңдеуді шешеді мәнін табады-1б




Амалды орындау тәсілін біледі, қолданады-1б





амаша жұмыс жасадың!





Дескриптор.

Екі таңбалы санды екі таңбалы санға бөлу және көбейту алгоритмін түсіндіреді-1б

Есептеуді тексереді-1б








Дескриптор:

Қалдық пен бөлуді және оны тексеруді түсіндіреді-1б

. Тура теңдіктерді жазады-1б



.Дескриптор:

Есептің шартын жазады және шығарады-1б




Дескриптор:

Есепті шығарады, жауабын жазады-1б


Тура теңдіктерді шығара алады.


Мен сенімен мақтанамын!


Дескриптор.

Теңдеу шешу тәсілін біледі, қолданады-1б

Шешуін тексере алады





Ойын










Суреттер













Суреттер




























Плакат




Оқулық









Жұмыс дәптері










Кесте










Оқулық










Суреттер










Жұмыс дәптері







Оқулық



Кері байланыс тақтасы







Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
23.01.2023
260
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі