Бекітемін:______________А.Ж.Жарқынбекова
|
Күні: |
09.02.2023 ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Елікенова М.Т. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныбы: |
3 «Г» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Орта мерзімді жоспар бөлімі |
6-тарау: Атақты тұлғалар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Ғұлама ғалым |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына негізделген оқу мақсаты: |
3.1.5.1 – өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: мәтіннің тақырыбын анықтай алады, негізгі ойды табады. Көптеген оқушылар: шығармашылыққа негізделген сұрақтар қояды. Кейбір оқушылар: берілген тақырып бойынша ой қорыту жасай алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Топқа бөлуге арналған парақшалар, интерактивті тақта, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, видеоматериалдар, кері байланыс парағы т.б |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кезең/ уақыт |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Оқушылардың іс әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 минут |
Жаңа топ құру Психологиялық ахуал қалыптастыру. « Жұмыс ережесін келісу
Алдыңғы білімді еске түсіру (жеке) Оқушыларға қағаз ақшалар таратылады.Қағаз ақшаның артындағы сұрақтарына жауап береді.
Тақырыпты ашып алу. Жаңа тақырыпты хабарлап, оқу мақсатын таныстыру |
Оқушылар топтарға біріктіріліп отырады.
Оқушылар карточкадағы сұрақтарға жауап беру арқылы тиісті ұпайларын жинайды. |
|
Оқушылар ды топтарға бөлуге арналған суреттер. Кітапшалар
Ақша түріндегі карточкалар, панельді тақта |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30 мин Кері байланыс 7 мин |
Оқушыларға Әл-Фараби туралы қысқаша ақпарат беріліп, видеоролик көрсетіледі. Тыңдалым. Фараби туралы аңыз тыңдалады.
Оқушылар бөліктерге бөліп оқиды. Сөздікпен жұмыс Шаһар – қала. Ынтызарлық – сағыныш, құштарлық. Үрмет – атақ, даңқ, құрмет. Шайыр – суырыпсалма ақын.
СЕРГІТУ СӘТІ Әр топқа түрлі лабиринттер беріледі.Оқушылар екі минутта жылдам ойнап шығады. Топтық жұмыс
Жас әдебиетшілер тобы: Тапсырма: мәтін мазмұны бойынша көрініс қою Жас зерттеушілер тобы: Тапсырма: берілген ақпараттар бойынша коллаж жасау
Жас суретшілер тобы: Мәтіндегі мына тұсты суреттеп сал
Бақшадағы хауыз жанында, кілемше үстінде құс жастыққа шынтақтаған ол ой үстінде отырады. Мәуе ағаштарының бұтағына қонған бұлбұл құстар сайрап тұрады. Ол омырауына түскен салалы сақалын сипап отырып, мына бір шумақтарды қағаз бетіне түсіріпті:
Кері байланыс Plickers бағдарламасы арқылы оқушылар тест сұрақтарына жауап береді
Үйге тапсырма “Сағыныш сазы” аңызын оқу, мазмұндау Өлең жолдарымен берілген бөлікті жаттау Қағаз ақшалардың Qr codeтарында берілген видеоларды тамашалау. Бағалау Кітапшадағы жиналған жалпы ұпай санын қосып, есептеу. |
Оқушылар видеороликті тамашалайды. Оқушылар аңызды мұқият тыңдайды, сонан соң бөлікке бөліп тізбектеп оқиды. Оқушылар дәптерлеріне сөздіктегі сөздерді жазып алады. Оқушылар сергіту сәтін жасайды. Оқушылар топпен жұмыс жасайды,әр топ өзіне берілген тапсырма бойынша жұмыс жүргізеді. С Оқушылар өздеріне тиісті бағаларын алады. |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Елікенова Мөлдір ТемірханқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ғұлама ғалым
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Ғұлама ғалымМатериал туралы қысқаша түсінік
Әдебиеттік оқу пәні бойынша "Ғұлама ғалым " тақырыбына ашық сабақ жоспары
Материалдың қысқаша нұсқасы Бекітемін:______________А.Ж.Жарқынбекова
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кітаптар»

























