|
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: Адам жанының құпиясы Мектеп: Белоусов ЖОББМ КММ Күні: 25.10.2024ж Мұғалімнің аты-жөні: Хазыхан Татигул Сынып: 9 ә Қатысқандар: 6 Қатыспағандар:0 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Б. Майлин "Шұғаның белгісі" шығармасындағы кейіпкерлер бейнесі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
9.1.3.1 көркем
шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін анықтау. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлығы: «Шұғаның белгісі» көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін анықтайды. Көпшілігі: көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлерді топтастырады. Кейбіреулері:идеясы бойынша кейіпкерлердің типтеріне сыни пікір білдіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
1.Көркем шығарманың идеясын анықтайды; 2. Идеяға сай кейіпкер жүйесін табады; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: кейіпкер, мінездеме, образ, адамгершілік қасиет , Әбдрахманның махабаты, Шұғаның белгісі, Обашық – тастан,топырақтан үйіп жасалынған белгі. Диалог пен жазу үшін қолданылатын тіркестер: Сен Шұғаның белгісі жайлы жаңа не білдің? Бұл күнде Шұға сияқты қыздар бар ма? Өз бойыңызға Шұға мен Әбдірахманның қандай қасиеттерін алар едіңіз? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Тарихтың, мәдениет пен тілдің бір тұтастығы.Қазақ халқының тарихы- бұл бірігу тарихы. (барлық сабақ барысында осы құндылықтар жүзеге асып отырады) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тарих пәні, география пәні. Жастардың бас азаттығын көксеу, бұған кедергі келтіретін әдеттерді батыл таңбалау ХХ ғасыр басындағы демократиялық қазақ әдебиетіндегі басты сарындардың бірі еді. Мына алдымыздағы «Қамысты» көлді айналып өтсек.Шұғаның белгісі жолды қиып өтеміз. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасай алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
1.Психологиялық ахуал. Адам есімінің бірінші әріпінен басталатын әріпке өз-өзін сипаттап бір сөз айтады. (Мысалы Айнур - ақжарқын). 2.Қызығушылықты ояту.Ширату жаттығуы Миға шабуыл » әдісі Үй жұмысы «Әткеншек» әдісі бойынша бір – біріне сұрақ қою арқылы жүзеге асады. Мұғалім оқушыларға сұрақ қою арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, мақсатымен таныстырады. |
Б.Майлиннің «Шұғаның белгісі»хиқаяты Қиылған шашыранқы сөзде |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 6 мин 5 мин |
1-тапсырма. Жеке жұмыс Кос диаграмма әдісі Ш Гүлзипа
Шығармадағы кейіпкерлер Зәйкүл
Ә Шұға Бағалау критерийі: 1.Тұжырымдамалық карта жасайды. Дескриптор: Шығарма кейіпкерлерін табады Кейіпкерлерді тауып кестені толықтырады Қалыптастырушы бағалау: Өзара бағалау 2 – тапсырма. Жеке жұмыс Шарты: Б.Майлиннің «Шұғаның белгісі» шығармасының кейіпкер әдісі
Дескриптор: Шығармадан кейіпкерлерді табады; Кейіпкерлерге талдау жасайды: Талдау нәтижесін кестеге дұрыс орналастыру; ҚБ: Топтар бір- бірін бағалайды. «Бас бармақ» әдісі арқылы. (Ықтимал жауап) Қабілеті төмен оқушы Сәйкестірмелі кесте кейіпкерлердің мінезіне сипаттамасын табу.
