|
Бөлім: |
8.2А бөлім. Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Excel программасында жобалық жұмыстар орындау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану; 8.2.2.1 электрондық кестелер мәселелерді шешу үшін түрлі деректер пішімдерін пайдалану; 8.2.2.4 кестеде көрсетілген функциялардың графиктерін құрастыру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
электрондық кестелерде кіріктірілген функцияларды қолдана отырып есеп шығару |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар: Электрондық кестеде кіріктірілген функциялардың жұмысын сипаттай алады Пәндік лексика жіне терминология: СЧЕТ, СЧЕТЕСЛИ, СУММ, СУММЕСЛИ, функциялар Оқу мен жазуға арналған пайдалы сөз тіркестері: СЧЕТ функциясы … орындайды СЧЕТЕСЛИ функциясы келесі есептеулерді жүргізу үшін қажет…
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірін-бірі сыйлау, академиялық адалдық |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин |
Миға шабуыл Топта талқыла Сұрақтар: Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу барысында алған білімді өмірде қалай қолдануға болады? Электронды кестелерді өңдеу ортасында алған теориялық және практикалық білімдерді қалай жүйелеуге болады? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Тақырыптық суреттер |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жұппен орында №1 жоба тақырыбы: Ехсеl программасын тұрмыста қолдануды тиімді жолдары. №2 жоба тақырыбы: Бізді қоршаан диаграммалар. №3 жоба тақырыбы: Сызықтық, параболлалық және гиперболлалық функцияларды графигін Ехсеl программасыны көмегімен зерттеу. №4 жоба тақырыбы: Ехсеl программасында сызықтық теңдеулер жүйесін шешу жолдары. №5 жоба тақырыбы: Ехсеl программасында тест жасау.. №6 жоба тақырыбы: Білім сапасын есептеуде Ехсеl программасын тиімді қолдану. №7 жоба тақырыбы: Ехсеl программасы көмегімен физика пәнінен зертханалық және жұмыстарды орындауда есептеу жұмыстарыны дәлдігін арттыру. |
Оқушылар практикалық жұмысты орындауды жалғастырады
Дескриптор:
кіріктірілген функцияны дұрыс пайдалана алады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ «Алақан-жұлдыз»
ҚБ «Ең үздік жауап»
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» |
Ақпараттық мәтін Үлестірмелі қағаздар
Суреттер
Тірек-сызбалар Кесте Карта
ҚБ парағы |
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Excel программасында жобалық жұмыстар орындау. 8 сынып
Excel программасында жобалық жұмыстар орындау. 8 сынып
|
Бөлім: |
8.2А бөлім. Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Excel программасында жобалық жұмыстар орындау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану; 8.2.2.1 электрондық кестелер мәселелерді шешу үшін түрлі деректер пішімдерін пайдалану; 8.2.2.4 кестеде көрсетілген функциялардың графиктерін құрастыру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
электрондық кестелерде кіріктірілген функцияларды қолдана отырып есеп шығару |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар: Электрондық кестеде кіріктірілген функциялардың жұмысын сипаттай алады Пәндік лексика жіне терминология: СЧЕТ, СЧЕТЕСЛИ, СУММ, СУММЕСЛИ, функциялар Оқу мен жазуға арналған пайдалы сөз тіркестері: СЧЕТ функциясы … орындайды СЧЕТЕСЛИ функциясы келесі есептеулерді жүргізу үшін қажет…
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірін-бірі сыйлау, академиялық адалдық |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту 8 мин |
Миға шабуыл Топта талқыла Сұрақтар: Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу барысында алған білімді өмірде қалай қолдануға болады? Электронды кестелерді өңдеу ортасында алған теориялық және практикалық білімдерді қалай жүйелеуге болады? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Тақырыптық суреттер |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жұппен орында №1 жоба тақырыбы: Ехсеl программасын тұрмыста қолдануды тиімді жолдары. №2 жоба тақырыбы: Бізді қоршаан диаграммалар. №3 жоба тақырыбы: Сызықтық, параболлалық және гиперболлалық функцияларды графигін Ехсеl программасыны көмегімен зерттеу. №4 жоба тақырыбы: Ехсеl программасында сызықтық теңдеулер жүйесін шешу жолдары. №5 жоба тақырыбы: Ехсеl программасында тест жасау.. №6 жоба тақырыбы: Білім сапасын есептеуде Ехсеl программасын тиімді қолдану. №7 жоба тақырыбы: Ехсеl программасы көмегімен физика пәнінен зертханалық және жұмыстарды орындауда есептеу жұмыстарыны дәлдігін арттыру. |
Оқушылар практикалық жұмысты орындауды жалғастырады
Дескриптор:
кіріктірілген функцияны дұрыс пайдалана алады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ «Алақан-жұлдыз»
ҚБ «Ең үздік жауап»
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» |
Ақпараттық мәтін Үлестірмелі қағаздар
Суреттер
Тірек-сызбалар Кесте Карта
ҚБ парағы |
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
шағым қалдыра аласыз













