|
Мектеп |
ІТ мектеп лицейі |
|
|
Бөлім: |
І БӨЛІМ Ақпаратпен жұмыс жасау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Жумашова Жадыра Турганбаевна |
|
|
Күні:23.09-27.09.2024ж. |
|
|
|
Сынып: 9ә,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
GOOGLE DRIVE-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бұлтты технологияларды қолдана алады Құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыруды біледі |
|
|
Ойлау дағдылары |
Білу, қолдану |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі (Амандасу, оқушыларды түгендеу) топка бөлу Өткенді пысыктау сұрақтары Бұлттық технологиялардың қандай түрлері кандай? Аралас бұлттар мен ортақ бұлт тардың айырмашылығы? Бұлттық технологиялардың негізгі артықшылықтары? 2. Бұлттық технологиялардың негізгі кемшіліктері? 1 топ сабақ кестесін жасау гугл док, бұлттық технологияда 2топ сабақ кестесін жасау гугл эксель, бұлттық технологияда |
Оқушылар мұғаліммен амандасады, , сұрақтарға жауап береді Дискриптор// сабақ кестесін бұлттық технологияны қолданып, гуг докта және экселде орындау, өғдеу, өзгерту, 1 құжатпен бірлесіп жұмыс жасау аныктамасын жазады |
Мадақтау әдісі
Бағалау бетшесі 3ұпай |
1топ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ixchz94nVj5ICfNSZdAwbsdh6rLYAZg2zKfb2R78RaE/edit?usp=sharing 2-топ https://docs.google.com/document/d/1YpNDCm2Zw8ZTy6j6izA4hyr16788SIvlgDIeMdjNhOo/edit?usp=sharing |
|
Сабақ ортасы 20мин |
Гугл формада сұрақтар құрастыру тест, опрос тб |
Дискриптор
/практика/ |
Бағалау бетшесі 3ұпай |
https://forms.gle/fWMQZvbND7VG1bHB7 |
|
Сабақтың соңы |
Кандай бұлтық ресурстарды қолдандыңыздар дәптерге жазыңыздар, оның орындалу алгоритмі калай? Тиімділігі қандай? |
Сұрақтарға жауап ns дәптерге жазады, |
Бағалау бетшесі 2 ұпай |
|
|
Рефлексия |
|
Стикер жапсыру |
|
|
|
Үй тапсырамсы |
Тақырыпты оқу ережелерді жаттау |
жаттау |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
GOOGLE DRIVE-та құжатты бірлескен ПРАКТИКА
GOOGLE DRIVE-та құжатты бірлескен ПРАКТИКА
|
Мектеп |
ІТ мектеп лицейі |
|
|
Бөлім: |
І БӨЛІМ Ақпаратпен жұмыс жасау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
Жумашова Жадыра Турганбаевна |
|
|
Күні:23.09-27.09.2024ж. |
|
|
|
Сынып: 9ә,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
GOOGLE DRIVE-та құжатты бірлесіп жұмыс істеу қызметін пайдалану |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бұлтты технологияларды қолдана алады Құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыруды біледі |
|
|
Ойлау дағдылары |
Білу, қолдану |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі (Амандасу, оқушыларды түгендеу) топка бөлу Өткенді пысыктау сұрақтары Бұлттық технологиялардың қандай түрлері кандай? Аралас бұлттар мен ортақ бұлт тардың айырмашылығы? Бұлттық технологиялардың негізгі артықшылықтары? 2. Бұлттық технологиялардың негізгі кемшіліктері? 1 топ сабақ кестесін жасау гугл док, бұлттық технологияда 2топ сабақ кестесін жасау гугл эксель, бұлттық технологияда |
Оқушылар мұғаліммен амандасады, , сұрақтарға жауап береді Дискриптор// сабақ кестесін бұлттық технологияны қолданып, гуг докта және экселде орындау, өғдеу, өзгерту, 1 құжатпен бірлесіп жұмыс жасау аныктамасын жазады |
Мадақтау әдісі
Бағалау бетшесі 3ұпай |
1топ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ixchz94nVj5ICfNSZdAwbsdh6rLYAZg2zKfb2R78RaE/edit?usp=sharing 2-топ https://docs.google.com/document/d/1YpNDCm2Zw8ZTy6j6izA4hyr16788SIvlgDIeMdjNhOo/edit?usp=sharing |
|
Сабақ ортасы 20мин |
Гугл формада сұрақтар құрастыру тест, опрос тб |
Дискриптор
/практика/ |
Бағалау бетшесі 3ұпай |
https://forms.gle/fWMQZvbND7VG1bHB7 |
|
Сабақтың соңы |
Кандай бұлтық ресурстарды қолдандыңыздар дәптерге жазыңыздар, оның орындалу алгоритмі калай? Тиімділігі қандай? |
Сұрақтарға жауап ns дәптерге жазады, |
Бағалау бетшесі 2 ұпай |
|
|
Рефлексия |
|
Стикер жапсыру |
|
|
|
Үй тапсырамсы |
Тақырыпты оқу ережелерді жаттау |
жаттау |
|
|
шағым қалдыра аласыз














