Мерзімі: 22.12.2017ж "Тексерілді"
Сыныбы: 9 Оқу ісінің орынбасары: Пәні: химия .............. Е.Ташкенбаев
|
Сабақтың тақырыбы: Күкірт оксидтері |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: Күкірттің маңызды оксидтері, таралуы, қасиеттері туралы біледі |
Табыс критериі 1. Формулаларын жаза білді 2. Қосылыстарын бір-бірінен ажырата алды |
||||||
|
№ |
Кезеңдері |
Әдіс тәсілдер 7 модуль |
Уақыты |
Мұғалімнің іс - әрекеті |
Оқушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі
|
|
3 минут |
а)Оқушылармен сәлемдесу. ә)Топқа бөлу(сандар арқылы) |
ә)7 оқушыдан 4 топқа бөлінеді. (сандар ) |
|
ә)таратпа қағаздар |
|
2 |
Үй тапсырмасын пысықтау |
"Ыстық орындық" әдісі Оқыту үшін және оқуды бағалау; Сыни тұрғыдан ойлау; |
7 минут |
Күкірт және күкіртсутек газы туралы сұрақтар қояды «Ыстық орындық» |
Қойылған сұрақтарға жылдам жауап береді |
Бағдаршам арқылы бағалау. |
оқулық, бағалау парақшалары |
|
3 |
Жаңа сабақ |
Джигсо әдісі Кластер Семантикалық карта Мозайка Сыни тұрғыдан ойлау |
17 минут |
Топтарға тақырыпты бөліктерге бөліп беремін |
Әр топ өздеріне берілген бөлікті оқып, сынып алдында жариялайды 1-топ: Күкірттің оксидтеріне кластер құрады 2-топ: Тапсырмаларды сәйкестендіреді 3-топ: Қағаз қиындыларындағы сұрақтардың жауаптарын тауып, мозайка құрастырады |
Екі жұлдыз, бір тілек |
ватман қағазы маркерлер, стикерлер |
|
4 |
Сабақты пысықтау |
Т кестесі Оқыту үшін және оқуды бағалау; Сыни тұрғыдан ойлау; Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер Оқушының жас ерекшелігіне сәйкес оқыту; |
10 минут |
Оқушыларға өтілген тақырып бойынша Т кестесінің бірінші жағына 1-топ сұрақ жазады. Сол сұраққа екінші топ жауап береді.
|
Оқушылар өтілген тақырып бойынша Т кестесінің бірінші жағына 1-топ сұрақ жазады. Сол сұраққа екінші топ жауап береді. |
Басбармақ арқылы бағалау |
Плакат, маркер, оқулық |
|
5 |
Рефлексия |
Кері байланыс |
2 минут |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жазуды ұсынамын |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жазады және тақтада тұрған ватманға смайликтердің астына апарып жабыстырады. |
«Өте тамаша» |
Стикерлер, Кері байланыс парағы |
|
6 |
Үйге тапсырма |
|
1 минут |
Үй тапсырмасын береді. |
11 тақырып |
|
Оқулық |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Химия "Күкірт оксидтері" 9 сынып
Мерзімі: 22.12.2017ж "Тексерілді"
Сыныбы: 9 Оқу ісінің орынбасары: Пәні: химия .............. Е.Ташкенбаев
|
Сабақтың тақырыбы: Күкірт оксидтері |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: Күкірттің маңызды оксидтері, таралуы, қасиеттері туралы біледі |
Табыс критериі 1. Формулаларын жаза білді 2. Қосылыстарын бір-бірінен ажырата алды |
||||||
|
№ |
Кезеңдері |
Әдіс тәсілдер 7 модуль |
Уақыты |
Мұғалімнің іс - әрекеті |
Оқушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі
|
|
3 минут |
а)Оқушылармен сәлемдесу. ә)Топқа бөлу(сандар арқылы) |
ә)7 оқушыдан 4 топқа бөлінеді. (сандар ) |
|
ә)таратпа қағаздар |
|
2 |
Үй тапсырмасын пысықтау |
"Ыстық орындық" әдісі Оқыту үшін және оқуды бағалау; Сыни тұрғыдан ойлау; |
7 минут |
Күкірт және күкіртсутек газы туралы сұрақтар қояды «Ыстық орындық» |
Қойылған сұрақтарға жылдам жауап береді |
Бағдаршам арқылы бағалау. |
оқулық, бағалау парақшалары |
|
3 |
Жаңа сабақ |
Джигсо әдісі Кластер Семантикалық карта Мозайка Сыни тұрғыдан ойлау |
17 минут |
Топтарға тақырыпты бөліктерге бөліп беремін |
Әр топ өздеріне берілген бөлікті оқып, сынып алдында жариялайды 1-топ: Күкірттің оксидтеріне кластер құрады 2-топ: Тапсырмаларды сәйкестендіреді 3-топ: Қағаз қиындыларындағы сұрақтардың жауаптарын тауып, мозайка құрастырады |
Екі жұлдыз, бір тілек |
ватман қағазы маркерлер, стикерлер |
|
4 |
Сабақты пысықтау |
Т кестесі Оқыту үшін және оқуды бағалау; Сыни тұрғыдан ойлау; Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер Оқушының жас ерекшелігіне сәйкес оқыту; |
10 минут |
Оқушыларға өтілген тақырып бойынша Т кестесінің бірінші жағына 1-топ сұрақ жазады. Сол сұраққа екінші топ жауап береді.
|
Оқушылар өтілген тақырып бойынша Т кестесінің бірінші жағына 1-топ сұрақ жазады. Сол сұраққа екінші топ жауап береді. |
Басбармақ арқылы бағалау |
Плакат, маркер, оқулық |
|
5 |
Рефлексия |
Кері байланыс |
2 минут |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жазуды ұсынамын |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жазады және тақтада тұрған ватманға смайликтердің астына апарып жабыстырады. |
«Өте тамаша» |
Стикерлер, Кері байланыс парағы |
|
6 |
Үйге тапсырма |
|
1 минут |
Үй тапсырмасын береді. |
11 тақырып |
|
Оқулық |
шағым қалдыра аласыз


