Қысқа мерзімді сабақ жоспары №9
Сабақтың тақырыбы:
|
Педагогтің аты-жөні |
Идияева А |
|||||||||||
|
Пән/Сынып: |
10 сынып, ҚАТЫСҚАНДАР САНЫ: ҚАТЫСПАҒАНДАР САНЫ: |
|||||||||||
|
Күні: |
16.09.24ж |
|||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
10.1А Функция, оның қасиеттері және графигі |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Функцияның қасиеттері |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
10.4.1.4 - функцияның берілген графигі бойынша оның қасиеттерін:1) функцияның анықталу облысы;2) функцияның мәндер жиыны;3) функцияның нөлдері;4) функцияның периодтылығы;5) функцияның бірсарындылық аралықтары;6) функцияның таңбатұрақтылық аралықтары;7) функцияның ең үлкен және ең кіші мәндері;8) функцияның жұптылығы,тақтылығы;9) функцияның шектелгендігі;10) функция үзіліссіздігі;11) функцияның экстремумдары сипаттай алу; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
3 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Функцияның қасиеттері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - функция қасиеттерін анықтай алу Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру. Функция деген не?Функцияның анықталу облысы деп нені айтады? Функцияның мәндерінің жиыны деп неніайтады?Функцияның берілуінің қандай тәсілдерін білеміз? |
Амандасады. Үй тапсырмасын айту |
Өз ойын дұрыс мағынада білдірген оқушыларды ауызша мақтау арқылы бағалау |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 мин |
Жаңа сабақ |
Функцияның ең кіші, ең үлкен мәнін табу Функцияның максимум және минимум мәндерін табу
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады |
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта |
||||||||
|
20 мин |
Бекіту тапсырма лары |
|
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды. |
Дескриптор: Функцияның қасиеттерін біледі.
Тапсырманы орындағаннан кейін оқушылар бағалау критерийлерді қолданып теория бойынша өздерінің білімдерін бағалайды |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||
|
10мин |
Жеке жұмыс |
Оқулықтан №7.22, №7.24, №7.26.
|
Оқулықтан есептер шығарады.
|
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды Дескриптор: -Функцияның өсуу аралығын табады; -функцияның кему аралығын табады Әр есеп 2балл |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары оқулық |
|||||||
|
2 минут |
|
Бүгінгі сабақта: -функция қасиеттерін анықтай алады. Рефлексия.
Үйге тапсырма. № 7.18. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Кері байланыс |
|
|||||||
«Тексерілді».............................ДОЖЖО А.Патаева «.....». «.......».2024ж


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Функция қасиеттері
Функция қасиеттері
Қысқа мерзімді сабақ жоспары №9
Сабақтың тақырыбы:
|
Педагогтің аты-жөні |
Идияева А |
|||||||||||
|
Пән/Сынып: |
10 сынып, ҚАТЫСҚАНДАР САНЫ: ҚАТЫСПАҒАНДАР САНЫ: |
|||||||||||
|
Күні: |
16.09.24ж |
|||||||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
10.1А Функция, оның қасиеттері және графигі |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Функцияның қасиеттері |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
10.4.1.4 - функцияның берілген графигі бойынша оның қасиеттерін:1) функцияның анықталу облысы;2) функцияның мәндер жиыны;3) функцияның нөлдері;4) функцияның периодтылығы;5) функцияның бірсарындылық аралықтары;6) функцияның таңбатұрақтылық аралықтары;7) функцияның ең үлкен және ең кіші мәндері;8) функцияның жұптылығы,тақтылығы;9) функцияның шектелгендігі;10) функция үзіліссіздігі;11) функцияның экстремумдары сипаттай алу; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
3 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Функцияның қасиеттері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - функция қасиеттерін анықтай алу Ұйымдастыру. Үй жұмысын тексеру. Функция деген не?Функцияның анықталу облысы деп нені айтады? Функцияның мәндерінің жиыны деп неніайтады?Функцияның берілуінің қандай тәсілдерін білеміз? |
Амандасады. Үй тапсырмасын айту |
Өз ойын дұрыс мағынада білдірген оқушыларды ауызша мақтау арқылы бағалау |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары |
|||||||
|
10 мин |
Жаңа сабақ |
Функцияның ең кіші, ең үлкен мәнін табу Функцияның максимум және минимум мәндерін табу
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады |
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта |
||||||||
|
20 мин |
Бекіту тапсырма лары |
|
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, топтық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды. |
Дескриптор: Функцияның қасиеттерін біледі.
Тапсырманы орындағаннан кейін оқушылар бағалау критерийлерді қолданып теория бойынша өздерінің білімдерін бағалайды |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||||||
|
10мин |
Жеке жұмыс |
Оқулықтан №7.22, №7.24, №7.26.
|
Оқулықтан есептер шығарады.
|
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды Дескриптор: -Функцияның өсуу аралығын табады; -функцияның кему аралығын табады Әр есеп 2балл |
Тақта Бор Кітап Дәптер Интерактивті тақта Бағалау парақтары оқулық |
|||||||
|
2 минут |
|
Бүгінгі сабақта: -функция қасиеттерін анықтай алады. Рефлексия.
Үйге тапсырма. № 7.18. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Кері байланыс |
|
|||||||
«Тексерілді».............................ДОЖЖО А.Патаева «.....». «.......».2024ж


шағым қалдыра аласыз
















