Бекітемін
Оқу ісі жөніндегі
Орынбасары (инклюзив)
_________Г.К.Есенбаева
«__» ____ 2024 ж.
|
Кезеңі |
5 |
||||
|
Педагог-ассистент |
Бөлекбаева А |
||||
|
Күні |
23.02.2024 ж |
||||
|
Жеке сабақ |
Қатысушылар саны:1 |
Қатыспағандар саны:0 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ғажайып түстер мен қызықты пішіндер әлемі |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Ойынар арқылы заттардың түстері мен геометриялық пішіндер туралы білімін пысықтау - пішіндерді бір-бірінен ажырата білуге үйрету - қиял болжамдарын дамыту, қабілетін шыңдау |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ Уақыты |
Педагог-ассистент әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Кіріспе кезеңі
Сабақтың басы Негізгі бөлім. |
Ұйымдастыру кезеңі. 1-кезең. Сәлемдесу. Оқушының алдына отырады және назарын аударады. Психологиялық ахуал қалыптастыру Мақсаты: ойлау қабілетін,көріп тану,зейінін,есте сақтау қабілеттерін ойын арқылы дамыту,қол моторикасын дамыту Әдіс-тәсілдері: түсіндіру,сұрақ-жауап,әңгімелеу,дамытушы ойындар
2-кезең. Пішіндерді түстеріне қарай өз үйшігіне орналастыру
Сергіту сәті Бұғының үлкен үйі бар Терезеден қарайды ол Қоян жүгіріп келеді Бұғының үйін көреді Тық-тық достым есікті аш Анау тұрған аңшы қаш Қоян қоян келе ғой Қолыңды маған бере ғой. |
Мұғаліммен сәлемдеседі,сабаққа зейін қояды
Пішіндерді ажыратып,үйшікке орналастырады |
Әр тапсырма бойынша жұлдызшалармен мадақтайды |
Жұлдызшалар суреті |
|
|
Сабақтың ортасы |
3-кезең. Түстерді сәйкестендіру Кір жайғыш ойыны Мақсаты: педагогтың нұсқауы бойынша қол,саусақ жаттығуын қайталау
4-кезең.Нейро жаттығу Мақсаты: ойын арқылы қол моторикасын дамыту |
Оқушы кір қыстырғыш арқылы қыстырғыштың түсіне қарай киімдерді жіпке іліп шығады
Педагогтың нұсқауымен орындап шығады. Тақтаға ілінген түрлі-түсті домалақ пішіндерге қол саусақтары арқылы жаттығулар жасайды |
Әр тапсырма бойынша жұлдызшалармен мадақтайды
Мұғалім оқушыны жұлдызшалармен бағалайды |
Жұлдызшалар суреті, кір қыстырғыштар,жіп, түрлі түсті киімдер үлгісі
|
|
|
Сабақтың соңы
Қорытынды |
5-кезең. Жануарлардың үйін тап. Мақсаты: жануарларға сипаттама беру арқылы оқушы түстеріне қарай ажырату
Кері байланыс. -Адиля,бүгінгі сабақ ұнады ма? Бүгінгі сабаққа белсенді қатысып,тапсырмаларды орындағаның үшін сені өте жақсы деп бағалаймын |
Оқушы жануарларға сипаттама береді, түстеріне қарай ажыратады |
Мұғалім оқушыны жұлдызшалармен бағалайды
Мұғалім оқушыны ӨТЕ ЖАҚСЫ деген жетонмен бағалайды |
Жұлдызшалар, жануарлар суреті, түтікшелер |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ғажайып түстер мен қызықты пішіндер әлемі
Ғажайып түстер мен қызықты пішіндер әлемі
Бекітемін
Оқу ісі жөніндегі
Орынбасары (инклюзив)
_________Г.К.Есенбаева
«__» ____ 2024 ж.
|
Кезеңі |
5 |
||||
|
Педагог-ассистент |
Бөлекбаева А |
||||
|
Күні |
23.02.2024 ж |
||||
|
Жеке сабақ |
Қатысушылар саны:1 |
Қатыспағандар саны:0 |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ғажайып түстер мен қызықты пішіндер әлемі |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Ойынар арқылы заттардың түстері мен геометриялық пішіндер туралы білімін пысықтау - пішіндерді бір-бірінен ажырата білуге үйрету - қиял болжамдарын дамыту, қабілетін шыңдау |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ Уақыты |
Педагог-ассистент әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Кіріспе кезеңі
Сабақтың басы Негізгі бөлім. |
Ұйымдастыру кезеңі. 1-кезең. Сәлемдесу. Оқушының алдына отырады және назарын аударады. Психологиялық ахуал қалыптастыру Мақсаты: ойлау қабілетін,көріп тану,зейінін,есте сақтау қабілеттерін ойын арқылы дамыту,қол моторикасын дамыту Әдіс-тәсілдері: түсіндіру,сұрақ-жауап,әңгімелеу,дамытушы ойындар
2-кезең. Пішіндерді түстеріне қарай өз үйшігіне орналастыру
Сергіту сәті Бұғының үлкен үйі бар Терезеден қарайды ол Қоян жүгіріп келеді Бұғының үйін көреді Тық-тық достым есікті аш Анау тұрған аңшы қаш Қоян қоян келе ғой Қолыңды маған бере ғой. |
Мұғаліммен сәлемдеседі,сабаққа зейін қояды
Пішіндерді ажыратып,үйшікке орналастырады |
Әр тапсырма бойынша жұлдызшалармен мадақтайды |
Жұлдызшалар суреті |
|
|
Сабақтың ортасы |
3-кезең. Түстерді сәйкестендіру Кір жайғыш ойыны Мақсаты: педагогтың нұсқауы бойынша қол,саусақ жаттығуын қайталау
4-кезең.Нейро жаттығу Мақсаты: ойын арқылы қол моторикасын дамыту |
Оқушы кір қыстырғыш арқылы қыстырғыштың түсіне қарай киімдерді жіпке іліп шығады
Педагогтың нұсқауымен орындап шығады. Тақтаға ілінген түрлі-түсті домалақ пішіндерге қол саусақтары арқылы жаттығулар жасайды |
Әр тапсырма бойынша жұлдызшалармен мадақтайды
Мұғалім оқушыны жұлдызшалармен бағалайды |
Жұлдызшалар суреті, кір қыстырғыштар,жіп, түрлі түсті киімдер үлгісі
|
|
|
Сабақтың соңы
Қорытынды |
5-кезең. Жануарлардың үйін тап. Мақсаты: жануарларға сипаттама беру арқылы оқушы түстеріне қарай ажырату
Кері байланыс. -Адиля,бүгінгі сабақ ұнады ма? Бүгінгі сабаққа белсенді қатысып,тапсырмаларды орындағаның үшін сені өте жақсы деп бағалаймын |
Оқушы жануарларға сипаттама береді, түстеріне қарай ажыратады |
Мұғалім оқушыны жұлдызшалармен бағалайды
Мұғалім оқушыны ӨТЕ ЖАҚСЫ деген жетонмен бағалайды |
Жұлдызшалар, жануарлар суреті, түтікшелер |
|
шағым қалдыра аласыз














