|
Бөлімі: |
Ғарышқа саяхат. |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
8.04.2025 |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ғарыш әуені |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.1- ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- Ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындайды; |
||||||
|
Құндылықтар |
Оқушыларды еңбекқолыққа баулу. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.(миға шабуыл)Өткен сабақты қайталау. 1-тапсырма.Ойтолғау.Ғарыш (космос) ұғымын қалай түсінесің? Көрген бейнебаяндарыңнан ғарыш әлемін сезіне алдың ба? Қай бейнебаян саған ұнады? Неліктен? Ғарыш-Жерді қоршаған шексіз кеңістік. Бүкіл аспан денелері Күн, Ай,Жер жұлдыздар және басқа ғаламшарлар ғарыш әлемін құрайды 2-тапсырма.Тыңдау және талқылау.Дидье Марунидің «Симфония» («Symphony») музыкалық шығармасы. Д. Маруани «синтезаторлар патшасы»атанған, ал ол құрған ( «Спейс» рок тобы 1980 жылдары әлемге танымал болды. «Спейс»рок тобының орындауындағы «Симфония» («Symphony») музыкалық шығармасын тыңдап, қандай бағытта (халықтық, классикалық, эстрадалық)жазылғанын анықта. Эстрадалық стильдер: Поп музыка-Эстрадалық музыкалық бағыттағы, кең таралған,тыңдауға жеңіл, көпшілікке арналған музыка. Рок музыка Сентизатор-
Сөйлемді оқы. Сұраққа жауап бер. Жаңа сөздерді пайдалан. 1.Аспанға тез көтеріледі. Соңынан ізі қалды. Бұл не?Зымыран 2. Жаңа зымыран ұшырылды.Ғалымдар бақылап тұр. Бұл жерде не болды?Сынақ. 3. Жерді алыстан бақылайды. Стансыларға түрлі суреттер жібереді. Бұл не? Жер серігі. Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Ғарыш туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар бір бірін бағалайды Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Бейнежазба сілтемесі Рефлексия тақтайша-сы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ғарыш әуені
Ғарыш әуені
|
Бөлімі: |
Ғарышқа саяхат. |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||
|
Күні: |
8.04.2025 |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ғарыш әуені |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.1- ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- Ән айту ережесін сақтай отырып, түрлі сипаттағы екі дауысты қарапайым элементтері бар әндерді орындайды; |
||||||
|
Құндылықтар |
Оқушыларды еңбекқолыққа баулу. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.(миға шабуыл)Өткен сабақты қайталау. 1-тапсырма.Ойтолғау.Ғарыш (космос) ұғымын қалай түсінесің? Көрген бейнебаяндарыңнан ғарыш әлемін сезіне алдың ба? Қай бейнебаян саған ұнады? Неліктен? Ғарыш-Жерді қоршаған шексіз кеңістік. Бүкіл аспан денелері Күн, Ай,Жер жұлдыздар және басқа ғаламшарлар ғарыш әлемін құрайды 2-тапсырма.Тыңдау және талқылау.Дидье Марунидің «Симфония» («Symphony») музыкалық шығармасы. Д. Маруани «синтезаторлар патшасы»атанған, ал ол құрған ( «Спейс» рок тобы 1980 жылдары әлемге танымал болды. «Спейс»рок тобының орындауындағы «Симфония» («Symphony») музыкалық шығармасын тыңдап, қандай бағытта (халықтық, классикалық, эстрадалық)жазылғанын анықта. Эстрадалық стильдер: Поп музыка-Эстрадалық музыкалық бағыттағы, кең таралған,тыңдауға жеңіл, көпшілікке арналған музыка. Рок музыка Сентизатор-
Сөйлемді оқы. Сұраққа жауап бер. Жаңа сөздерді пайдалан. 1.Аспанға тез көтеріледі. Соңынан ізі қалды. Бұл не?Зымыран 2. Жаңа зымыран ұшырылды.Ғалымдар бақылап тұр. Бұл жерде не болды?Сынақ. 3. Жерді алыстан бақылайды. Стансыларға түрлі суреттер жібереді. Бұл не? Жер серігі. Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Ғарыш туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар бір бірін бағалайды Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Бейнежазба сілтемесі Рефлексия тақтайша-сы |
|||
шағым қалдыра аласыз














