ОРТА БІЛІМНЕН КЕЙІНГІ, ТЕХНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІПТІК БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫНА АРНАЛҒАН ПЕДАГОГТІҢ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Модуль атауы/ пән |
География |
|||||
|
Күні: 22.10.2020 |
Оқытушы: Ниетбаева Кабира Туремуратовна |
|||||
|
Курс: 1 |
топ: МК-105 |
Сабақтың номері №15-16 |
Сабақтың типі: Аралас |
|||
|
Мамандық: 0111000 «Негізгі орта білім беру» |
Біліктілік: 0111063 «Математика мұғалімі» |
|||||
|
Оқыту нәтижесі (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Табиғатты қорғау іс-шараларының тиімділігін бағалау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Табиғатты қорғау шаралары |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Табиғатты қорғау шараларының тиімділігін бағалауды біледі (жергілікті/аймақтық негізінде). |
|||||
|
Бағалау критерийі (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|||||
|
Тілдік мақсат |
Экологиялық қауіпсіздік, мониторинг, экологиялық паспорт, сақтандыру, сенбілік |
|||||
|
Құндылықтарды игерту (ұлттық және жалпы адамзаттық құндылықтарды көрсетіңіз) |
Шығармашылық, өмір бойы білім алу құндылықтарын дарыту |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Биология, Экономика |
|||||
|
Алдыңғы меңгерілген |
Табиғатты қорғау шараларын реттеу жолдары |
|||||
|
Қажетті құрал- жабдықтар |
Презентация, ZOOM платформасы |
|||||
|
Интернеттегі білім ресурстары |
||||||
|
Қолданылған әдебиеттер тізімі (негізгі және қосымша әдебиеттер) |
Каймулдинова К., Абилмажинова С., Саипов А.География. Жалпы білім беретін мектептердің жаратылыстану-матаматикалық бағытындағы 10-сыныптарға арналған оқулық. Алматы: Мектеп, 2019 ж. |
|||||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ КОНСПЕКТІСІ |
||||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыты (минут) |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Ресурстар |
|||
|
1.Ұйымдастырушы, ынталандырушы кезең |
0-5 |
Психологиялық ахуал тудыру. 1. Амандасу арқылы бір-біріне сәттілік тілеу. 2. Студенттерге ағаш отырғызу жұмыстары бейнеленген сурет көрсету.
Сұрақтарға жауап бере отырып, бүгінгі сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Презентация |
|||
|
2. Іс- әрекет кезеңі |
5-35 |
Тақырыпты талдауға арналған тапсырмалар. 1. Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлері талқыланады 2. Сұрақтарға жауап беру.
|
Презентация Презентация |
|||
|
|
|
3. Жергілікті жердегі табиғатты қорғау шаралары
(Табиғатты қорғау шараларын мысал арқылы сипаттайды. Өз жауабын мысал келтіру арқылы дәлелдейді) 4. https://www.youtube.com/watch?v=AJbwYD_zlag танысу, сұрақтарға жауап беру.
|
Презентация Бейнекөрініс Презентация |
|||
|
3. Сабақты қорытындылау мен рефлексия |
35-45 |
|
Презентация |
|||
|
Саралау Барлық студенттер біледі: Табиғатты қорғау шараларының классификациясын біледі Көпшілік студенттер біледі: Табиғатты қорғау шараларын мысал арқылы сипаттайды Кейбір студенттер: Табиғатты қорғау шараларының тиімділігін талдайды. |
||||||
|
Бағалау 1. Сұрақтарға жауабы. 2. Мысал, дәлелдерді қолдануы, талдау жасауы 3. Ққорытынды жасай алуы |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ БОЙЫНША "ТАБИҒАТТЫ ҚОРҒАУ ШАРАЛАРЫІ" АТТЫ САБАҚ ЖОСПАРЫ
ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ БОЙЫНША "ТАБИҒАТТЫ ҚОРҒАУ ШАРАЛАРЫІ" АТТЫ САБАҚ ЖОСПАРЫ
ОРТА БІЛІМНЕН КЕЙІНГІ, ТЕХНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІПТІК БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫНА АРНАЛҒАН ПЕДАГОГТІҢ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Модуль атауы/ пән |
География |
|||||
|
Күні: 22.10.2020 |
Оқытушы: Ниетбаева Кабира Туремуратовна |
|||||
|
Курс: 1 |
топ: МК-105 |
Сабақтың номері №15-16 |
Сабақтың типі: Аралас |
|||
|
Мамандық: 0111000 «Негізгі орта білім беру» |
Біліктілік: 0111063 «Математика мұғалімі» |
|||||
|
Оқыту нәтижесі (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Табиғатты қорғау іс-шараларының тиімділігін бағалау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Табиғатты қорғау шаралары |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Табиғатты қорғау шараларының тиімділігін бағалауды біледі (жергілікті/аймақтық негізінде). |
|||||
|
Бағалау критерийі (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
|||||
|
Тілдік мақсат |
Экологиялық қауіпсіздік, мониторинг, экологиялық паспорт, сақтандыру, сенбілік |
|||||
|
Құндылықтарды игерту (ұлттық және жалпы адамзаттық құндылықтарды көрсетіңіз) |
Шығармашылық, өмір бойы білім алу құндылықтарын дарыту |
|||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Биология, Экономика |
|||||
|
Алдыңғы меңгерілген |
Табиғатты қорғау шараларын реттеу жолдары |
|||||
|
Қажетті құрал- жабдықтар |
Презентация, ZOOM платформасы |
|||||
|
Интернеттегі білім ресурстары |
||||||
|
Қолданылған әдебиеттер тізімі (негізгі және қосымша әдебиеттер) |
Каймулдинова К., Абилмажинова С., Саипов А.География. Жалпы білім беретін мектептердің жаратылыстану-матаматикалық бағытындағы 10-сыныптарға арналған оқулық. Алматы: Мектеп, 2019 ж. |
|||||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫНЫҢ КОНСПЕКТІСІ |
||||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыты (минут) |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Ресурстар |
|||
|
1.Ұйымдастырушы, ынталандырушы кезең |
0-5 |
Психологиялық ахуал тудыру. 1. Амандасу арқылы бір-біріне сәттілік тілеу. 2. Студенттерге ағаш отырғызу жұмыстары бейнеленген сурет көрсету.
Сұрақтарға жауап бере отырып, бүгінгі сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Презентация |
|||
|
2. Іс- әрекет кезеңі |
5-35 |
Тақырыпты талдауға арналған тапсырмалар. 1. Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлері талқыланады 2. Сұрақтарға жауап беру.
|
Презентация Презентация |
|||
|
|
|
3. Жергілікті жердегі табиғатты қорғау шаралары
(Табиғатты қорғау шараларын мысал арқылы сипаттайды. Өз жауабын мысал келтіру арқылы дәлелдейді) 4. https://www.youtube.com/watch?v=AJbwYD_zlag танысу, сұрақтарға жауап беру.
|
Презентация Бейнекөрініс Презентация |
|||
|
3. Сабақты қорытындылау мен рефлексия |
35-45 |
|
Презентация |
|||
|
Саралау Барлық студенттер біледі: Табиғатты қорғау шараларының классификациясын біледі Көпшілік студенттер біледі: Табиғатты қорғау шараларын мысал арқылы сипаттайды Кейбір студенттер: Табиғатты қорғау шараларының тиімділігін талдайды. |
||||||
|
Бағалау 1. Сұрақтарға жауабы. 2. Мысал, дәлелдерді қолдануы, талдау жасауы 3. Ққорытынды жасай алуы |
||||||
шағым қалдыра аласыз













