|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python (пайтон) тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Аманжол Қарақат Аманжолқызы |
|||
|
Күні |
08.01-10.01 |
|||
|
Сынып: 8 А,Ә,В |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
For циклі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.2 For (фор) цикл операторын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.. «Ойлан» әдісі арқылы жаңа тақырыпты қатысты сұрақтарға жауап береді.
Оқушыларға жаңа тақырып және оқу бағдапламасына сәйкес оқу мақсаттары таныстырылады |
1.Мұғаліммен амандасады. «Ойлан» сұрақтарына жауап береді 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Слайд 1 |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты презентация арқылы түсіндіреледі. Бірнеше рет қайталанып орындалатын белгілі бір іс-әрекеттерді сипаттайтын алгоритмдер тобы циклдік алгоритмдер деп аталады.
1 тапсырма
2 тапсырма
3 тапсырма
|
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: - Python программасын іске қосады. - For операторынның синтаксисін жазады -For (фор) цикл операторын пайдалана отырып программа құруды біледі 2-тапсырманы орындайды - For операторынның синтаксисін жазады -For (фор) цикл операторын пайдалана отырып программа құруды біледі 3-тапсырманы орындайды |
жетон 2 балл Жетон 2 балл Жетон 4 балл |
Интербелсенді тақта/ Компьютер
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушылар рефлекция жүргізеді. «Плюс» сабақта түсінгенін жазады « Минус» сабақта түсінбегенін жазады «Қызықты» сабақта не қызықты болғанын жазады
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
слайд |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
For циклі 8 сынып
For циклі 8 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python (пайтон) тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Аманжол Қарақат Аманжолқызы |
|||
|
Күні |
08.01-10.01 |
|||
|
Сынып: 8 А,Ә,В |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
For циклі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.2 For (фор) цикл операторын пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.. «Ойлан» әдісі арқылы жаңа тақырыпты қатысты сұрақтарға жауап береді.
Оқушыларға жаңа тақырып және оқу бағдапламасына сәйкес оқу мақсаттары таныстырылады |
1.Мұғаліммен амандасады. «Ойлан» сұрақтарына жауап береді 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Слайд 1 |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты презентация арқылы түсіндіреледі. Бірнеше рет қайталанып орындалатын белгілі бір іс-әрекеттерді сипаттайтын алгоритмдер тобы циклдік алгоритмдер деп аталады.
1 тапсырма
2 тапсырма
3 тапсырма
|
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: - Python программасын іске қосады. - For операторынның синтаксисін жазады -For (фор) цикл операторын пайдалана отырып программа құруды біледі 2-тапсырманы орындайды - For операторынның синтаксисін жазады -For (фор) цикл операторын пайдалана отырып программа құруды біледі 3-тапсырманы орындайды |
жетон 2 балл Жетон 2 балл Жетон 4 балл |
Интербелсенді тақта/ Компьютер
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушылар рефлекция жүргізеді. «Плюс» сабақта түсінгенін жазады « Минус» сабақта түсінбегенін жазады «Қызықты» сабақта не қызықты болғанын жазады
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
слайд |
шағым қалдыра аласыз


















