Қысқамерзімді жоспар
Бекітемін:
|
Бөлім: |
7.2 А Атомдар. Молекула-лар. Заттар |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қарашова А.С. |
|
|
Күн: 13.11.2024 |
Сыныбы : 7 «А,Ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Химиялық элементтер және олардың таңбалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.2.3 -элементтерді металдар мен бейметалдарға жіктеу |
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
|
|
|
Құндылықтар |
|
|
|
Сабақ барысы |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Комплимент айту» әдісі бойынша жағымды психологиялық ахуал орнатады |
Оқушылар шеңберге тұрып «Комплимент айту» тәсілі арқылы сыныпта жағымды ахуал орнатады |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
|
|
7мин |
ІІ Үй тапсырмасы «Қораптағы сұрақтар» тәсілі арқылы сұрақ қояды, өткен тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіреді. «Wordwall» тәсілі арқылы сұрақтар қою отырып жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды. |
Оқушылар «Қораптағы сұрақтар» тәсілі арқылы жауап береді. «Wordwall» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап бере отырып, жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. «Жарайсың!» «Тамаша жауап»т .б Элементтер арқылы бағалау |
Экран |
|
15 мин |
ІV Жаңа сабақ Оқушыларға жаңа сабақ түсіндіріледі
|
Оқушылар мұғалімнің түсіндіруін тыңдап , тапсырма орындайды |
Кері байланыс: «Элементтер» тәсілі арқылы бағалайды |
Химия 7-сынып ДК экран |
|
15мин |
Сабақты бекіту тапсырмалары. Оқулықта берілген тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. 1-тапсырма Кестені толтырыңдар
2-тапсырма Пазлды құрастыру
3-тапсырма Wordwall платформасында металдарға және бейметалдарға байланысты тапсырма орындайды дәптерге жазады. https://wordwall.net/resource/51693584
|
1-тапсырма Химиялық элементтердің атауы мен символдарын атомдық массасын кестеге толтырады. 2-тапсырма Элемент атауы мен таңбасын сәйкестендіреді. Метал мен бейметалды ажыратады,дәптерлеріне жазады |
ҚБ: «Элементтер» арқылы бағалайды Дескриптор: - Элементтердің атауын біледі Таңбасын жаза алады -Оқылуын жазады -Атомдық массасын біледі Жалпы балл:4 Дескриптор: -элемент атауын біледі -таңбасын біледі Жалпы балл:2 Дескриптор - метал мен бейметалды ажыратады; Жалпы балл: 1(әр дұрыс жауапқа 1 балл) |
Оқулық Химия 7-сынып Тапсырма жазылган парактар |
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Кері байланыс «Шығу билеті» Маған сабақта қиын болды ......................... Маған сабақта жеңіл болды ........................ Маған әлі де көмек керек …........................ |
Кері байланыс «Шығу билеті» Маған сабақта қиын болды ......................... Маған сабақта жеңіл болды ........................ Маған әлі де көмек керек …........................ |
Кері байланыс: «Шығу билеті» арқылы |
|
|
1 мин |
Үй тапсырмасы §.6 оку |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Химиялық элементтер және олардың таңбалары
Химиялық элементтер және олардың таңбалары
Қысқамерзімді жоспар
Бекітемін:
|
Бөлім: |
7.2 А Атомдар. Молекула-лар. Заттар |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Қарашова А.С. |
|
|
Күн: 13.11.2024 |
Сыныбы : 7 «А,Ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Химиялық элементтер және олардың таңбалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.2.3 -элементтерді металдар мен бейметалдарға жіктеу |
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
|
|
|
Құндылықтар |
|
|
|
Сабақ барысы |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Комплимент айту» әдісі бойынша жағымды психологиялық ахуал орнатады |
Оқушылар шеңберге тұрып «Комплимент айту» тәсілі арқылы сыныпта жағымды ахуал орнатады |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
|
|
7мин |
ІІ Үй тапсырмасы «Қораптағы сұрақтар» тәсілі арқылы сұрақ қояды, өткен тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіреді. «Wordwall» тәсілі арқылы сұрақтар қою отырып жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды. |
Оқушылар «Қораптағы сұрақтар» тәсілі арқылы жауап береді. «Wordwall» тәсілі арқылы сұрақтарға жауап бере отырып, жаңа сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. «Жарайсың!» «Тамаша жауап»т .б Элементтер арқылы бағалау |
Экран |
|
15 мин |
ІV Жаңа сабақ Оқушыларға жаңа сабақ түсіндіріледі
|
Оқушылар мұғалімнің түсіндіруін тыңдап , тапсырма орындайды |
Кері байланыс: «Элементтер» тәсілі арқылы бағалайды |
Химия 7-сынып ДК экран |
|
15мин |
Сабақты бекіту тапсырмалары. Оқулықта берілген тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. 1-тапсырма Кестені толтырыңдар
2-тапсырма Пазлды құрастыру
3-тапсырма Wordwall платформасында металдарға және бейметалдарға байланысты тапсырма орындайды дәптерге жазады. https://wordwall.net/resource/51693584
|
1-тапсырма Химиялық элементтердің атауы мен символдарын атомдық массасын кестеге толтырады. 2-тапсырма Элемент атауы мен таңбасын сәйкестендіреді. Метал мен бейметалды ажыратады,дәптерлеріне жазады |
ҚБ: «Элементтер» арқылы бағалайды Дескриптор: - Элементтердің атауын біледі Таңбасын жаза алады -Оқылуын жазады -Атомдық массасын біледі Жалпы балл:4 Дескриптор: -элемент атауын біледі -таңбасын біледі Жалпы балл:2 Дескриптор - метал мен бейметалды ажыратады; Жалпы балл: 1(әр дұрыс жауапқа 1 балл) |
Оқулық Химия 7-сынып Тапсырма жазылган парактар |
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Кері байланыс «Шығу билеті» Маған сабақта қиын болды ......................... Маған сабақта жеңіл болды ........................ Маған әлі де көмек керек …........................ |
Кері байланыс «Шығу билеті» Маған сабақта қиын болды ......................... Маған сабақта жеңіл болды ........................ Маған әлі де көмек керек …........................ |
Кері байланыс: «Шығу билеті» арқылы |
|
|
1 мин |
Үй тапсырмасы §.6 оку |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















