Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Гаджеттар.
|
Бөлім: |
Science and technologies. |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұратқызы Марал |
|
Күні: |
20.05.2022 ж. |
|
Сыныбы: 9 Б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
GADGETS |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.4.3.1 әр түрлі таныс жалпы және оқу тақырыптары аясындағы ұзақ мәтіндердегі дәлел деректерін түсіну; 9.4.7.1 кез-келген жазбаша жанрлар аясында сөз, сөйлем және мәтінге тән қасиеттерді анықтау; 9.3.3.1 жалпы және оқу тақырыптарында өз көзқарасын түсіндіру және негіздеу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Зерттеу мақсаты: |
«Инсерт» әдісі арқылы 9 б сынып оқушыларының оқу сауаттылығын қалай дамытуға болады? |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгендеу.
Слайдта сұрақтар көрсетіледі.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады. |
Оқушылар сұраққа жеке Mentimeter арқылы жауап береді. |
|
|
|
Жаңа сабаққа кіріспе
6мин
Ой қозғау:
|
Pre-reading (Оқылымға дейінгі тапсырма). Слайдта СМАРТФОНның суреті көрсетіледі. Суреттің астында етістіктер беріледі.
Мұғалім 3 гаджеттің суретін көрсетеді. |
Инсерт парағына смартфонның артықшылығы мен кемшілігі туралы сөздікті қолдана отырып толтырады. (Жеке, жұппен, топпен). Jamboard платформасы арқылы жұмыстарын қорғайды. Оқушылар бұл гаджеттердің не үшін керектігін болжамдап айтады. |
Бағалау критерийі: 1) Тақырыпқа байланысты кем дегенде 3-4 сөйлем құрастырады. 2) Граммати-калық дұрыс сөйлемдер құрастырады. 3) Ойды жүйелі жеткізеді.
|
PPT слайд.
PPT слайд. |
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу.
|
Мәтінге байланысты жаңа сөздікпен таныстырады.
Reading ‘NEW GADGETS’ 3 гаджет туралы мәтін беріледі. Әр топ ортаға шығып гаджеттарды таныстырады.
Әр гаджетқа байланысты сөз/сөйлемдер береді.
Сұрақ қояды: Осы гаджеттарды қалай жақсартуға болады? How can you improve these gadgets? |
Оқушылар жаңа сөздікті жазады. Оқушылар мәтін оқып, бөліктерін жасыл, қызыл түске бояйды. Қызыл түспен боялған мәтін бөліктерін топта талқылайды. Бағалау критерийлері негізінде ортаға шығып таныстырады.
Оқушылар 3 гаджет туралы кестені берілген сөз/сөйлемдермен толтырады. Топтық жұмыс: Оқушылар гаджеттің жақсартуға болатын қосымша қызметтері туралы жазады. Таныстырады. |
Бағалау критериясы: 1. Әр гаджетті жаңа сөздікті қолдана отырып сипаттайды.- 2. Әр гаджет туралы толық түсінідіп айтады. 3.Грамматикалық сауатты сөйлемдер құрастырады.
“Two stars and a wish”. |
Инсерт парағы. |
|
Сабақтың соңы
|
Reflection: 1.Before this lesson I could already….. 2.Today I have learnt that…. 3.I didn’t know how to…. but now I can
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Gadjets 9 -cынып сабақ жоспары
Gadjets 9 -cынып сабақ жоспары
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Гаджеттар.
|
Бөлім: |
Science and technologies. |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұратқызы Марал |
|
Күні: |
20.05.2022 ж. |
|
Сыныбы: 9 Б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
GADGETS |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.4.3.1 әр түрлі таныс жалпы және оқу тақырыптары аясындағы ұзақ мәтіндердегі дәлел деректерін түсіну; 9.4.7.1 кез-келген жазбаша жанрлар аясында сөз, сөйлем және мәтінге тән қасиеттерді анықтау; 9.3.3.1 жалпы және оқу тақырыптарында өз көзқарасын түсіндіру және негіздеу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Зерттеу мақсаты: |
«Инсерт» әдісі арқылы 9 б сынып оқушыларының оқу сауаттылығын қалай дамытуға болады? |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгендеу.
Слайдта сұрақтар көрсетіледі.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады. |
Оқушылар сұраққа жеке Mentimeter арқылы жауап береді. |
|
|
|
Жаңа сабаққа кіріспе
6мин
Ой қозғау:
|
Pre-reading (Оқылымға дейінгі тапсырма). Слайдта СМАРТФОНның суреті көрсетіледі. Суреттің астында етістіктер беріледі.
Мұғалім 3 гаджеттің суретін көрсетеді. |
Инсерт парағына смартфонның артықшылығы мен кемшілігі туралы сөздікті қолдана отырып толтырады. (Жеке, жұппен, топпен). Jamboard платформасы арқылы жұмыстарын қорғайды. Оқушылар бұл гаджеттердің не үшін керектігін болжамдап айтады. |
Бағалау критерийі: 1) Тақырыпқа байланысты кем дегенде 3-4 сөйлем құрастырады. 2) Граммати-калық дұрыс сөйлемдер құрастырады. 3) Ойды жүйелі жеткізеді.
|
PPT слайд.
PPT слайд. |
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу.
|
Мәтінге байланысты жаңа сөздікпен таныстырады.
Reading ‘NEW GADGETS’ 3 гаджет туралы мәтін беріледі. Әр топ ортаға шығып гаджеттарды таныстырады.
Әр гаджетқа байланысты сөз/сөйлемдер береді.
Сұрақ қояды: Осы гаджеттарды қалай жақсартуға болады? How can you improve these gadgets? |
Оқушылар жаңа сөздікті жазады. Оқушылар мәтін оқып, бөліктерін жасыл, қызыл түске бояйды. Қызыл түспен боялған мәтін бөліктерін топта талқылайды. Бағалау критерийлері негізінде ортаға шығып таныстырады.
Оқушылар 3 гаджет туралы кестені берілген сөз/сөйлемдермен толтырады. Топтық жұмыс: Оқушылар гаджеттің жақсартуға болатын қосымша қызметтері туралы жазады. Таныстырады. |
Бағалау критериясы: 1. Әр гаджетті жаңа сөздікті қолдана отырып сипаттайды.- 2. Әр гаджет туралы толық түсінідіп айтады. 3.Грамматикалық сауатты сөйлемдер құрастырады.
“Two stars and a wish”. |
Инсерт парағы. |
|
Сабақтың соңы
|
Reflection: 1.Before this lesson I could already….. 2.Today I have learnt that…. 3.I didn’t know how to…. but now I can
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