3- тапсырма Жеке жұмыс (сараланған тапсырма) Жағдаят сұрақтары:Оқушылар өз ойларын айтады 1.Шұғанын өліміне кім кінәлі 2.Қазіргі қазақ қыздарының тағдыры.Шұғамен салыстырмалы түрде қандай деп ойлайсындар ? 3.Әбдірахманның орнында болсаңыз қайтер едініз? Дескриптор
-Оқушылар өз ойланын еркін жеткізеді. -Салыстырмалы тұжырымда жасайды -Өзіндік көзқарасын білдіреді. Бағалау критерии: 1.Шығармадан алған әсерін сипаттайды, кейіпкерлерге сыни пікір жазады. КБ: Ауызша кері байланыс «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі. 4-тaпcырма. Жеке тапсырма «ПДМҚ» әдісі. Драмадағы материалдық және рухани құңдылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беріңіз 1. Пiкір. Драмадағы материалдық және рухани құндылықтарға өз пікіріңізді бір сөйлеммен жеткiзіңіз. 2. Дәлел. Оны бүгінгі күнмен байланыстырып бір сөйлем жазыңы 3. Мысaл. Отбасы құндылықтарына байланысты шынайы өмірден мысал келтіріңіз 4. Қoрытынды.Шығaрманың идeясын негізге ала отырып,«Бауыр керек ...» ойды толықтырыңыз да, өз ұстанымызды көрсетіп, екі сөйлеммен қoрытынды шығaрыңыз. |
Дәптер, қалам,кесте Өзін тексереді
А4 қағаздары, маркер, фломастер, түрлі-түсті қарындаш
Дәптер, қалам
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен бағалап ынталандыру
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 1мин
2мин
2мин |
Үй жұмысын саралап беру. А) Шұғаны қазіргі кездегі қыздармен салыстыру туралы шағын әссе жазады. В)Шұға мен Күлзипаны “Қос диаграмма” әдісі арқылы салыстырып жазады. Қабілеті төмен оқушы Бір кейіпкерге 4 жол өлең шығарады. Сабақты қорытындылау: «Сұрақ- жауап» әдісі арқылы. Сабақтан алған әсерлері туралы бір – біріне сұрақ қояды. 1) Сіз өз бойыңызға Шұға мен Әбдірахманның қандай қасиеттерін алар едіңіз? 2) Есімбекті қандай әке қатарына жатқызар едіңіз? 3)«Шұғаның белгісі» хикаятында жазушы шынайы түрде нені бейнелейді? Кері байланыс «Бәрімізде бір сөйлем». Ойды аяқта: Бүгін мен білдім....... Қиындық тудырды....... Қолымнан келді.......... |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау: Барлық тапсырмаларды орындау кезіңде саралау жүргізіліп отырады. ПДМҚ әдісі қабілеті жоғары оқушының қабілетін дамыту көзделеді. Қабілетті оқушыларға пікір жазу тапсырмасы беріледі, орта деңгейдегі оқушыға хат жазу, төмен деңгейдегі оқушыға шығармаға сюжеттік композиция құрастыру. Қабілеті орташа оқушылардың сыни ойлау қабілеттерін арттыруға кезінде қолдау жасалады. |
Бағалау: Тұжырымдамалық карта толтыру, Қос диаграмалық әдісті қолдану кезінде қолданып пікір жазу кезінде критериалдық бағалау жүзеге асырылады. Сабақ барысында сынып оқушыларының материалды меңгеру деңгейі әр тапсырма барысында бағалау критерийі бойынша топтық, өздік бағалау ретінде жүзеге асырылады. Өзара бағалау, «Бас бармақ» әдісі, «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі.қолпаштау әдісі |
Денсаулық және қауіпсіздік техник Үстелдердің топтық жұмыс кезінде оқушылардың еркін қозғалып, бірінің жұмысын екіншісі анық көретіндей етіп қойылуын қадағалаймын |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырмаларды іріктеу, оқушыға жеке қолдау көрсетуде, материалдар мен ресурстарды әзірлеуде оқушылардың жеке қабілеттерін ескеруді қамтиды. Барлық оқушылар үшін Оқушылардың көпшілігі үшін Кейбір оқушылар үшін |
|
Денсаулық сақтау технологиялары Сабақтағы сергіту сәттері мен белсенді жаттығу түрлері Осы сабақта қолданылатын қауіпсіздік техникасы ережесінің тармақтары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланаңыз. Төменде өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңізМұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды.Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды.Бұл кезеңде саралауы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқу болды ма және неліктен? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы бағалау Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Ұзақ мерзімді жоспар тарауы:
