|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Ғарышқа саяхат |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 1. Ғарышкер болғым келеді |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.4.1.1 шағын сюжетті комикс/буклет/ коллаж/жарнама/презентацияны сөйлемдермен толықтыру 4.4.2.1 оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Оқушылардың барлығы: өз арманы мен қалауы туралы сөйлеседі; Тақырыппен байланысты жаңа сөздерді үйренеді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «Ең жақсы»
ойыны Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды. |
«Қол шапалақ» |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:
Оқып және жауап берейік 1-тапсырма Ойланайық 2- тапсырма Тыңдап және жауап берейік 3-тапсырма Жұптық жұмыс Сергіту сәті Айтылым Оқушы қажеттіктеріне қарай қолдау көрсетіп, қосымша түсіндіреді ЕББҚ (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі Айтылым 4-тапсырма. Топтық жұмыс 5-тапсырма Ойланайық Жазылым Қосымша тапсырма Айтылым Оқылым Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Ғарышкер-космонавт Ғарыш- космос Алыс-далеко Жақын- близко Айлақ-космодром Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру жаттығуы: Айтылым
Жазылым Сөйлемді толықтырып жазады. Қажетті сөздер: ғарыш, ғарыш кемесі, ғарыш айлағы, ғарышкер.
Жаттығайық Балалар өскенде кім болуды армандайды?
Сергіту сәтін орындайды. «Қара жорға» биі. Айтылым
Сөйлесейік
Айтылым Берілген сөздермен сөз тіркесін жасайды.
Жазылым
Айтылым Сұрақтарға жауап бер Мынау не? Ғарышкеме жерге қайтып орала ма? Ғарышкеменің сыртында адам өмір сүре ала ма? Ғарышкерлер қайда ұйықтайды? Ғарышкерлер ұйықтау қабын қайда байлайды? Айтылым
|
«Табыс баспалдағы» Дескриптор: -Ғарыш туралы әңгімелейді. «Қол шапалақ» Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан» Дескриптор: Мәтіндегі рөлдерді бөліп алып, оқиды. Дайын сөйлесім үлгілерін қолданады..
Дескриптор: Балалардың арманы туралы жазады. |
Оқулық сөздік слайд Слайд Оқулық Оқулық 61- бет слайд |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6-тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «Түрлі- түсті смайликтер» |
Өз деңгейлерін анықтайды. |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ғарышкер болғым келеді 4- сынып
Ғарышкер болғым келеді 4- сынып
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 7. Ғарышқа саяхат |
|||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: 1. Ғарышкер болғым келеді |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.4.1.1 шағын сюжетті комикс/буклет/ коллаж/жарнама/презентацияны сөйлемдермен толықтыру 4.4.2.1 оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Оқушылардың барлығы: өз арманы мен қалауы туралы сөйлеседі; Тақырыппен байланысты жаңа сөздерді үйренеді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «Ең жақсы»
ойыны Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды. |
«Қол шапалақ» |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:
Оқып және жауап берейік 1-тапсырма Ойланайық 2- тапсырма Тыңдап және жауап берейік 3-тапсырма Жұптық жұмыс Сергіту сәті Айтылым Оқушы қажеттіктеріне қарай қолдау көрсетіп, қосымша түсіндіреді ЕББҚ (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі Айтылым 4-тапсырма. Топтық жұмыс 5-тапсырма Ойланайық Жазылым Қосымша тапсырма Айтылым Оқылым Айтылым |
Тыңдалым,айтылым. Ғарышкер-космонавт Ғарыш- космос Алыс-далеко Жақын- близко Айлақ-космодром Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру жаттығуы: Айтылым
Жазылым Сөйлемді толықтырып жазады. Қажетті сөздер: ғарыш, ғарыш кемесі, ғарыш айлағы, ғарышкер.
Жаттығайық Балалар өскенде кім болуды армандайды?
Сергіту сәтін орындайды. «Қара жорға» биі. Айтылым
Сөйлесейік
Айтылым Берілген сөздермен сөз тіркесін жасайды.
Жазылым
Айтылым Сұрақтарға жауап бер Мынау не? Ғарышкеме жерге қайтып орала ма? Ғарышкеменің сыртында адам өмір сүре ала ма? Ғарышкерлер қайда ұйықтайды? Ғарышкерлер ұйықтау қабын қайда байлайды? Айтылым
|
«Табыс баспалдағы» Дескриптор: -Ғарыш туралы әңгімелейді. «Қол шапалақ» Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан» Дескриптор: Мәтіндегі рөлдерді бөліп алып, оқиды. Дайын сөйлесім үлгілерін қолданады..
Дескриптор: Балалардың арманы туралы жазады. |
Оқулық сөздік слайд Слайд Оқулық Оқулық 61- бет слайд |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6-тапсырма |
|
||||
|
Кері байланыс «Түрлі- түсті смайликтер» |
Өз деңгейлерін анықтайды. |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||
шағым қалдыра аласыз























