|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Логика 2-сынып |
Мектеп :№167 Мұғалімніңаты-жөні:А.Бердікеева |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Есту арқылы жадында сақтауды дамыту |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Естуарқылы жадында сақтауды дамыту жолдарын үйрену |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру бөлімі Психологиялық бағыт беру Біз ақылды баламыз Айтқан тілді аламыз Математика ілімін Лезде қағып аламыз. |
|
||||
|
Ширату |
Бір қайшының неше сақинасы бар? 2 Ұшатын көлік қалай аталады? Ұшақ Тонды неден тігеді? Теріден Төрт тышқанның құлағы нешеу? 8 Сиырдың қауіпті мүшесі мүйізі Сұйық су емес, ақ қар емес- сүт |
|
||||
|
Бояу |
Ең қысқа жолақты жасыл, ең ұзын қарындашты көк түске боя |
|
||||
|
Ойлан?
|
Орыншаның пәтері үшінші қабатта.Асыланның пәтері Орыншаның пәтерінен 2 қабат жоғары Ал Тайырдың пәтері Асыланның пәтерінен 4 қабат төмен орналасқан Асылан нешінші қабатта тұрады? 5 Тайыр нешінші қабатта тұрады? 1 |
|
||||
|
Ойлан? |
|
|
||||
|
Боя! |
Жапырақтарды боя.Қызыл жапырақ сары мен жасылдың ортасында, ал сарғыш жасыл жапырақтың оң жағында болсын. |
|
||||
|
Сандарды жаз |
Сауленің бойында 0 мен 1 сандарының орындары белгіленген.4 пен 5 сандарының орнын көрсет |
Дәптер ручка |
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау –оқушылардың прогресін/білімін қадағалауды сіз қалай жоспарлайсыз? |
Оқу байланыстары |
||||
|
Қорытынды бағалау Неғұрлым жемісті екі сәтті атаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2: Сабақтыжақсартуғаықпалететіндейекіжайттыатаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2:Мен сынып пен жекелеген оқушылар туралы жаңа нені білдім және бұл менің келесі сабағымды өткізуіме қалай әсер етеді |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Есту арқылы есте сақтауды дамыту
Есту арқылы есте сақтауды дамыту
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Логика 2-сынып |
Мектеп :№167 Мұғалімніңаты-жөні:А.Бердікеева |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Есту арқылы жадында сақтауды дамыту |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Естуарқылы жадында сақтауды дамыту жолдарын үйрену |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру бөлімі Психологиялық бағыт беру Біз ақылды баламыз Айтқан тілді аламыз Математика ілімін Лезде қағып аламыз. |
|
||||
|
Ширату |
Бір қайшының неше сақинасы бар? 2 Ұшатын көлік қалай аталады? Ұшақ Тонды неден тігеді? Теріден Төрт тышқанның құлағы нешеу? 8 Сиырдың қауіпті мүшесі мүйізі Сұйық су емес, ақ қар емес- сүт |
|
||||
|
Бояу |
Ең қысқа жолақты жасыл, ең ұзын қарындашты көк түске боя |
|
||||
|
Ойлан?
|
Орыншаның пәтері үшінші қабатта.Асыланның пәтері Орыншаның пәтерінен 2 қабат жоғары Ал Тайырдың пәтері Асыланның пәтерінен 4 қабат төмен орналасқан Асылан нешінші қабатта тұрады? 5 Тайыр нешінші қабатта тұрады? 1 |
|
||||
|
Ойлан? |
|
|
||||
|
Боя! |
Жапырақтарды боя.Қызыл жапырақ сары мен жасылдың ортасында, ал сарғыш жасыл жапырақтың оң жағында болсын. |
|
||||
|
Сандарды жаз |
Сауленің бойында 0 мен 1 сандарының орындары белгіленген.4 пен 5 сандарының орнын көрсет |
Дәптер ручка |
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау –оқушылардың прогресін/білімін қадағалауды сіз қалай жоспарлайсыз? |
Оқу байланыстары |
||||
|
Қорытынды бағалау Неғұрлым жемісті екі сәтті атаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2: Сабақтыжақсартуғаықпалететіндейекіжайттыатаңыз (сабақберуде де, оқытуда да)? 1: 2:Мен сынып пен жекелеген оқушылар туралы жаңа нені білдім және бұл менің келесі сабағымды өткізуіме қалай әсер етеді |
||||||
шағым қалдыра аласыз