Адам жанының құпиясы Мектеп: Белоусов ЖОББМ
КММ Күні:
25.10.2024ж Мұғалімнің
аты-жөні: Хазыхан
Татигул Сынып: 9
ә Қатысқандар: 6
Қатыспағандар:0 Сабақ
тақырыбы Б. Майлин "Шұғаның
белгісі" шығармасындағы
кейіпкерлер бейнесі Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) 9.1.3.1 көркем
шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін анықтау. Сабақ
мақсаты Барлығы:
«Шұғаның
белгісі» көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін
анықтайды. Көпшілігі:
көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлерді
топтастырады. Кейбіреулері:идеясы
бойынша кейіпкерлердің типтеріне сыни пікір
білдіреді. Бағалау
критерийі 1.Көркем шығарманың идеясын
анықтайды; 2. Идеяға сай кейіпкер жүйесін
табады; Ойлау дағдыларының
деңгейі Білу,
түсіну Тілдік
мақсаттар Пәнге қатысты сөздік қор
мен терминдер: кейіпкер, мінездеме,
образ, адамгершілік қасиет
, Әбдрахманның махабаты, Шұғаның
белгісі,
Обашық
– тастан,топырақтан үйіп
жасалынған белгі. Диалог пен жазу үшін
қолданылатын тіркестер: Сен Шұғаның белгісі жайлы жаңа не
білдің? Бұл күнде Шұға
сияқты қыздар бар ма? Өз бойыңызға Шұға мен Әбдірахманның қандай қасиеттерін
алар едіңіз? Құндылықтарға
баулу Тарихтың, мәдениет пен тілдің
бір тұтастығы.Қазақ халқының тарихы- бұл бірігу тарихы. (барлық
сабақ барысында осы құндылықтар жүзеге асып
отырады) Пәнаралық
байланыс Тарих пәні, география
пәні. Жастардың бас азаттығын
көксеу, бұған кедергі келтіретін әдеттерді батыл таңбалау ХХ ғасыр
басындағы демократиялық қазақ әдебиетіндегі басты сарындардың бірі
еді. Мына алдымыздағы «Қамысты»
көлді айналып өтсек.Шұғаның белгісі жолды қиып
өтеміз. Алдыңғы
білім әдеби шығармаға
сюжеттік-композициялық талдау жасай
алады. Сабақ
барысы Сабақтың жоспарланған
кезеңдері Сабақта жоспарланған жаттығу
түрлері Ресурстар Сабақтың
басы 7 мин 1.Психологиялық
ахуал. Адам есімінің бірінші әріпінен
басталатын әріпке өз-өзін сипаттап бір сөз айтады. (Мысалы Айнур -
ақжарқын). 2.Қызығушылықты
ояту.Ширату жаттығуы Миға шабуыл » әдісі Үй жұмысы «Әткеншек»
әдісі бойынша бір – біріне сұрақ қою
арқылы жүзеге
асады. Мұғалім оқушыларға сұрақ қою
арқылы сабақтың тақырыбын болжайды, мақсатымен
таныстырады. Б.Майлиннің «Шұғаның
белгісі»хиқаяты Қиылған шашыранқы
сөзде Сабақтың
ортасы 10
мин 10
мин 6 мин 5 мин 1-тапсырма. Жеке жұмыс Кос
диаграмма әдісі Ш Гүлзипа
Шығармадағы кейіпкерлер Ә Шұға Бағалау
критерийі: 1.Тұжырымдамалық карта
жасайды. Дескриптор: Шығарма кейіпкерлерін
табады Кейіпкерлерді тауып кестені
толықтырады Қалыптастырушы
бағалау: Өзара бағалау 2 – тапсырма. Жеке
жұмыс Шарты: Б.Майлиннің «Шұғаның белгісі»
шығармасының кейіпкер әдісі Кейіпкер Жас
мөлшері Портрет Мінез 1 Шұға 2 Әбдірахман 3 Айнабай 4 Күлзипа 5
Дескриптор: Шығармадан кейіпкерлерді
табады; Кейіпкерлерге талдау
жасайды: Талдау нәтижесін кестеге дұрыс
орналастыру; ҚБ: Топтар бір- бірін бағалайды. «Бас бармақ»
әдісі арқылы. (Ықтимал
жауап) Қабілеті төмен
оқушы Сәйкестірмелі кесте
кейіпкерлердің мінезіне сипаттамасын табу. Кейіпкер Мінезі Шұға Айлакер Айнабай
Салмақты, ұялшақ Күлзипа Уәдеге берік,батыл,
зерек Әбдірахман Салмақты , мейірімді ,
нәзік 3- тапсырма Жеке жұмыс
(сараланған тапсырма) Жағдаят сұрақтары:Оқушылар өз
ойларын айтады 1.Шұғанын өліміне кім
кінәлі 2.Қазіргі қазақ қыздарының
тағдыры.Шұғамен салыстырмалы түрде қандай деп ойлайсындар
? 3.Әбдірахманның орнында
болсаңыз қайтер едініз? Дескриптор
-Оқушылар өз ойланын еркін
жеткізеді. -Салыстырмалы тұжырымда
жасайды -Өзіндік көзқарасын
білдіреді. Бағалау критерии: 1.Шығармадан
алған әсерін сипаттайды, кейіпкерлерге сыни пікір
жазады. КБ: Ауызша кері
байланыс «Екі жұлдыз, бір тілек»
әдісі. 4-тaпcырма. Жеке
тапсырма «ПДМҚ» әдісі. Драмадағы материалдық және рухани құңдылықтарды
заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға
беріңіз 1.
