Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған педагогтің сабақ жоспары
Этносаралық қатынастар: проблемалары және қарама-қайшылықтары
(сабақ тақырыбы)
Модуль /пән атауы Дүниежүзі тарихы
Дайындаған педагог Байырбаева Б.С.
2023 жылғы "30" «Қазан»
1.Жалпы мәліметтер
Курс, оқу жылы, топ 1 курс, 2023, 102 Ққ
Сабақ типі: аралас
2. Мақсаты, міндеттер: Тарихи оқиғаларды талдау негізінде қазіргі кездегі ұлтаралық қатынастардың сипатын түсіндіреді;
3.Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін күтілетін нәтижелердің және кәсіби біліктердің тізбесі: Тарихи оқиғаларды талдау негізінде қазіргі кездегі ұлтаралық қатынастардың сипатын түсіндіреді;
4. Сабақты жабдықтау слаид, қосымша дереккөздер, интернет желісі
5. Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі Балдық жүйемен бағалау |
Оқытушының әрекеті |
Студент әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақ басы Білу 50-54 |
Баға қою саясаты Кілт сөздер:
Ойқозғау:
Сабақтың тақырыбын ашу Сабақта білу керек:
|
- өз пікірлерін білдіреді. |
Слаид №1-6 |
|
Сабақ ортасы Ереже Түсіну 55-59 60-64 65-69 |
Ынтымақтастық ортасын құру Кілт сөздер
|
- өз ойларын ортаға салады. Білімгерлер жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшеді, сабақ мақсаты құрылымдалынады; өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
Тақырыптық слаид №7 |
|
Қолдану 70-74 75-79 |
Ой қозғау:
|
Дескрипторлар: Қазіргі әлемдегі байланыстардың әралуандығы жайлы ой қозғай алады. |
Сұрақтар тізбесі Слаид №8-9 |
|
Талдау 80-84 |
Шанхай Ынтымақтастық Ұйымы Еуразиялық Экономикалық Одақ Қазақстан халқы Ассамблеясы Еуропалық Одақ (Еуроодақ Ислам Ытымақтастық Ұйымы Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы Түрік мәдениетінің халықаралық ұйымы
|
Мәліметтерге сүйене отырып, ой түйіндейді |
Дерекккөздер, слаид №10-16 |
|
Жинақ-тау 85-89 |
|
Ой түйіндеу Алған білімдерін жинақтайды |
Слаид №17 |
|
Сабақтың соңы Бағалау 90-94 95-100 |
Рефлексия
Үй тапсырмасы: 1. Қазақстан халқы Ассамблеясы туралы кестені құрастырып, толтырыңыз:
2. Біріккен Ұлттар Ұйымы. Оның халықаралық қатынастарды дамытудағы рөлі мен қызметі. 3. ЕО қандай мақсатта құрылды? Еуропа мемлекеттерін не біріктіреді? 4. Түрік мәдениетінің халықаралық ұйымы не үшін құрылды? 5. Ислам мемлекеттері ұйымының қызметі? Барлығына толық мағлұмат жинау. Қалауларыңыз бойынша ПРЕЗЕНТАЦИЯ 6. Оқулық бойынша 34 - параграфты оқу, 223-228 беттер. |
Өзін – өзі бағалайды |
Слаид №18-19 |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Этносаралық қатынастар: проблемалары және қарама-қайшылықтары
Этносаралық қатынастар: проблемалары және қарама-қайшылықтары
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған педагогтің сабақ жоспары
Этносаралық қатынастар: проблемалары және қарама-қайшылықтары
(сабақ тақырыбы)
Модуль /пән атауы Дүниежүзі тарихы
Дайындаған педагог Байырбаева Б.С.
2023 жылғы "30" «Қазан»
1.Жалпы мәліметтер
Курс, оқу жылы, топ 1 курс, 2023, 102 Ққ
Сабақ типі: аралас
2. Мақсаты, міндеттер: Тарихи оқиғаларды талдау негізінде қазіргі кездегі ұлтаралық қатынастардың сипатын түсіндіреді;
3.Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін күтілетін нәтижелердің және кәсіби біліктердің тізбесі: Тарихи оқиғаларды талдау негізінде қазіргі кездегі ұлтаралық қатынастардың сипатын түсіндіреді;
4. Сабақты жабдықтау слаид, қосымша дереккөздер, интернет желісі
5. Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі Балдық жүйемен бағалау |
Оқытушының әрекеті |
Студент әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақ басы Білу 50-54 |
Баға қою саясаты Кілт сөздер:
Ойқозғау:
Сабақтың тақырыбын ашу Сабақта білу керек:
|
- өз пікірлерін білдіреді. |
Слаид №1-6 |
|
Сабақ ортасы Ереже Түсіну 55-59 60-64 65-69 |
Ынтымақтастық ортасын құру Кілт сөздер
|
- өз ойларын ортаға салады. Білімгерлер жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшеді, сабақ мақсаты құрылымдалынады; өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
Тақырыптық слаид №7 |
|
Қолдану 70-74 75-79 |
Ой қозғау:
|
Дескрипторлар: Қазіргі әлемдегі байланыстардың әралуандығы жайлы ой қозғай алады. |
Сұрақтар тізбесі Слаид №8-9 |
|
Талдау 80-84 |
Шанхай Ынтымақтастық Ұйымы Еуразиялық Экономикалық Одақ Қазақстан халқы Ассамблеясы Еуропалық Одақ (Еуроодақ Ислам Ытымақтастық Ұйымы Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы Түрік мәдениетінің халықаралық ұйымы
|
Мәліметтерге сүйене отырып, ой түйіндейді |
Дерекккөздер, слаид №10-16 |
|
Жинақ-тау 85-89 |
|
Ой түйіндеу Алған білімдерін жинақтайды |
Слаид №17 |
|
Сабақтың соңы Бағалау 90-94 95-100 |
Рефлексия
Үй тапсырмасы: 1. Қазақстан халқы Ассамблеясы туралы кестені құрастырып, толтырыңыз:
2. Біріккен Ұлттар Ұйымы. Оның халықаралық қатынастарды дамытудағы рөлі мен қызметі. 3. ЕО қандай мақсатта құрылды? Еуропа мемлекеттерін не біріктіреді? 4. Түрік мәдениетінің халықаралық ұйымы не үшін құрылды? 5. Ислам мемлекеттері ұйымының қызметі? Барлығына толық мағлұмат жинау. Қалауларыңыз бойынша ПРЕЗЕНТАЦИЯ 6. Оқулық бойынша 34 - параграфты оқу, 223-228 беттер. |
Өзін – өзі бағалайды |
Слаид №18-19 |
шағым қалдыра аласыз
















