Қысқа мерзімді жоспар
Бекітемін______________
|
Бөлім: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|
Педагогтің аты-жөні |
Жасұланова М.А. |
|
Күні: |
18.10.2024ж |
|
Сынып: |
8 «Б» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
8.4.1.1
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Бағалау критерийлері: |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу,түсіну,қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын, сабаққа дайындығын тексеру. Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. Көңіл күйлерін білу. Үй тапсырмасын «Пазл» әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашу
Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады Үй тапсырмасын тексереді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 5 мин
15 мин 5мин |
1-тапсырма «Білгенге маржан» әдісі оқушылар оқулықпен жеке жұмыс істейді. №5.1
Дескрипторлар:
2-тапсырма. Жұптық тапсырма «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Ұлттық құндылықты насихаттау мақсатында «Сыбаға» дәстүрін насихаттау
Дескрипторлар:
3-тапсырма Топтық жұмыс «Кинолента» әдісі Әрбір оқушы өз үлесін қосып, басқаларға өздерінің білгенімен, түсініктерімен алмасады. Оқушылар топпен жұмыс жасайды. Дескриптор:
Бекіту тапсырмалары
|
Оқушылар оқулықпен жұмыстанады
Берілген тапсырмаларды жұптаса орындайды.
Берілген тапсырмаларды орындайды. I топ
у =
II топ
у =
III топ
у =
IV топ
у =
Оқушылар қорытынды сұрақтарға жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау Рефлексия «Инстаграм » әдісі Үй тапсырмасын беру №5.6; №5.7 |
Бүгінгі сабақты түсінгенің, түсінбегені туралы пікірлер қалдырады,өздерін бағалайды |
Формативті бағалау Мұғалім қорытындылап, бағалау жүргізеді |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
√ х функциясының графигі
√ х функциясының графигі
Қысқа мерзімді жоспар
Бекітемін______________
|
Бөлім: |
8.1А Квадрат түбір және иррационал өрнек |
|
Педагогтің аты-жөні |
Жасұланова М.А. |
|
Күні: |
18.10.2024ж |
|
Сынып: |
8 «Б» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
8.4.1.1
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Бағалау критерийлері: |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу,түсіну,қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын, сабаққа дайындығын тексеру. Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. Көңіл күйлерін білу. Үй тапсырмасын «Пазл» әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашу
Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады Үй тапсырмасын тексереді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 5 мин
15 мин 5мин |
1-тапсырма «Білгенге маржан» әдісі оқушылар оқулықпен жеке жұмыс істейді. №5.1
Дескрипторлар:
2-тапсырма. Жұптық тапсырма «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Ұлттық құндылықты насихаттау мақсатында «Сыбаға» дәстүрін насихаттау
Дескрипторлар:
3-тапсырма Топтық жұмыс «Кинолента» әдісі Әрбір оқушы өз үлесін қосып, басқаларға өздерінің білгенімен, түсініктерімен алмасады. Оқушылар топпен жұмыс жасайды. Дескриптор:
Бекіту тапсырмалары
|
Оқушылар оқулықпен жұмыстанады
Берілген тапсырмаларды жұптаса орындайды.
Берілген тапсырмаларды орындайды. I топ
у =
II топ
у =
III топ
у =
IV топ
у =
Оқушылар қорытынды сұрақтарға жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы Қалыптастырушы бағалау: Бағалау парағы |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау Рефлексия «Инстаграм » әдісі Үй тапсырмасын беру №5.6; №5.7 |
Бүгінгі сабақты түсінгенің, түсінбегені туралы пікірлер қалдырады,өздерін бағалайды |
Формативті бағалау Мұғалім қорытындылап, бағалау жүргізеді |
|
шағым қалдыра аласыз






