Пiкір. Драмадағы материалдық
және рухани құндылықтарға өз пікіріңізді бір сөйлеммен
жеткiзіңіз. 2.
Дәлел. Оны бүгінгі күнмен
байланыстырып бір сөйлем жазыңы 3.
Мысaл. Отбасы құндылықтарына
байланысты шынайы өмірден мысал
келтіріңіз 4.
Қoрытынды.Шығaрманың идeясын
негізге ала отырып,«Бауыр керек ...» ойды толықтырыңыз да, өз
ұстанымызды көрсетіп, екі сөйлеммен қoрытынды
шығaрыңыз.
Дәптер,
қалам,кесте Өзін
тексереді
А4 қағаздары, маркер,
фломастер, түрлі-түсті қарындаш
Дәптер,
қалам
«Жарайсың!» деген мадақтау
сөзімен бағалап
ынталандыру
Сабақтың
соңы 1мин
2мин
2мин Үй жұмысын саралап
беру. А) Шұғаны қазіргі кездегі қыздармен салыстыру
туралы шағын әссе жазады. В)Шұға мен
Күлзипаны
“Қос диаграмма” әдісі арқылы салыстырып
жазады. Қабілеті төмен
оқушы Бір кейіпкерге 4 жол өлең
шығарады. Сабақты қорытындылау: «Сұрақ- жауап» әдісі
арқылы. Сабақтан алған әсерлері туралы бір – біріне
сұрақ қояды. 1) Сіз өз бойыңызға Шұға
мен Әбдірахманның қандай қасиеттерін алар
едіңіз? 2) Есімбекті қандай әке
қатарына жатқызар едіңіз? 3)«Шұғаның белгісі» хикаятында жазушы шынайы түрде нені
бейнелейді? Кері байланыс «Бәрімізде бір
сөйлем». Ойды
аяқта: Бүгін мен
білдім....... Қиындық
тудырды....... Қолымнан
келді..........
Саралау:
Барлық
тапсырмаларды орындау кезіңде саралау жүргізіліп
отырады. ПДМҚ әдісі
қабілеті
жоғары оқушының қабілетін дамыту көзделеді. Қабілетті оқушыларға пікір
жазу тапсырмасы беріледі, орта деңгейдегі оқушыға хат
жазу, төмен деңгейдегі оқушыға шығармаға сюжеттік композиция
құрастыру. Қабілеті орташа оқушылардың
сыни ойлау қабілеттерін арттыруға кезінде қолдау
жасалады. Бағалау: Тұжырымдамалық карта
толтыру, Қос диаграмалық әдісті қолдану кезінде қолданып пікір жазу
кезінде критериалдық бағалау жүзеге асырылады.
Сабақ
барысында сынып оқушыларының материалды меңгеру деңгейі әр тапсырма
барысында бағалау критерийі бойынша топтық, өздік бағалау ретінде
жүзеге асырылады. Өзара
бағалау, «Бас бармақ» әдісі, «Екі жұлдыз, бір тілек»
әдісі.қолпаштау әдісі Денсаулық және қауіпсіздік
техник Үстелдердің топтық жұмыс кезінде оқушылардың еркін қозғалып,
бірінің жұмысын екіншісі анық көретіндей етіп қойылуын
қадағалаймын Тапсырмаларды іріктеу, оқушыға
жеке қолдау көрсетуде, материалдар мен ресурстарды әзірлеуде
оқушылардың жеке қабілеттерін ескеруді
қамтиды. Барлық оқушылар
үшін Оқушылардың көпшілігі
үшін Кейбір оқушылар
үшін
Денсаулық сақтау
технологиялары Сабақтағы сергіту сәттері мен
белсенді жаттығу түрлері Осы сабақта қолданылатын
қауіпсіздік техникасы ережесінің
тармақтары Сабақ бойынша
рефлексия Бұл тарауды сабақ туралы
рефлексия жасау үшін пайдаланаңыз. Төменде өзіңіз маңызды деп
санайтын сұрақтарға жауап беріңізМұғалім сабақты
қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын,
рефлексиясын тыңдайды.Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы
бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.Оқушы алған
білімін саралай білуге дағдыланады Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған
деректердің құнды болуын
қадағалайды.Бұл кезеңде саралауы Сабақ мақсаты қолжетімді болды
ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына
қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына
жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс
жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты
тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқу болды
ма және неліктен? Жалпы
бағалау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















