Тарих , – ші сынып
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: № 11 лицей |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Конбаева Л |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
ХХ ғасырдың бірінші жартысында мәдениеттің даму ерекшеліктері қандай? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.2.2 ХХ ғасырдың бірінші жартысында бұқаралық мәдениеттің (кинематограф, радио) қоғамның рухани дамуына ықпалын талдау; 8.2.1.1 тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттау; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
ХХ ғасырдың 20-30 жылдарындағы өнердің даму ерекшеліктерін талдайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу. 2. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Кесте толтыру Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ тапсырма: Модернизмнің негізгі бағыттарын талдаңыз
Дескриптор: |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
ІІІ тапсырма. Секуляризация дегеніміз не? |
|
|||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (назар аудару) |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ХХ ғасырдың бірінші жартысында мәдениеттің даму ерекшеліктері қандай?
ХХ ғасырдың бірінші жартысында мәдениеттің даму ерекшеліктері қандай?
Тарих , – ші сынып
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: № 11 лицей |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Конбаева Л |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
ХХ ғасырдың бірінші жартысында мәдениеттің даму ерекшеліктері қандай? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.2.2.2 ХХ ғасырдың бірінші жартысында бұқаралық мәдениеттің (кинематограф, радио) қоғамның рухани дамуына ықпалын талдау; 8.2.1.1 тарихи кезеңдердің ерекшеліктерін салыстыру арқылы мемлекет пен діннің өзара қатынасын сипаттау; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
ХХ ғасырдың 20-30 жылдарындағы өнердің даму ерекшеліктерін талдайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу. 2. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Кесте толтыру Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ тапсырма: Модернизмнің негізгі бағыттарын талдаңыз
Дескриптор: |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
ІІІ тапсырма. Секуляризация дегеніміз не? |
|
|||||||||||||||||||||
|
Рефлексия (назар аудару) |
|
|
шағым қалдыра аласыз













