|
Бөлім 1 |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
|
|
Педагогтың аты жөні |
Жумашова Ж.Т. |
|
|
Күні 18.09-22.09.2023ж. |
||
|
Сыныбы 9А,Г |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Google drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
|
|
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): |
9.1.3.1 бұлттық технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Жүйесімен танысу. Google Docs қызметтерін анықтау, салыстыру. Google Drive қызметінің маңыздылығын түсіндіріп, тұжырым жасау. |
|
|
Тілдік мақсаттар: |
әлеуметтік желі-социальные сети- social networks. |
|
|
Бағалау критерийлері: |
1. Жүйесімен танысады; 2. Google Docs қызметтерін анықтайды,салыстырады; 3. Google Drive қызметінің маңыздылығын түсіндіріп, тұжырым жасайды. |
|
|
Пәнаралық байланыс: |
Ағылшын, орыс тіліндегі сөздер қолданылады. |
|
|
Бастапқы білім: |
Ой сергіту.«Гугл сұрақ» ойыны. Бұл ойыннан біз бір ақпаратты бірігіп қолдануымызға, жан- жақты жолмен жүрсек те бір бірге өту жолын табу қолымыздан келетіндігін түсіну |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Үй тапсырмасы. «Ғажайып алаң» ойыны -Оқушылар плакатқа шеңбер сызып бірнеше бөліктерге бөледі. Әр бөлікке топтағы оқушылардың есімдері жазылады. Шеңбердің ортасына қаламды түйреуішпен тіреп тұрып түйреуішті айналдырады. Түйреуіш қай есімде тоқтаса, сол оқушыға өткен тақырып бойынша сұрақтар қойылады. Оқушылардың жұмыстарын ауызша мадақтау, ынталандыр. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Миға шабуыл сұрақтарымен жұмыс жасау Құжаттарды компьютерде бірлесе жасаудыңқандай тиімді жақтарыбар? Бұлттық қызмет түрі болмаған жағдайда компьютерде құжаттарды бірлесіп өңдеуді ұйымдастырудың қандай жолдарын айтааласың? Оқулықпен жұмыс Мұғалім түсіндірмесі Оқушыларға Google Drive-та құжатты бірлесе өңдеу қызметі туралы ұғымдарын қарапайым түрде түсіндіру керек. Компьютермен жұмыс
Дескриптор: Құжатты бірлесіп өңдейді. Топтық жұмыс Сыныптастарыңмен бірлесіп өңдеуге арналған құжатты жоспарлаңдар. Құжатқа тақырып таңдап, құжатты өңдеуді өзара бөлісіңдер.
|
Оқулықпен жұмыс алматы кітап баспасы |
|
Сабақтың соңы |
1. Google Docs қызметі қандай бұлтты қызметтер ұсынаалады? 3. Google Drive бұлтын пайдалануқандай алгоритмдердентұрады? 4. Құжатқа барлық Интернет қолданушыларға қолжетімді болу үшін қандай командаларды орындаукерек? |
|
|
Рефлексия |
«Табыс сатысы»әдісі Оқушылар не білемін, не білдім, не білгім келеді? Сатыларына өз пікірлерін жазады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Google drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану 3 сабақ
Google drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану 3 сабақ
|
Бөлім 1 |
Ақпаратпен жұмыс жасау |
|
|
Педагогтың аты жөні |
Жумашова Ж.Т. |
|
|
Күні 18.09-22.09.2023ж. |
||
|
Сыныбы 9А,Г |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Google drive-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
|
|
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): |
9.1.3.1 бұлттық технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Жүйесімен танысу. Google Docs қызметтерін анықтау, салыстыру. Google Drive қызметінің маңыздылығын түсіндіріп, тұжырым жасау. |
|
|
Тілдік мақсаттар: |
әлеуметтік желі-социальные сети- social networks. |
|
|
Бағалау критерийлері: |
1. Жүйесімен танысады; 2. Google Docs қызметтерін анықтайды,салыстырады; 3. Google Drive қызметінің маңыздылығын түсіндіріп, тұжырым жасайды. |
|
|
Пәнаралық байланыс: |
Ағылшын, орыс тіліндегі сөздер қолданылады. |
|
|
Бастапқы білім: |
Ой сергіту.«Гугл сұрақ» ойыны. Бұл ойыннан біз бір ақпаратты бірігіп қолдануымызға, жан- жақты жолмен жүрсек те бір бірге өту жолын табу қолымыздан келетіндігін түсіну |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Үй тапсырмасы. «Ғажайып алаң» ойыны -Оқушылар плакатқа шеңбер сызып бірнеше бөліктерге бөледі. Әр бөлікке топтағы оқушылардың есімдері жазылады. Шеңбердің ортасына қаламды түйреуішпен тіреп тұрып түйреуішті айналдырады. Түйреуіш қай есімде тоқтаса, сол оқушыға өткен тақырып бойынша сұрақтар қойылады. Оқушылардың жұмыстарын ауызша мадақтау, ынталандыр. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Миға шабуыл сұрақтарымен жұмыс жасау Құжаттарды компьютерде бірлесе жасаудыңқандай тиімді жақтарыбар? Бұлттық қызмет түрі болмаған жағдайда компьютерде құжаттарды бірлесіп өңдеуді ұйымдастырудың қандай жолдарын айтааласың? Оқулықпен жұмыс Мұғалім түсіндірмесі Оқушыларға Google Drive-та құжатты бірлесе өңдеу қызметі туралы ұғымдарын қарапайым түрде түсіндіру керек. Компьютермен жұмыс
Дескриптор: Құжатты бірлесіп өңдейді. Топтық жұмыс Сыныптастарыңмен бірлесіп өңдеуге арналған құжатты жоспарлаңдар. Құжатқа тақырып таңдап, құжатты өңдеуді өзара бөлісіңдер.
|
Оқулықпен жұмыс алматы кітап баспасы |
|
Сабақтың соңы |
1. Google Docs қызметі қандай бұлтты қызметтер ұсынаалады? 3. Google Drive бұлтын пайдалануқандай алгоритмдердентұрады? 4. Құжатқа барлық Интернет қолданушыларға қолжетімді болу үшін қандай командаларды орындаукерек? |
|
|
Рефлексия |
«Табыс сатысы»әдісі Оқушылар не білемін, не білдім, не білгім келеді? Сатыларына өз пікірлерін жазады. |
|
шағым қалдыра аласыз















