Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
ІҮ бөлім. Экономикалық интеграция –бүгінгі күннің даму үрдісі. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
||
|
Күні: |
||
|
Сынып: |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Еуразиялық одақ: болашақтың стратегиясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.1.1-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі)мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтау; 10.4.3.1 - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі) мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтайды; - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктейді, түрлендіреді, талғаммен қолдана біледі. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту. А. Оқылым алды тапсырма. Жаһанданудың атынан монолог құраңдар. Ең үздік монологты анықтап, баға беріңдер.
1-тапсырма. Мәтінді мұқият оқып, сандарды талдап, негізгі үдерістерді анықтаңдар. 1. Трансеуразиялық жүрдек теміржол желісін құрудың болашағы қандай?? А) Ең тиімсіз, уақыт жоғалтатын процес Ә) Тиімді әрі болашағы зор В) Талқылауды әлі де қажет ететін мәселе 2. Экономикалық тұрғыда Қазақстанның қызметі қандай? А) Экономиканы байланыстыратын көпір Ә) Қауіпті жобалардың бірі Б) Тиімсіз одақ құрушы ел 3. Біздің Жапониямен экономикалық байланысымыз бар ма? А) жоқ . Ә) бейтарап елміз Б) бар
|
-тақырыпқа қатысты термин сөздер табады;
-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі) мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтайды;
|
ҚБ. Дұрыс! Дескриптор: -жауаптардың барлығы дұрыс 3ұпай. |
Оқулық «Мектеп» 76 -бет. |
||||||||||||||||
|
Есте сақта айдарын оқыңыз! Грамматикалық норма 2-тапсырма. Грамматикалық нормаға сай келмейтін сөздерді табыңдар.
|
-әдеби тіл нормасынан ауытқыған сөздердің дұрысын табады; |
Дескриптор: -грамматикалық нормадан ауытқыған сөздер 1; дұрысы 3 барлығы 4ұпай. |
|
|||||||||||||||||
|
|
3-тапсырма . «Тобын тап» Грамматикалық және лексикалық ауытқулары бар сөздердің тобын табыңыз.
|
- белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
Дескриптор: барлығы дұрыс 3 ұпай. |
78-бет |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма. 4-тапсырма
|
Екі жұлдыз, бір тілек.
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Еуразиялық одақ: болашақтың стратегиясы
Еуразиялық одақ: болашақтың стратегиясы
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
ІҮ бөлім. Экономикалық интеграция –бүгінгі күннің даму үрдісі. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
||
|
Күні: |
||
|
Сынып: |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Еуразиялық одақ: болашақтың стратегиясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.1.1-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі)мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтау; 10.4.3.1 - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі) мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтайды; - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктейді, түрлендіреді, талғаммен қолдана біледі. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту. А. Оқылым алды тапсырма. Жаһанданудың атынан монолог құраңдар. Ең үздік монологты анықтап, баға беріңдер.
1-тапсырма. Мәтінді мұқият оқып, сандарды талдап, негізгі үдерістерді анықтаңдар. 1. Трансеуразиялық жүрдек теміржол желісін құрудың болашағы қандай?? А) Ең тиімсіз, уақыт жоғалтатын процес Ә) Тиімді әрі болашағы зор В) Талқылауды әлі де қажет ететін мәселе 2. Экономикалық тұрғыда Қазақстанның қызметі қандай? А) Экономиканы байланыстыратын көпір Ә) Қауіпті жобалардың бірі Б) Тиімсіз одақ құрушы ел 3. Біздің Жапониямен экономикалық байланысымыз бар ма? А) жоқ . Ә) бейтарап елміз Б) бар
|
-тақырыпқа қатысты термин сөздер табады;
-әртүрлі графиктік мәтіндердегі (кесте,диаграмма,сызба,шартты белгі) мәліметтерді талдау,негізгі үрдістерді анықтайды;
|
ҚБ. Дұрыс! Дескриптор: -жауаптардың барлығы дұрыс 3ұпай. |
Оқулық «Мектеп» 76 -бет. |
||||||||||||||||
|
Есте сақта айдарын оқыңыз! Грамматикалық норма 2-тапсырма. Грамматикалық нормаға сай келмейтін сөздерді табыңдар.
|
-әдеби тіл нормасынан ауытқыған сөздердің дұрысын табады; |
Дескриптор: -грамматикалық нормадан ауытқыған сөздер 1; дұрысы 3 барлығы 4ұпай. |
|
|||||||||||||||||
|
|
3-тапсырма . «Тобын тап» Грамматикалық және лексикалық ауытқулары бар сөздердің тобын табыңыз.
|
- белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
Дескриптор: барлығы дұрыс 3 ұпай. |
78-бет |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма. 4-тапсырма
|
Екі жұлдыз, бір тілек.
|
|
шағым қалдыра аласыз













