Жас негізгі орта мектебі
|
Бөлім: |
Жер және ғарыш |
||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Хайруллина Р.Б |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жер және ғарыш 20-сабақ. «Ғаламшарлар қандай болады? |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.2 Күн жүйесі ғаламшарларын салыстыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 1 минут |
Мақсаты: оқушылардың бойларындағы жағымсыздықтары сыртқа шығарылып, дене – болмысын ретке келтіру. Нұсқау: Тренинг жүргізушінің нұсқауымен қимылдарды орындау.
|
Ширату жаттығуларын орындайды. |
Керемет! |
|
|||
|
Қызығушылықты ояту 5 минут
Сабақтың ортасы
Жаңа сабақ 15 минут
Топтық жұмыс
8 минут
Жұптық жұмыс 6 минут |
«Ой қозғау» әдісі Ребус шешу.
«Insert» кестесі
Сабақтың тақырыбы: «Ғаламшарлар қандай болады? » Сабақтың мақсатымен таныстырамын Ұғынуды ұйымдастыру https://imektep.kz/kz/garysh-video Ғаламшарлар туралы мәлімет алады. Оқулықпен жұмыс
ЕББҚЕО: мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға мұғалімнің сүйемелдеуімен жауап береді. «Кинометафора» әдісі https://www.youtube.com/watch?v=wPkREi5WnEs https://www.youtube.com/watch?v=u5hm3ZkVFeU Юпитер, Марс туралы мәлімет алады.
М
ЕББҚЕО: топта еркін жұмыс жасауына мүмкіндік туғызамын.
|
Оқушылар ребустарды шешеді.
Осы ғаламшарлар туралы не білетіндерін айтады.
Олардың орналасуына болжам жасайды.
«Insert» кестесін толтырады.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Бейнебаянды көреді, оқулықтағы тақырыпты түсініп оқиды.
Юпитер, Марс туралы бейнематериалды қарайды.
Дескриптор 1.Топ ережесін сақтайды; 2. Салыстыруды дұрыс жүргізеді; 3. Қорытындыны дұрыс шығарады.
Дескриптор 1.Өз ғаламшарын ойлап табады; 2. Ғаламшардың ерекшелігін сипаттайды; |
Қ.Б Тамаша!
Жарайсыңдар!
әр топ бір-бірін осылай баллдық жүйемен бағалайды
ФБ-2 балл |
Интерактивті тақта
Ребустар
Оқулық 69-71 беттер дәптер
Интерактивті тақта
А3 қағазы Маркерлер |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы «Ақиқат», «Жалған» ойыны
Ақиқат Ақиқат
Жалған Жалған |
Дескриптор 1.Ақиқат екенін табады; 2. Ақиқат екенін табады. 3.Жалған екенін табады; 4. Жалған екенін табады;
|
ФБ- 2 балл |
ҚБ тапсырмасы |
|||
|
|
Үй тапсырмасы:
|
|
ФБ -2 балл |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||
|
Рефлексия 5 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ғаламшарлар қандай болады?
Ғаламшарлар қандай болады?
Жас негізгі орта мектебі
|
Бөлім: |
Жер және ғарыш |
||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Хайруллина Р.Б |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жер және ғарыш 20-сабақ. «Ғаламшарлар қандай болады? |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.2 Күн жүйесі ғаламшарларын салыстыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 1 минут |
Мақсаты: оқушылардың бойларындағы жағымсыздықтары сыртқа шығарылып, дене – болмысын ретке келтіру. Нұсқау: Тренинг жүргізушінің нұсқауымен қимылдарды орындау.
|
Ширату жаттығуларын орындайды. |
Керемет! |
|
|||
|
Қызығушылықты ояту 5 минут
Сабақтың ортасы
Жаңа сабақ 15 минут
Топтық жұмыс
8 минут
Жұптық жұмыс 6 минут |
«Ой қозғау» әдісі Ребус шешу.
«Insert» кестесі
Сабақтың тақырыбы: «Ғаламшарлар қандай болады? » Сабақтың мақсатымен таныстырамын Ұғынуды ұйымдастыру https://imektep.kz/kz/garysh-video Ғаламшарлар туралы мәлімет алады. Оқулықпен жұмыс
ЕББҚЕО: мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға мұғалімнің сүйемелдеуімен жауап береді. «Кинометафора» әдісі https://www.youtube.com/watch?v=wPkREi5WnEs https://www.youtube.com/watch?v=u5hm3ZkVFeU Юпитер, Марс туралы мәлімет алады.
М
ЕББҚЕО: топта еркін жұмыс жасауына мүмкіндік туғызамын.
|
Оқушылар ребустарды шешеді.
Осы ғаламшарлар туралы не білетіндерін айтады.
Олардың орналасуына болжам жасайды.
«Insert» кестесін толтырады.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.
Бейнебаянды көреді, оқулықтағы тақырыпты түсініп оқиды.
Юпитер, Марс туралы бейнематериалды қарайды.
Дескриптор 1.Топ ережесін сақтайды; 2. Салыстыруды дұрыс жүргізеді; 3. Қорытындыны дұрыс шығарады.
Дескриптор 1.Өз ғаламшарын ойлап табады; 2. Ғаламшардың ерекшелігін сипаттайды; |
Қ.Б Тамаша!
Жарайсыңдар!
әр топ бір-бірін осылай баллдық жүйемен бағалайды
ФБ-2 балл |
Интерактивті тақта
Ребустар
Оқулық 69-71 беттер дәптер
Интерактивті тақта
А3 қағазы Маркерлер |
|||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы «Ақиқат», «Жалған» ойыны
Ақиқат Ақиқат
Жалған Жалған |
Дескриптор 1.Ақиқат екенін табады; 2. Ақиқат екенін табады. 3.Жалған екенін табады; 4. Жалған екенін табады;
|
ФБ- 2 балл |
ҚБ тапсырмасы |
|||
|
|
Үй тапсырмасы:
|
|
ФБ -2 балл |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||
|
Рефлексия 5 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
|
||||
шағым қалдыра аласыз





















