Тексерілді: Қысқа мерзімді сабақ жоспары №
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.34 - функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндерін табу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
оқушы функцияның кесіндідегең үлкен және ең кіші мәндерін туынды арқылы және шекаралық нүктелерді ескере отырып табады |
||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Оқушылармен амандасу, сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушыларды түгендеу, сабаққа дайындығын тексеру (құрал-жабдықтары: дәптер, қалам, сызғыш, Оқушылардың назарын сабаққа аудару, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. Құндылықпен байланыс:
Қызығушылықты
ояту (1–2 мин): Үй жұмысын тексеру Миға шабуыл
|
Сабаққа дайындықты тексеру
|
«Өте жақсы!» «Дұрыс шештің!» «Түсінгеніңді көрсеттің!» Үй жұмысы 1 балл |
Тақта; Слайд; |
|
|
Сабақтың басы 10 мин |
Тапсырма
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады. Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл «Смайлик» әдісі ??☹️
|
|
|
|
|
Тапсырма
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады.
Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл «Смайлик» әдісі ??☹️
|
Слайд |
|
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Тапсырма.
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады.
Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның өсу/кемуін зерттейді; функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл |
слайд |
|
|
|
Жұптық жұмыс
|
Оқушының іс-әрекеті: Оқушылар берілген тапсырмалар бойынша өз жауаптарын көрсетеді: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның өсу/кемуін зерттейді; функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 3 балл «Қол шапалақтау» ? ? – керемет орындадың ? – жақсы, аздап жетілдіру керек ✋ – қайталау қажет |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс алады. Үй тапсырмасын береді Бүгінгі сабақта алған бағаларын айтады |
Кері байланыс жасайды Өз ойларымен бөліседі |
Бағалау парақтары бойынша жинаған ұпайларына қарай мұғалім 1-10 баллмен бағалайды |
ЖИ арқылы жасалған презентация |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Функцияның ең үлкен және ең кіші мәні
Тексерілді: Қысқа мерзімді сабақ жоспары №
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.34 - функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндерін табу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
оқушы функцияның кесіндідегең үлкен және ең кіші мәндерін туынды арқылы және шекаралық нүктелерді ескере отырып табады |
||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Оқушылармен амандасу, сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушыларды түгендеу, сабаққа дайындығын тексеру (құрал-жабдықтары: дәптер, қалам, сызғыш, Оқушылардың назарын сабаққа аудару, сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. Құндылықпен байланыс:
Қызығушылықты
ояту (1–2 мин): Үй жұмысын тексеру Миға шабуыл
|
Сабаққа дайындықты тексеру
|
«Өте жақсы!» «Дұрыс шештің!» «Түсінгеніңді көрсеттің!» Үй жұмысы 1 балл |
Тақта; Слайд; |
|
|
Сабақтың басы 10 мин |
Тапсырма
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады. Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл «Смайлик» әдісі ??☹️
|
|
|
|
|
Тапсырма
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады.
Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл «Смайлик» әдісі ??☹️
|
Слайд |
|
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Тапсырма.
|
Тапсырманы орындайды. Қиындық туындаса, мұғалімге немесе топқа сұрақ қояды. Дұрыс шешімін тақтада көрсетеді, талқылауға қатысады.
Құндылықпен байланыс: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның өсу/кемуін зерттейді; функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 2 балл |
слайд |
|
|
|
Жұптық жұмыс
|
Оқушының іс-әрекеті: Оқушылар берілген тапсырмалар бойынша өз жауаптарын көрсетеді: |
Дескриптор: Білім алушы функцияның туындысын есептейді; туындыны нөлге теңестіріп, сындық нүктелерін анықтайды; сындық нүктелер мен аралықтарда функцияның өсу/кемуін зерттейді; функцияның ең үлкен және ең кіші мәндерін анықтайды; 3 балл «Қол шапалақтау» ? ? – керемет орындадың ? – жақсы, аздап жетілдіру керек ✋ – қайталау қажет |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс алады. Үй тапсырмасын береді Бүгінгі сабақта алған бағаларын айтады |
Кері байланыс жасайды Өз ойларымен бөліседі |
Бағалау парақтары бойынша жинаған ұпайларына қарай мұғалім 1-10 баллмен бағалайды |
ЖИ арқылы жасалған презентация |
|
шағым қалдыра аласыз







