|
Бөлім |
«Атақты тұлғалар» 27 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
19.03.2025ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3Ә |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Графика. «Қуаныш» тақырыбында линогравюра орындау |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.1 Графика әдістері мен техникалары негізінде таңдау арқылы идеяларды шығармашылықпен ұсыну және сезімдерді білдіру.
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Гравюра мен линогравюраның не екенін біледі. |
||||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы. Ар –намыс қана тәуелсіздікке тірек бола алады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Ой қозғау» әдісі Гравюра мен линогравюра туралы не білесің? Линогравюра техникасымен қалай жұмыс істеледі? |
Оқушылар сабаққа назар аударады. Жабырқауды білмейміз, Жалқаулықты сүймейміз. Біз талантты жас ұлан, Үлгі аламыз жақсыдан Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау |
|
|
|
Сабақтың ортасы 20 мин Сергіту сәті 2 минут |
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Суреттерге мұқият қараңдар. Картиналар қандай тәсілмен орындалған? Суреттен не түсінгендеріңді айтып беріңдер. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не білдің,не үйрендің? музыка әуенімен құрылысшыны қимыл-қозғалыспен көрсетеді. (https://www.youtube.com/watch?v=8_PZMM7Q f-E ): Қолында қалағы Зәулім үй салады Ол кім? (Құрылысшы) |
Оқушылар жаңа ақпаратпен танысады Сұраққа жауап береді Оқушылар сергіту сәтін жасайды. |
Дескриптор: -оқулықтағы берілген тапсырманы мазмұнды түсінеді. -жаңа тәсіл туралы ақпарат алады. -сұрақтарға жауап бере алады. |
Оқулық.
. |
|
|
11 мин |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Менің шеберханам» әдісі «Қуаныш» тақырыбында линогравюра орында Қауіпсіздік ережесі: Мұғалімнің тапсырмасын мұқият тыңдап, тек мұғалімнің рұқсатынан кейін ғана жұмысқа кіріс. Жұмыс орныңды дайындап ал. Жұмыс барысында қылқаламды не акварель бояуын ұқыпты пайдалан. Бояуды аузыңа, көзіңе жақындатпа. Жұмыс аяқталған соң, қылқалам мен ыдысыңды тазалап, орнына салып қой.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? |
Мұғалімнің нұсқаулығымен сурет салады |
Дескриптор: -мұғалімді мұқият тыңдайды. -берілген тапсырмаларды дұрыс орындайды. - таңбаның пішінін жасай алады. |
Қажетті құрал- жабдықтар: Гуашь, қарындаш, су құятын ыдыс, қылқалам, жемістер кеңсе пышақтары. Қауіпсіздік ережесі жазылған слайд |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«НЕГЕ? НЕЛІКТЕН? НЕ ҮШІН? сұрақтарына жауап береді. Қандай графика түрлерімен таныстың? Линогравюраның орындалу тәсілдері мен құралдары туралы не білдің? Берілген иллюстрациялардың қайсысы линогравюра? |
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Графика. 27 сабақ ҚМЖ 3 сынып бейнелеу
Графика. 27 сабақ ҚМЖ 3 сынып бейнелеу
|
Бөлім |
«Атақты тұлғалар» 27 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
19.03.2025ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3Ә |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Графика. «Қуаныш» тақырыбында линогравюра орындау |
||||
|
Оқу бағдарламасы на сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.1 Графика әдістері мен техникалары негізінде таңдау арқылы идеяларды шығармашылықпен ұсыну және сезімдерді білдіру.
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Гравюра мен линогравюраның не екенін біледі. |
||||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы. Ар –намыс қана тәуелсіздікке тірек бола алады |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Ой қозғау» әдісі Гравюра мен линогравюра туралы не білесің? Линогравюра техникасымен қалай жұмыс істеледі? |
Оқушылар сабаққа назар аударады. Жабырқауды білмейміз, Жалқаулықты сүймейміз. Біз талантты жас ұлан, Үлгі аламыз жақсыдан Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау |
|
|
|
Сабақтың ортасы 20 мин Сергіту сәті 2 минут |
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Суреттерге мұқият қараңдар. Картиналар қандай тәсілмен орындалған? Суреттен не түсінгендеріңді айтып беріңдер. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не білдің,не үйрендің? музыка әуенімен құрылысшыны қимыл-қозғалыспен көрсетеді. (https://www.youtube.com/watch?v=8_PZMM7Q f-E ): Қолында қалағы Зәулім үй салады Ол кім? (Құрылысшы) |
Оқушылар жаңа ақпаратпен танысады Сұраққа жауап береді Оқушылар сергіту сәтін жасайды. |
Дескриптор: -оқулықтағы берілген тапсырманы мазмұнды түсінеді. -жаңа тәсіл туралы ақпарат алады. -сұрақтарға жауап бере алады. |
Оқулық.
. |
|
|
11 мин |
2- тапсырма Жеке жұмыс «Менің шеберханам» әдісі «Қуаныш» тақырыбында линогравюра орында Қауіпсіздік ережесі: Мұғалімнің тапсырмасын мұқият тыңдап, тек мұғалімнің рұқсатынан кейін ғана жұмысқа кіріс. Жұмыс орныңды дайындап ал. Жұмыс барысында қылқаламды не акварель бояуын ұқыпты пайдалан. Бояуды аузыңа, көзіңе жақындатпа. Жұмыс аяқталған соң, қылқалам мен ыдысыңды тазалап, орнына салып қой.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? |
Мұғалімнің нұсқаулығымен сурет салады |
Дескриптор: -мұғалімді мұқият тыңдайды. -берілген тапсырмаларды дұрыс орындайды. - таңбаның пішінін жасай алады. |
Қажетті құрал- жабдықтар: Гуашь, қарындаш, су құятын ыдыс, қылқалам, жемістер кеңсе пышақтары. Қауіпсіздік ережесі жазылған слайд |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«НЕГЕ? НЕЛІКТЕН? НЕ ҮШІН? сұрақтарына жауап береді. Қандай графика түрлерімен таныстың? Линогравюраның орындалу тәсілдері мен құралдары туралы не білдің? Берілген иллюстрациялардың қайсысы линогравюра? |
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
шағым қалдыра аласыз













