|
Пән: қазақ тілі |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: 24.02.21 |
Мұғалімнің есімі: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Газет журналдардың адам өміріндегі алатын орны |
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқандар: 4 |
Қатыспағандар: 0 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.5.1 мәтіндегі айтылған ойға өз көзқарасын білдіреді, өз ойын дәлелдейді 9.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі деректерді салыстыру,маңызды тұстары мен үрдістерді анықтап жазу 9.4.4.3 сабақта құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Оқылым мәтініне өз ойын, пікірін білдіреді Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтінді басқа деректермен салыстырады Кейбір оқушылар орындай аладықұрмалас сөйлемнің мағыналық түрлерін ажырата біледі |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Газет журналдардың адам өміріндегі орнын анықтайды |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
I.Ұйымдастыру кезеңі II. Психологиялық ахуал Оқушылармен амандасу «Мен көңіл – күй сыйлаймын» жаттығуы Үй тапсырмасын «Тыныштық» әдісі арқылы тексеру |
Мұғаліммен амандасып, тренингке қатысып, үй тапсырмасын талдайды. |
Бас бармақ |
|
||
|
Ортасы |
Жаңа тақырыппен таныстыру Қызығушылығын ояту 1 – тапсырма. Тыңдалым мәтінін тыңдап, сұрақтарға жауап беру. «Себеп бағынықылы сабақтас сөйлем» 2 – тапсырма. «Екі жақты күнделік» әдісі Газет журналдардың адам өмірінде алатын орны қандай? 3 – тапсырма. Мәтіндегі негізгі ойды себеп салалас, сабақтас сөйлемдермен түсіндіріңдер 4 – тапсырма. Бас редактор қандай болуы тиіс? Өз ойыңмен жаз |
Дискриптор: Тыңдалым мәтінін тыңдап, сұрақтарға жауап береді Газет журналдардың адам өміріндегі алатын орны туралы екі жақты пікірін білдіреді Себеп бағыныңқылы сөйлемдерді өз ойын білдіруде қолдануды үйренеді |
Баллдық жүйе |
Презентация АКТ |
||
|
Сергіту сәті |
“Жаңылыспаймын” жаттығуы |
Ойын шартын орындайды |
|
|
||
|
Аяқталуы |
Үйге тапсырма: еркін тақырыпта аргументативті эссе Кері байланыс: «Қарақшылар қазынасы» |
Үй тапсырмасын алады. Оқушылар бағаланады |
Мадақтау Жарайсыңдар! |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Газет - журналдардың адам өмірінде алатын орны. 9-сынып
Газет - журналдардың адам өмірінде алатын орны. 9-сынып
|
Пән: қазақ тілі |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: 24.02.21 |
Мұғалімнің есімі: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Газет журналдардың адам өміріндегі алатын орны |
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқандар: 4 |
Қатыспағандар: 0 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.5.1 мәтіндегі айтылған ойға өз көзқарасын білдіреді, өз ойын дәлелдейді 9.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі деректерді салыстыру,маңызды тұстары мен үрдістерді анықтап жазу 9.4.4.3 сабақта құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Оқылым мәтініне өз ойын, пікірін білдіреді Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтінді басқа деректермен салыстырады Кейбір оқушылар орындай аладықұрмалас сөйлемнің мағыналық түрлерін ажырата біледі |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Газет журналдардың адам өміріндегі орнын анықтайды |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
I.Ұйымдастыру кезеңі II. Психологиялық ахуал Оқушылармен амандасу «Мен көңіл – күй сыйлаймын» жаттығуы Үй тапсырмасын «Тыныштық» әдісі арқылы тексеру |
Мұғаліммен амандасып, тренингке қатысып, үй тапсырмасын талдайды. |
Бас бармақ |
|
||
|
Ортасы |
Жаңа тақырыппен таныстыру Қызығушылығын ояту 1 – тапсырма. Тыңдалым мәтінін тыңдап, сұрақтарға жауап беру. «Себеп бағынықылы сабақтас сөйлем» 2 – тапсырма. «Екі жақты күнделік» әдісі Газет журналдардың адам өмірінде алатын орны қандай? 3 – тапсырма. Мәтіндегі негізгі ойды себеп салалас, сабақтас сөйлемдермен түсіндіріңдер 4 – тапсырма. Бас редактор қандай болуы тиіс? Өз ойыңмен жаз |
Дискриптор: Тыңдалым мәтінін тыңдап, сұрақтарға жауап береді Газет журналдардың адам өміріндегі алатын орны туралы екі жақты пікірін білдіреді Себеп бағыныңқылы сөйлемдерді өз ойын білдіруде қолдануды үйренеді |
Баллдық жүйе |
Презентация АКТ |
||
|
Сергіту сәті |
“Жаңылыспаймын” жаттығуы |
Ойын шартын орындайды |
|
|
||
|
Аяқталуы |
Үйге тапсырма: еркін тақырыпта аргументативті эссе Кері байланыс: «Қарақшылар қазынасы» |
Үй тапсырмасын алады. Оқушылар бағаланады |
Мадақтау Жарайсыңдар! |
|
||
шағым қалдыра аласыз













