Сабақтың тақырыбы:
|
§ 5.7 ДЕРЕКТЕРДІ ЕНГІЗУГЕ АРНАЛҒАН ФОРМА ҚҰРУ |
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
ФОРМА ҚҰРУ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.2.4 Деректерді енгізуге арналған форма құру |
|
Сабақтың мақсаты |
MS Access программасында Форма шеберінің көмегімен форма жасауды біледі MS Access программасында деректер базасының кестесін жасап, формаға ауыстырады Деректерден кесте құрастырып, формасын жасауды ұсынады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: Оқушылар фигуралар арқылы топтарға бірігеді: «Үшбұрыш», «Төртбұрыш», «Шеңбер» Өткен сабақты пысықтау: «Тұжырымдамалық карта» әдісі Оқушылар үлкен парақтың ортасына басты тақырыпты немесе сұрақты жазады
Фигуралар арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі
1-тапсырма.Дүниежүзі өзендерінің арасынан 10 өзен ұзындығы және су бассейнінің көлемі бойынша берілген. Осы кестедегі мәліметтерден деректер базасын құрыңдар. Форма шеберінің көмегімен деректер базасының формасын жасаңдар.
Дескриптор:Көпкестелі деректер базасын жасай алады. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма.
2-тапсырма.Өздеріңе күнделікті таныс деректерден кесте құрып, оның формасын жасауды ұсыныңдар. Дескриптор: Деректер базасының кестесін формаға ауыстыруды өмірде қолданады. Оқушылардың жұмыстарын бағалау парағына балл қою арқылы бағалау «Эссе» әдісі Деректер базасымен жұмыс жасаудағы деректерді форма түрінде ұсынудың маңызын бағалаңдар. Өздерін бағалайды Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар сабақ туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды |
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды |
АКт Интернет желісі Ватцап |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Формалар құру 10 сынып ҚМЖ
Формалар құру 10 сынып ҚМЖ
Сабақтың тақырыбы:
|
§ 5.7 ДЕРЕКТЕРДІ ЕНГІЗУГЕ АРНАЛҒАН ФОРМА ҚҰРУ |
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
ФОРМА ҚҰРУ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.2.4 Деректерді енгізуге арналған форма құру |
|
Сабақтың мақсаты |
MS Access программасында Форма шеберінің көмегімен форма жасауды біледі MS Access программасында деректер базасының кестесін жасап, формаға ауыстырады Деректерден кесте құрастырып, формасын жасауды ұсынады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1.Ұйымдастыру 2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\ 3. Жаңа сабақты меңгерту 4. Бекіту |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: Оқушылар фигуралар арқылы топтарға бірігеді: «Үшбұрыш», «Төртбұрыш», «Шеңбер» Өткен сабақты пысықтау: «Тұжырымдамалық карта» әдісі Оқушылар үлкен парақтың ортасына басты тақырыпты немесе сұрақты жазады
Фигуралар арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі
1-тапсырма.Дүниежүзі өзендерінің арасынан 10 өзен ұзындығы және су бассейнінің көлемі бойынша берілген. Осы кестедегі мәліметтерден деректер базасын құрыңдар. Форма шеберінің көмегімен деректер базасының формасын жасаңдар.
Дескриптор:Көпкестелі деректер базасын жасай алады. Фигуралар арқылы бағалау 2-тапсырма.
2-тапсырма.Өздеріңе күнделікті таныс деректерден кесте құрып, оның формасын жасауды ұсыныңдар. Дескриптор: Деректер базасының кестесін формаға ауыстыруды өмірде қолданады. Оқушылардың жұмыстарын бағалау парағына балл қою арқылы бағалау «Эссе» әдісі Деректер базасымен жұмыс жасаудағы деректерді форма түрінде ұсынудың маңызын бағалаңдар. Өздерін бағалайды Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар сабақ туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды |
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды |
АКт Интернет желісі Ватцап |
шағым қалдыра аласыз













