Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Étape
2 |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Échangeons sur nos préférences musicales |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Тәрбиелік мәні : Оқу сапасын арттыру және оқушылардың білім кемшіліктерін жою |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Apprenons à…
Et ensemble…
|
|
|
Оқытуда күтілетін нәтижелер |
тақырыпты толық меңгереді, өздіктерінен сөйлем құрап үйренеді,сынып ішіндегі белсенділік артады. |
|
|
Бағалау критерийлері |
-тақырыпты нақты түсінеді -тапсырмаларды тақырыпқа талапқа сай орындай алады -ережелерді толық меңгереді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
13:00 -14:03 14.03-14.06 14:06-14:08 |
Оқушылармен амандасу, түгендеу: “ Bonjour mes amis, vous allez bien ? quelle temps fait il ? il fait froid ? il fait beau ? le soleil brille ? , qui est absent aujourd’hui ? quelle date nous sommes aujourd’hui ? Твқырыпты ашу
Сабақ тақырыбы арнайы видео арқылы ашамыз. Топқа бөлінеді : Қағаздар таратылады оқушылар сол қағаздарға фонарик жағу арқылы бөлінеді. Бұл әдіс «жарық әдісі » деп аталады |
Оқушылар мұғаліммен амандасып ,сұрақтарға жауап береді : Bonjour madame, merci ça va et vous? Il fait beau/ froid ............................ Оқушылар топқа бөлінеді Оқушылар парақшаларға фонарик жағып артындағы сурет бойынша топқа бөлінеді |
мадақтау сөздері : Bravo ! Très bien! Tant pis! Жұлдызша , мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très bien! |
P |
|
14:08-14:13 |
- Regardons la diapositive. Qui lira de nouveaux mots? Жаңа сөздермен таныстыру,оқыту,жаздыру . Және оқушыларға сөздердің муж. жен. Болып бөлінгені түсіндіріледі кейін оқушылар сол бойынша тапсырма орындайды .
Тапсырмаға «балмүздақ әдісі» қолданылады. Оқушыларға екі балмұздақ ыдысы тақтаға ілінеді оқушылар сол бойынша балмұздақтарды екі бөліп жабсырып шығады.
|
Оқушылар жаңа сөздерді дәптерге жазып алады . Және тапсырма орындайды . |
Жұлдызша , мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très
bien! |
PPT slide audio
|
|
14:13-14:20
14:20-14:27
14:27-14:35
14:35-14:40
14:40-14:50
14:55-15:00 15:00- 15:07
15:07-15:12
15:12-15:17 |
Тапсырмалар 1 тапсырмада сұрақтарға жауап алынады. 2 тапсырмада ауызша оқылады. 3 тапсырмада өздерінің ұнататын топ артисттарын жазады .
écoutant тапсырма 2 Аудионы тыңдап сандарды тыңдап қайсыс айтылғандығына жауап береді . Бірінші жауап берген топтар бағаланады. 3 тапсырма Оқушылар тыңдай отыра ән шырқайды .
Сергіту Оқушылар билейді. Тапсырма 5 Оқушылар әдіс бойынша сұрақтарға жауап береді. Ол әдіс иә жоқ әдісі . Берілген сұраққа келіссе келісімін білдіретін таяқшаны қолданады және керісінше . Ойын толық нақты қатесіз айтылған топ бағаланады.
Тапсырсма 5 6 5-Сұрақты интернеттен іздеп кім бірінші жауап береді сол топқа стикер беріледі. 6-Диалог құрайды
Сабақты қорытындылау Жаңа сөздерді қайталауға 5 мин беріледі кейін слайд бойынша сабақты қаншалықты меңгергендіутері тексеріледі . Үй тапсырмасы беріліп түсіндіріледі. Рефлексия
Сабақтың соңы Соңында жеңген топ анықталып , медаль беріліп , сабақ аяқталады . -au revoir, les enfants! |
1 тапсырмада сұрақтарға жауап береді. 2 тапсырмада ауызша оқиды. 3 тапсырмада өздерінің ұнататын топ артисттарын жазады .
Оқушылар тапсырмаларды орындайды.
Оқушылар тапсырманы орындайды . Сұрақтарға жауап береді .
Тапсырманы тез орындайды . Диалог құрайды
Оқушылар жаңа сөздерді қайталап бекітеді үй тапсырмасын жазып алады оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды
Оқушылар мұғаліммен қоштасады |
Стикер, мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très bien!
