|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бажанова С |
||||||||||||||
|
Күні: |
16.09.2024 |
||||||||||||||
|
Сынып 9 б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны : |
|||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Google Drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. « Мен саған сенемін ...» әдісі Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың. 4. Оқушыларды QR код пайдаланып 3 топқа бөлу Топпен жұмыс. «Домино» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. Мақсаты: оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру,логикалық және аналитикалық ойлау қабілеттерін дамыту,тапқырлыққа , білімділікке тәрбиелеу.
Дескриптор:
«Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Бұлттық қызметті қолданып құжаттарды құру, өзгерту және сақтауда бірлесе жұмыс істеуді практикалық тұрғыдан қалай жүзеге асыруға болады? Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатымен таныстыру |
Сәлемдеседі
Топқа бөлінеді Топпен ақылдаса отырып, сұрақтарға жауабын тауып,сәйкестендіреді.
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Сызғыш» бағалау қағазы ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» ФБ: 3 балл |
Kundelik.kz
Қима қағаздар
Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3 |
|||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 7 мин 15 мин |
«Кинометафора» әдісі.
Бейнесабақ көрсету. Мұғалім қосымша түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс Кесте толтыру.
Дескриптор: Web 2.0 жобалау жүйесін біледі – 1 б Google Docs қызметтерін анықтайды- 1 балл Ерекшеліктерін жазады - 1 балл
2 тапсырма Компьютермен жұмыс. Жеке жұмыс
1. Интернетте www. google.kz серверін іске
қосып, өз аккаунтыңды белсенді
ет. Аккаунт ашады – 1 балл Google Drive қызметінің маңыздылығын түсінеді – 1 балл Google құжатты құрып, өңдейді -1 балл Google Drive сервисін іске қосып, қолдана алады – 1 балл |
Бейнесабақ көреді. Анықтамаларын дәптерге жазып алады Мұғалімді тыңдайды.
1 тапсырманы орындайды
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
|
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 3 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!»
ФБ: 4 балл
|
https://www.youtube.com/watch?v=DbNHUVc4pHk&t=63s Оқулық Дәптер
Үлестірме материалдар
Слайд 4 оқулық
www. google.kz сервері
Оқулық
|
|||||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Жұбын тап» ойыны арқылы сабақты бекіту
Сабақтың соңында оқушылар «Padlet» тақтасы арқылы кері байланыс жүргізеді: Үйге тапсырма: оқулық 16 беттегі тапсырманы орындау. |
Сұрақ – жауабымен сәйкестендіреді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!»
Өзі-өзі бағалау |
https://learningapps.org/watch?v=p1hw3wmya24
|
|||||||||||
Тексерілді:________________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Google Drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану
Google Drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану
|
Мектеп: Қысқа мерзімді жоспар бөлімі: |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бажанова С |
||||||||||||||
|
Күні: |
16.09.2024 |
||||||||||||||
|
Сынып 9 б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны : |
|||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Google Drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Басы 3 мин Үй тапсырмасы 5 мин |
1.Сәлемдесу 2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу. 3. « Мен саған сенемін ...» әдісі Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың. 4. Оқушыларды QR код пайдаланып 3 топқа бөлу Топпен жұмыс. «Домино» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. Мақсаты: оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру,логикалық және аналитикалық ойлау қабілеттерін дамыту,тапқырлыққа , білімділікке тәрбиелеу.
Дескриптор:
«Ой қозғау» әдісі Бағыттаушы сұрақ: Бұлттық қызметті қолданып құжаттарды құру, өзгерту және сақтауда бірлесе жұмыс істеуді практикалық тұрғыдан қалай жүзеге асыруға болады? Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатымен таныстыру |
Сәлемдеседі
Топқа бөлінеді Топпен ақылдаса отырып, сұрақтарға жауабын тауып,сәйкестендіреді.
Ойларын ортаға салады
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. |
«Сызғыш» бағалау қағазы ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» ФБ: 3 балл |
Kundelik.kz
Қима қағаздар
Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3 |
|||||||||||
|
Сабақтың ортасы 7 мин 7 мин 15 мин |
«Кинометафора» әдісі.
Бейнесабақ көрсету. Мұғалім қосымша түсіндіреді
1-тапсырма Жұппен жұмыс Кесте толтыру.
Дескриптор: Web 2.0 жобалау жүйесін біледі – 1 б Google Docs қызметтерін анықтайды- 1 балл Ерекшеліктерін жазады - 1 балл
2 тапсырма Компьютермен жұмыс. Жеке жұмыс
1. Интернетте www. google.kz серверін іске
қосып, өз аккаунтыңды белсенді
ет. Аккаунт ашады – 1 балл Google Drive қызметінің маңыздылығын түсінеді – 1 балл Google құжатты құрып, өңдейді -1 балл Google Drive сервисін іске қосып, қолдана алады – 1 балл |
Бейнесабақ көреді. Анықтамаларын дәптерге жазып алады Мұғалімді тыңдайды.
1 тапсырманы орындайды
Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
|
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Жақсы « ФБ: 3 балл
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!» «Талпын!»
ФБ: 4 балл
|
https://www.youtube.com/watch?v=DbNHUVc4pHk&t=63s Оқулық Дәптер
Үлестірме материалдар
Слайд 4 оқулық
www. google.kz сервері
Оқулық
|
|||||||||||
|
Соңы 8 мин
|
«Жұбын тап» ойыны арқылы сабақты бекіту
Сабақтың соңында оқушылар «Padlet» тақтасы арқылы кері байланыс жүргізеді: Үйге тапсырма: оқулық 16 беттегі тапсырманы орындау. |
Сұрақ – жауабымен сәйкестендіреді
Кері байланыс береді |
ҚБ: «Жарайсың!» «Керемет!»
Өзі-өзі бағалау |
https://learningapps.org/watch?v=p1hw3wmya24
|
|||||||||||
Тексерілді:________________
шағым қалдыра аласыз

















