Қазақстан Республикасының Оқу- ағарту Министрлігі
Алматы технологиялық колледжі
Алматы қаласы Білім басқармасы
Бекітемін
Басшының оқу-әдістемелік
ісі жөніндегі орынбасары
____________ Серая Н.В.
"____" _________20___ж.
Сабақ жоспары №20
Бағалау парағы
|
Сандық эквивалент |
Балл |
Критерийлер |
|
Баға «Өте жақсы» |
90-100 |
|
|
Баға «Жақсы» |
70-89 |
|
|
Баға «Қанағаттанарлық» |
50-69 |
|
Оқытушы___________________А. Шыңғысова
Н.06.2-14 Басылым 3
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Файлдармен жұмыс.
Файлдармен жұмыс.
Қазақстан Республикасының Оқу- ағарту Министрлігі
Алматы технологиялық колледжі
Алматы қаласы Білім басқармасы
Бекітемін
Басшының оқу-әдістемелік
ісі жөніндегі орынбасары
____________ Серая Н.В.
"____" _________20___ж.
Сабақ жоспары №20
|
Сабақ тақырыбы |
Тақырып 6.1.2. Файлдармен жұмыс. |
|||||
|
Модуль /пән атауы |
Информатика |
|||||
|
Дайындаған педагог |
Шыңғысова Айнұр Қуанышқызы |
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Курс, топ |
1 курс |
|||||
|
Сабақтың түрі |
аралас |
|||||
|
Міндеттер |
|
|||||
|
Мақсаты |
|
|||||
|
Күтілетін нәтижелер |
Функцияларға және процедураларға берілген есеп кодын жаза алады. |
|||||
|
Қажетті ресурстар және АКТ |
Дербес компьютер, интерактивті тақта, дәптер |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Кезеңі / Уақыты |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурсы |
||||
|
||||||
|
|
Сәлемдесу. Түгендеу. Сабақтың тақырыбын хабарлау, оқу нәтижесі және бағалау критерийлерімен таныстыру. |
|
||||
|
Психологиялық ахуал (7 минут) |
Топқа біріктіру. Экранда көрсетілген ұяшықтарды таңдау арқылы 4-топқа бөлінеді . |
|
||||
|
Мақсаты мен міндетін хабарлау |
Білімді жаңарту «Ыстық орындық» әдісі Алдыңғы білім мен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында төменде берілген сұрақтарға жауап береді. 1-тапсырма: WorldWall қосымшасында экранға шыққан сұрақтарға жауап беру. Білім алушылардың алдыңғы сабақта алған білімдерін тексеру |
|||||
|
||||||
|
2.1. Алдын ала білім |
||||||
|
Жалпы қайталау (13 минут) |
Топқа біріктіру. Экранда көрсетілген ұяшықтарды таңдау арқылы 4-топқа бөлінеді |
|
||||
|
2.2. Жаңа материалды зерттеу |
||||||
|
2.3. Жаңа білімді практикада қолдану |
||||||
|
Бекіту. Бақылау жұмысы (60 минут) |
Жаңа сабаққа кіріспе. «Интерактивті дәріс» әдісі. Оқушыларға жаңа бөлім бойынша қысқаша түсіндірме жұмысын жүргізу және әр топқа ақпаратты бөліп беру. Оқушылар топ ішінде бір-біріне көмектесе отырып, дәрістің мағынасын түсінеді.
Лекция сұрақтары
(12 балл) |
|
||||
|
Топтық жұмыс. 2-тапсырма: «Сәйкестендіру» әдісі Сабақ бойынша берілген тапсырманың кодтарына талдау жасайды және learning apps қосымшасында рет-ретімен кодты біріктіріп, түсіндіреді Бірін-бірі бағалау/ өзара бағалау Тапсырманың қадамдары:
(12 балл) |
||||||
|
Жұптық жұмыс. 3-тапсырма: «Көршіңмен талқыла, есепте, жаз!» әдісі Насыр параметрлермен жұмыс жасау барысында төменде көрсетілгендей 3 функцияны құрды. Есепті IDLE – дан тексеруге жіберген кезде қате шығарды Насырға қате құрылған функцияны анықтап, есепті шығару қиындық тудырды.
|
|
|||||
|
Жеке жұмыс 4-тапсырма: Айбек осы жылы алғаш рет WorldSkills бойынша жарысқа қатысты. Қатысушының өнерін 5 сарапшы бағалады, олардың әрқайсысы баллмен (бүтін сан) баға қояды. Қорытынды баға алу үшін сарапшылардың ең жақсы және ең нашар бағалары алынып тасталады, ал қалған үшеуі үшін арифметикалық орташа мән бар.
|
|
|||||
|
|
||||||
|
||||||
|
Үй тапсырмасы (4 минут) |
Өткен тақырыптарды қайталау. Алгоритмдеу және бағдарламалау туралы мәліметтер іздеу |
|
||||
|
Бағалау (3 минут) |
Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы білімалушылар бос ақ ұяшықтарға өз ойларын стикерге жазып жапсырады. Сол жазылған ойлары негізінде өтілген сабақтан алған білімі қорытындыланады. |
|
||||
|
||||||
|
(3 минут) |
Оқушылар «Мен білемін», «Мен үйрендім», «Мен жасай аламын» сатысында пікірлерін жазады
|
|
||||
Бағалау парағы
|
Сандық эквивалент |
Балл |
Критерийлер |
|
Баға «Өте жақсы» |
90-100 |
|
|
Баға «Жақсы» |
70-89 |
|
|
Баға «Қанағаттанарлық» |
50-69 |
|
Оқытушы___________________А. Шыңғысова
Н.06.2-14 Басылым 3
шағым қалдыра аласыз















