Бекітемін:__________________ №1
|
Бөлім: |
1. Географияны зерттеу тәсілдері |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Н.Джубанова |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Географияны зерттеу нысандары. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт:
|
Педагогтің әрекеті:
|
Оқушының әрекеті:
|
Бағалау:
|
Ресурстар:
|
||
|
1.Басы:Ұйымдастыру кезеңі: 1 минут. |
1.Сәлемдеседі. Оқушылардың қатысуын тіркейді. |
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. |
1.Жарайсыңдар! |
1.Презентация |
||
|
2.Жаңа тақырыпқа кіріспе: 6мин. |
2.Жаңа тақырыпты, оқу мақсатын таныстырады.Оқушыларға тақырыптың кіріспе өзекті білімдерімен таныстырады https://learningapps.org/display?v=pirhnerga23
|
2.Оқушылар . Мұғалімді тыңдайды , жаңа тақырыппен, оқу мақсатымен танысады. Тақырыптың негізгі кіріспе білімімен таныса отырып сәйкестендіру Learning apps бағдарламасы арқылы интерактивті тапсырманы орындайды |
ҚБ үдерісі 1-С; 2-А; 3-E; 4-B; 5-D; |
2.Интербелсенді тақта,слайд Learning apps бағдарламасы |
||
|
3.Ортасы.20минут. Орындау Баяндау әр топқа 1мин.(барлығы:+ - 5мин) Топтық жұмыс. |
3-ші кезең.Топтық жұмыс тапсырмасы: 1-топ. 1.а. География ғылымының салаларын атаңыздар; в.Заманауи география ұғымын түсіндіріңіздер; с.физикалық география ұғымын атаңыздар 2.Физикалық география ғылымының салаларын атаңыздар. 2-топ.1. Географияның басты сұрағы қайда? Деген сұраққа жауап беретін құралы туралы ақпараттар айтыңыздар 2.Саяси, әлеуметтік-экономикалық география салаларын түсіндіріңіздер 3-топ. 1.а.Географияның басты міндетін;в. табиғатты оқып үйренудің жолдарын түсіндіріңіздер 2.Табиғатты оқып үйренудің бірінші жолын түсіндіріңіздер 4-топ. 1. Табиғатты оқып үйренудің екінші жолын түсіндіріңіздер 2.Биолог және географ ғалымдардың зерттеу нысанының айырмашылығын түсіндіріңіздер |
3. топ тапсырмаларды (оқулық мәтінін, ғаламторды, презентациядағы деректерді қолданып)дескрипторді қолдана отырып орындайды.Жұмыстарымен таныстырады. |
3. Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы.Дескриптор |
3.Интербелсенді тақта. Ғаламтор.Слайд. |
||
|
4.Қорытындылау:Жеке жұмыс:15мин. |
4.Жеке жұмыс 1-a 2- b 3- e 4-c 5-a 6- c 7-b 8-е 9-а; 10-a, b, f. |
4.Google classroom арқылы қорытынды тест сұрақтарына жауап береді. |
4.ҚБ 10 балл |
4.Жеке жұмыс парақтары немесе Google classroom |
||
|
5.Сабақтың соңы:3минут |
5.Оқу мақсатын ашып кері байланыс жасау Жобаны аяқтау |
5.Оқу мақсатына жеткенін анықтайды |
5.ҚБ 10 ұпай. |
5.ИБТ |
||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? |
Бағалау оқушыларды материалды меңгерудеңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Географияны зерттеу нысандары.
Географияны зерттеу нысандары.
Бекітемін:__________________ №1
|
Бөлім: |
1. Географияны зерттеу тәсілдері |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Н.Джубанова |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Географияны зерттеу нысандары. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт:
|
Педагогтің әрекеті:
|
Оқушының әрекеті:
|
Бағалау:
|
Ресурстар:
|
||
|
1.Басы:Ұйымдастыру кезеңі: 1 минут. |
1.Сәлемдеседі. Оқушылардың қатысуын тіркейді. |
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. |
1.Жарайсыңдар! |
1.Презентация |
||
|
2.Жаңа тақырыпқа кіріспе: 6мин. |
2.Жаңа тақырыпты, оқу мақсатын таныстырады.Оқушыларға тақырыптың кіріспе өзекті білімдерімен таныстырады https://learningapps.org/display?v=pirhnerga23
|
2.Оқушылар . Мұғалімді тыңдайды , жаңа тақырыппен, оқу мақсатымен танысады. Тақырыптың негізгі кіріспе білімімен таныса отырып сәйкестендіру Learning apps бағдарламасы арқылы интерактивті тапсырманы орындайды |
ҚБ үдерісі 1-С; 2-А; 3-E; 4-B; 5-D; |
2.Интербелсенді тақта,слайд Learning apps бағдарламасы |
||
|
3.Ортасы.20минут. Орындау Баяндау әр топқа 1мин.(барлығы:+ - 5мин) Топтық жұмыс. |
3-ші кезең.Топтық жұмыс тапсырмасы: 1-топ. 1.а. География ғылымының салаларын атаңыздар; в.Заманауи география ұғымын түсіндіріңіздер; с.физикалық география ұғымын атаңыздар 2.Физикалық география ғылымының салаларын атаңыздар. 2-топ.1. Географияның басты сұрағы қайда? Деген сұраққа жауап беретін құралы туралы ақпараттар айтыңыздар 2.Саяси, әлеуметтік-экономикалық география салаларын түсіндіріңіздер 3-топ. 1.а.Географияның басты міндетін;в. табиғатты оқып үйренудің жолдарын түсіндіріңіздер 2.Табиғатты оқып үйренудің бірінші жолын түсіндіріңіздер 4-топ. 1. Табиғатты оқып үйренудің екінші жолын түсіндіріңіздер 2.Биолог және географ ғалымдардың зерттеу нысанының айырмашылығын түсіндіріңіздер |
3. топ тапсырмаларды (оқулық мәтінін, ғаламторды, презентациядағы деректерді қолданып)дескрипторді қолдана отырып орындайды.Жұмыстарымен таныстырады. |
3. Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы.Дескриптор |
3.Интербелсенді тақта. Ғаламтор.Слайд. |
||
|
4.Қорытындылау:Жеке жұмыс:15мин. |
4.Жеке жұмыс 1-a 2- b 3- e 4-c 5-a 6- c 7-b 8-е 9-а; 10-a, b, f. |
4.Google classroom арқылы қорытынды тест сұрақтарына жауап береді. |
4.ҚБ 10 балл |
4.Жеке жұмыс парақтары немесе Google classroom |
||
|
5.Сабақтың соңы:3минут |
5.Оқу мақсатын ашып кері байланыс жасау Жобаны аяқтау |
5.Оқу мақсатына жеткенін анықтайды |
5.ҚБ 10 ұпай. |
5.ИБТ |
||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? |
Бағалау оқушыларды материалды меңгерудеңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық пен қауіпсіздік техникасының сақталуы. |
||||
шағым қалдыра аласыз