Дұрыс жауап берілген балаға стикер беріледі. |
PPT slide audio (жаңа сөздер)
Учебник Французский язык Adomania 1
PPT slide
Adomania 1
кітаппен , аудиомен жұмыс
Кітаппен жұмыс
Көрнекілікпен жұмыс
Кітаппен жұмыс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
француз т
француз т
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Étape
2 |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Échangeons sur nos préférences musicales |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Тәрбиелік мәні : Оқу сапасын арттыру және оқушылардың білім кемшіліктерін жою |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Apprenons à…
Et ensemble…
|
|
|
Оқытуда күтілетін нәтижелер |
тақырыпты толық меңгереді, өздіктерінен сөйлем құрап үйренеді,сынып ішіндегі белсенділік артады. |
|
|
Бағалау критерийлері |
-тақырыпты нақты түсінеді -тапсырмаларды тақырыпқа талапқа сай орындай алады -ережелерді толық меңгереді |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
13:00 -14:03 14.03-14.06 14:06-14:08 |
Оқушылармен амандасу, түгендеу: “ Bonjour mes amis, vous allez bien ? quelle temps fait il ? il fait froid ? il fait beau ? le soleil brille ? , qui est absent aujourd’hui ? quelle date nous sommes aujourd’hui ? Твқырыпты ашу
Сабақ тақырыбы арнайы видео арқылы ашамыз. Топқа бөлінеді : Қағаздар таратылады оқушылар сол қағаздарға фонарик жағу арқылы бөлінеді. Бұл әдіс «жарық әдісі » деп аталады |
Оқушылар мұғаліммен амандасып ,сұрақтарға жауап береді : Bonjour madame, merci ça va et vous? Il fait beau/ froid ............................ Оқушылар топқа бөлінеді Оқушылар парақшаларға фонарик жағып артындағы сурет бойынша топқа бөлінеді |
мадақтау сөздері : Bravo ! Très bien! Tant pis! Жұлдызша , мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très bien! |
P |
|
14:08-14:13 |
- Regardons la diapositive. Qui lira de nouveaux mots? Жаңа сөздермен таныстыру,оқыту,жаздыру . Және оқушыларға сөздердің муж. жен. Болып бөлінгені түсіндіріледі кейін оқушылар сол бойынша тапсырма орындайды .
Тапсырмаға «балмүздақ әдісі» қолданылады. Оқушыларға екі балмұздақ ыдысы тақтаға ілінеді оқушылар сол бойынша балмұздақтарды екі бөліп жабсырып шығады.
|
Оқушылар жаңа сөздерді дәптерге жазып алады . Және тапсырма орындайды . |
Жұлдызша , мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très
bien! |
PPT slide audio
|
|
14:13-14:20
14:20-14:27
14:27-14:35
14:35-14:40
14:40-14:50
14:55-15:00 15:00- 15:07
15:07-15:12
15:12-15:17 |
Тапсырмалар 1 тапсырмада сұрақтарға жауап алынады. 2 тапсырмада ауызша оқылады. 3 тапсырмада өздерінің ұнататын топ артисттарын жазады .
écoutant тапсырма 2 Аудионы тыңдап сандарды тыңдап қайсыс айтылғандығына жауап береді . Бірінші жауап берген топтар бағаланады. 3 тапсырма Оқушылар тыңдай отыра ән шырқайды .
Сергіту Оқушылар билейді. Тапсырма 5 Оқушылар әдіс бойынша сұрақтарға жауап береді. Ол әдіс иә жоқ әдісі . Берілген сұраққа келіссе келісімін білдіретін таяқшаны қолданады және керісінше . Ойын толық нақты қатесіз айтылған топ бағаланады.
Тапсырсма 5 6 5-Сұрақты интернеттен іздеп кім бірінші жауап береді сол топқа стикер беріледі. 6-Диалог құрайды
Сабақты қорытындылау Жаңа сөздерді қайталауға 5 мин беріледі кейін слайд бойынша сабақты қаншалықты меңгергендіутері тексеріледі . Үй тапсырмасы беріліп түсіндіріледі. Рефлексия
Сабақтың соңы Соңында жеңген топ анықталып , медаль беріліп , сабақ аяқталады . -au revoir, les enfants! |
1 тапсырмада сұрақтарға жауап береді. 2 тапсырмада ауызша оқиды. 3 тапсырмада өздерінің ұнататын топ артисттарын жазады .
Оқушылар тапсырмаларды орындайды.
Оқушылар тапсырманы орындайды . Сұрақтарға жауап береді .
Тапсырманы тез орындайды . Диалог құрайды
Оқушылар жаңа сөздерді қайталап бекітеді үй тапсырмасын жазып алады оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды
Оқушылар мұғаліммен қоштасады |
Стикер, мадақтау сөздері : bravo! excellent ! très bien!
Дұрыс жауап берілген балаға стикер беріледі. |
PPT slide audio (жаңа сөздер)
Учебник Французский язык Adomania 1
PPT slide
Adomania 1
кітаппен , аудиомен жұмыс
Кітаппен жұмыс
Көрнекілікпен жұмыс
Кітаппен жұмыс |
шағым қалдыра аласыз



















