Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШҚ облысы Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» ҚМҚК
«Бекітемін» ______________
Әдіскер: Аманбаева Х. А
«Келісемін» ______________
Сынып жетекші: Канапиянова А.Т.
САБАҚ ЖОСПАРЫ

Тақырыбы: «Эстрадалық музыка»
Өтетін орны: «№23 ЖОББМ» КММ
Сыныбы: 6 «ә»
Мерзімі: 20.11.20.
Тобы: 48
Машықкер: Жабатаева Аружан
Баға: «___» ______________
Баға: «___» ______________
|
Сабақтың тақырыбы: Эстрадалық музыка |
||||
|
СЫНЫП: 6"ә" |
Қатысқан оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру. |
|||
|
Сабақ нәтижесі: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
|||
|
Сабақтың жоспары |
||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы |
Ресрустар |
||
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу: Сәлеметсіздерме? Здравствуйте! Hello! Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын оқушыларға таныстыру.
Мақсаты: қатысушылардың көңіл-күйін көтеру, жағымды эмоция туғызу.
Оқушылардың жауабы... |
|
||
|
Жаңа білім 15 минут
Дауыс жаттықтыру 2минут |
Білу және түсіну. Эстрадалық музыка – сахна өнерінің концерттік-сауықтық түрі. Ол кең аудиторияға арналған. Әсіресе, ХХ ғасырда музыкалық өнердің осы түрі кең ауқымды дами түсті. Эстрадалық әндер тек қана ойын-сауыққа құрылмаған. Мәселен, эстрадада азаматтық әндер, патриоттық, бейбітшілік үшін күрем жіне тағы басқа тақырыптағы әндер баршылық.
Видео ролик көрсету арқылы дауыс жаттығуын жасау
«Я учу английский» әнін орындау |
|
||
|
|
|
|
||
|
Сергіту сәті 3 минут
|
Сергіту сәті. «Көңілді күн»
|
https://youtu.be/xyS4WWbtttM
|
||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту 5 минут
Кері байланыс 5минут |
«Жетістік» баспалдағы.
|
|
||
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Эстрадалық музыка
Эстрадалық музыка
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШҚ облысы Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» ҚМҚК
«Бекітемін» ______________
Әдіскер: Аманбаева Х. А
«Келісемін» ______________
Сынып жетекші: Канапиянова А.Т.
САБАҚ ЖОСПАРЫ

Тақырыбы: «Эстрадалық музыка»
Өтетін орны: «№23 ЖОББМ» КММ
Сыныбы: 6 «ә»
Мерзімі: 20.11.20.
Тобы: 48
Машықкер: Жабатаева Аружан
Баға: «___» ______________
Баға: «___» ______________
|
Сабақтың тақырыбы: Эстрадалық музыка |
||||
|
СЫНЫП: 6"ә" |
Қатысқан оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру. |
|||
|
Сабақ нәтижесі: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
|||
|
Сабақтың жоспары |
||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы |
Ресрустар |
||
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу: Сәлеметсіздерме? Здравствуйте! Hello! Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын оқушыларға таныстыру.
Мақсаты: қатысушылардың көңіл-күйін көтеру, жағымды эмоция туғызу.
Оқушылардың жауабы... |
|
||
|
Жаңа білім 15 минут
Дауыс жаттықтыру 2минут |
Білу және түсіну. Эстрадалық музыка – сахна өнерінің концерттік-сауықтық түрі. Ол кең аудиторияға арналған. Әсіресе, ХХ ғасырда музыкалық өнердің осы түрі кең ауқымды дами түсті. Эстрадалық әндер тек қана ойын-сауыққа құрылмаған. Мәселен, эстрадада азаматтық әндер, патриоттық, бейбітшілік үшін күрем жіне тағы басқа тақырыптағы әндер баршылық.
Видео ролик көрсету арқылы дауыс жаттығуын жасау
«Я учу английский» әнін орындау |
|
||
|
|
|
|
||
|
Сергіту сәті 3 минут
|
Сергіту сәті. «Көңілді күн»
|
https://youtu.be/xyS4WWbtttM
|
||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту 5 минут
Кері байланыс 5минут |
«Жетістік» баспалдағы.
|
|
||
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз














