|
Келісемін: Директордың оқу ісінің меңгерушісі Н.С.Куралханова ________________ |
Бекітемін: Лицей директоры Ж.К.Назарбаева ________________ |
Математика пәні бойынша гид сабақ жоспары
Тақырыбы: Жай бөлшектерді және аралас сандарды көбейту.
Өзара кері сандар
Пән мұғалімі: Қалиолла Г.
2024-2025 оқу жылы
Сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Оралхан Бөкей атындағы №44 лицей» КММ |
|||||
|
Бөлім: |
Жай бөлшектерге амалдар қолдану |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қалиолла Г. |
|||||
|
Күні: |
27.03.2025ж |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жай бөлшектерді және аралас сандарды көбейту. Өзара кері сандар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.21 жай бөлшектерді, аралас сандарды көбейтуді орындау; 5.1.2.22 берілген санға кері санды табу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- жай бөлшектерді, аралас сандарды көбейту ережесін қолданып есептерді орындайды. - берілген санға кері санды табады. - Күнделікті өмірмен байланысты мәтін есептерді шығарады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру 1 мин.
|
Қайырлы күн, әріптестер! Сабағыма қош келдіңіздер! Топқа бөлу: Оюлар арқылы 4 топқа бөлемін. 1-топ 2- топ 3-топ 4-топ |
Топқа бөлінеді.
|
«Мадақтау» әдісі арқылы |
Топқа бөлу көрнекілігі |
||
|
Өткенді қайталау 1 мин
Семантикалық қарта 2 мин.
|
1-тапсырма. Графикалық диктант
2-тапсырма. Семантикалық қарта тапсырманы орындап, жасырылған сөзді табу. (Жұппен Жұмыс)
|
«Графикалық диктант» әдісі арқылы өткен сабақты қайталайды.
Семантикалық картамен жұмыс жасайды.
|
«Мадақтау» әдісі арқылы
«Мадақтау» әдісі арқылы |
презентация
Карточкалар, презентация |
||
|
1 мин. |
Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» |
|
|
|
||
|
2 мин. |
3-тапсырма. Пазл құрастыру
|
Топ ережесін сақтай отырып, топпен жұмыс жасайды. |
«Мадақтау» әдісі арқылы |
Карточкалар, суреттер |
||
|
Қортынды сөз
|
Бүгінгі сабағымды «Жай мұғалім хабарлайды, Жақсы мұғалім түсіндіреді, Керемет мүғалім көрсетеді, Ұлы мұғалім шабыттандырады» деген ұлы ағылшын ағартушысы Уильям Уродтың сөзімен аяқтағым келеді. Қатысқандарыңызға көп рахмет, әріптестер! Бір-бірімізді шабыттандырып жүре берейік. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Гид сабақ 5 сынып
Гид сабақ 5 сынып
|
Келісемін: Директордың оқу ісінің меңгерушісі Н.С.Куралханова ________________ |
Бекітемін: Лицей директоры Ж.К.Назарбаева ________________ |
Математика пәні бойынша гид сабақ жоспары
Тақырыбы: Жай бөлшектерді және аралас сандарды көбейту.
Өзара кері сандар
Пән мұғалімі: Қалиолла Г.
2024-2025 оқу жылы
Сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Оралхан Бөкей атындағы №44 лицей» КММ |
|||||
|
Бөлім: |
Жай бөлшектерге амалдар қолдану |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қалиолла Г. |
|||||
|
Күні: |
27.03.2025ж |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жай бөлшектерді және аралас сандарды көбейту. Өзара кері сандар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.21 жай бөлшектерді, аралас сандарды көбейтуді орындау; 5.1.2.22 берілген санға кері санды табу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
- жай бөлшектерді, аралас сандарды көбейту ережесін қолданып есептерді орындайды. - берілген санға кері санды табады. - Күнделікті өмірмен байланысты мәтін есептерді шығарады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру 1 мин.
|
Қайырлы күн, әріптестер! Сабағыма қош келдіңіздер! Топқа бөлу: Оюлар арқылы 4 топқа бөлемін. 1-топ 2- топ 3-топ 4-топ |
Топқа бөлінеді.
|
«Мадақтау» әдісі арқылы |
Топқа бөлу көрнекілігі |
||
|
Өткенді қайталау 1 мин
Семантикалық қарта 2 мин.
|
1-тапсырма. Графикалық диктант
2-тапсырма. Семантикалық қарта тапсырманы орындап, жасырылған сөзді табу. (Жұппен Жұмыс)
|
«Графикалық диктант» әдісі арқылы өткен сабақты қайталайды.
Семантикалық картамен жұмыс жасайды.
|
«Мадақтау» әдісі арқылы
«Мадақтау» әдісі арқылы |
презентация
Карточкалар, презентация |
||
|
1 мин. |
Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» |
|
|
|
||
|
2 мин. |
3-тапсырма. Пазл құрастыру
|
Топ ережесін сақтай отырып, топпен жұмыс жасайды. |
«Мадақтау» әдісі арқылы |
Карточкалар, суреттер |
||
|
Қортынды сөз
|
Бүгінгі сабағымды «Жай мұғалім хабарлайды, Жақсы мұғалім түсіндіреді, Керемет мүғалім көрсетеді, Ұлы мұғалім шабыттандырады» деген ұлы ағылшын ағартушысы Уильям Уродтың сөзімен аяқтағым келеді. Қатысқандарыңызға көп рахмет, әріптестер! Бір-бірімізді шабыттандырып жүре берейік. |
|||||
шағым қалдыра аласыз

















