|
Бөлім: Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
МЕКТЕП: |
||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||
|
СЫНЫП: 7 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ет – негізгі азық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.6.1 мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау; 7.4.4.4 Одағай түрлерін ажырата білу, қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, түзетулер енгізу, одағай түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау, одағай түрлерін ажырата білу; Кейбір оқушылар: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау, одағай түрлерін ажырата білу, қолдану. |
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Қызығушылықты ояту. Тақырыпты болжау.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
3-тапсырма. Мәтіндегі қою қаріппен берілген сөз тіркестері мен сөздерге синоним болатын сөздерді тауып, мәтінді қайта жазыңдар. Қандай ой түйгендеріңді айтыңдар.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
2-тапсырма.Шақыру одағайларын қатыстырып,
«Жайлаудағы қызық күн» тақырыбында диалог
құрастырыңдар.
ҚБ Бекіту. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» әдісімен еттің денсаулыққа пайдасы мен зиянын өзара салыстырып, ортақ белгісін көрсетіңдер.
|
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сурет арқылы сабақ тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, ондағы деректерге қатысты өз пікірлеріңді білдіреді. Мәтіндегі қою қаріппен берілген сөз тіркестері мен сөздерге синоним болатын сөздерді тауып, мәтінді қайта жазыңдар. Қандай ой түйгендеріңді айтыңдар. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тақырып бойынша тапсырма орындайды. «Венн диаграммасы» әдісімен еттің денсаулыққа пайдасы мен зиянын өзара салыстырып, ортақ белгісін көрсетіңдер. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы https://i-news.kz/news-mal_etinin_manyzy) (ҚарлығашЗарыққанқызы) |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: «Термометр»
әдісі 38- қызықты да түсінікті 36,6- қызықсыз, күрделі 34- пайдасыз, құнды емес. Үй тапсырмасы: 6-тапсырма |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ет-негізгі азық 7-сабақ
Ет-негізгі азық 7-сабақ
|
Бөлім: Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
МЕКТЕП: |
||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||
|
СЫНЫП: 7 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ет – негізгі азық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.6.1 мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау; 7.4.4.4 Одағай түрлерін ажырата білу, қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, түзетулер енгізу, одағай түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау, одағай түрлерін ажырата білу; Кейбір оқушылар: мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау, одағай түрлерін ажырата білу, қолдану. |
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Қызығушылықты ояту. Тақырыпты болжау.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
3-тапсырма. Мәтіндегі қою қаріппен берілген сөз тіркестері мен сөздерге синоним болатын сөздерді тауып, мәтінді қайта жазыңдар. Қандай ой түйгендеріңді айтыңдар.
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
2-тапсырма.Шақыру одағайларын қатыстырып,
«Жайлаудағы қызық күн» тақырыбында диалог
құрастырыңдар.
ҚБ Бекіту. Жеке жұмыс. «Венн диаграммасы» әдісімен еттің денсаулыққа пайдасы мен зиянын өзара салыстырып, ортақ белгісін көрсетіңдер.
|
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сурет арқылы сабақ тақырыбын болжайды, сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мәтінді оқып, ондағы деректерге қатысты өз пікірлеріңді білдіреді. Мәтіндегі қою қаріппен берілген сөз тіркестері мен сөздерге синоним болатын сөздерді тауып, мәтінді қайта жазыңдар. Қандай ой түйгендеріңді айтыңдар. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тақырып бойынша тапсырма орындайды. «Венн диаграммасы» әдісімен еттің денсаулыққа пайдасы мен зиянын өзара салыстырып, ортақ белгісін көрсетіңдер. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы https://i-news.kz/news-mal_etinin_manyzy) (ҚарлығашЗарыққанқызы) |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс: «Термометр»
әдісі 38- қызықты да түсінікті 36,6- қызықсыз, күрделі 34- пайдасыз, құнды емес. Үй тапсырмасы: 6-тапсырма |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз




















