|
Ұзақмерзімдіжоспардыңтарауы: Web-жобалау Күні:19.02.20ж. Мұғалімнің аты-жөні:Абдукаримова У Сынып: 10 А Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML-де Web программалау |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме) |
веб-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: HTML тілінде көп сатылы тізім жасай алады Көпшілікоқушы: HTML тілінде кестеқұрады Кейбір оқушы: HTML тілінде құжатқа мәтін енгізе алады |
||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||
|
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және терминология: Html, head, title, hr, ul, li, ol, table border, TR, TH, TD, TITLE, FONT SIZE |
|||
|
|
Диалог /жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы HTML тілінде тізім жасау программасын құрыңдар HTML тілінде Әуен программасын құрыңдар HTML тілінде мәтін енгізу программасын құрыңдар
|
||||
|
|
Құндылықтарға баулу |
Жұппен бірлесіп жұмыс істеу, топ ережесіне бағыну, бір-бірінің пікірін тыңдау |
|||
|
|
Пәнаралық байланыс |
Ағылшын тілінде сөздер қолданылады |
|||
|
|
Алдыңғы білім |
HTML тілі құжатында графиканы қолдану |
|||
|
|
Сабақтың барысы |
||||
|
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Уақыт |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақтың басы |
2мин 8мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады.
Ө
|
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
20 мин |
«Миға шабуыл» әдісі <audio> тегі мынандай атрибуттардан тұрады:
«Практикалық жұмыс» HTML-де Аудио енгізу <!DOCTYPE html> <html lang="en"> <head> <meta charset="UTF-8"> <title> Әуен </title> </head> |
|
|
|
|
|
|
<body> <audio src="audio/muz.mp3" controls> </audio> </body> </html> |
|
|
|
|
|
3мин |
• «Жауап бер» әдісі Оқушылар берілген тапсырмаларды жылдам орындайды. Ауызша мадақтау, ынталандыру |
АКТ пайдаланады |
|
|
|
|
|
1-тапсырма. Көпсатылы тізім жасау. Дескриптор: Көпсатылы тізім жасай алады. Фигуралар арқылы бағалау |
Жұмыс дәптері |
|
|
|
|
|
2-тапсырма. Кесте құру. Оқулықтағы тапсырма бойынша кесте құрыңдар. Дескриптор: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
5мин 2мин |
«Эссе» жазу Оқушылар HTML тілінде веб-бет жасаудың артықшылығы мен кемшілігі туралы ойларын жазады.
Кері байланыс:
Оқушылар өз пікірлерін жазады. |
А4 парағы |
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
|
Бірлескен жұмыс, жеке жұмыс арқылы сабақты меңгерту. Шаттық шеңбері, «Сандар» – топқа біріктіру, «Сынық вагон» әдісі бойынша өткен тақырыпты пысықтау, «Миға шабуыл», «Кім жылдам» әдістері, деңгейлік тапсырмалар, «Эссе» әдісі, кері байланыс орнату: «Рефлексивті нысана» |
Фигуралар арқылы ауызша, жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру |
Компьютермен жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережелерін еске түсіру |
|
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері\ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
HTML-де Web программалау. Практикалық жұмыс
HTML-де Web программалау. Практикалық жұмыс
|
Ұзақмерзімдіжоспардыңтарауы: Web-жобалау Күні:19.02.20ж. Мұғалімнің аты-жөні:Абдукаримова У Сынып: 10 А Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML-де Web программалау |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме) |
веб-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: HTML тілінде көп сатылы тізім жасай алады Көпшілікоқушы: HTML тілінде кестеқұрады Кейбір оқушы: HTML тілінде құжатқа мәтін енгізе алады |
||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||
|
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және терминология: Html, head, title, hr, ul, li, ol, table border, TR, TH, TD, TITLE, FONT SIZE |
|||
|
|
Диалог /жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы HTML тілінде тізім жасау программасын құрыңдар HTML тілінде Әуен программасын құрыңдар HTML тілінде мәтін енгізу программасын құрыңдар
|
||||
|
|
Құндылықтарға баулу |
Жұппен бірлесіп жұмыс істеу, топ ережесіне бағыну, бір-бірінің пікірін тыңдау |
|||
|
|
Пәнаралық байланыс |
Ағылшын тілінде сөздер қолданылады |
|||
|
|
Алдыңғы білім |
HTML тілі құжатында графиканы қолдану |
|||
|
|
Сабақтың барысы |
||||
|
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Уақыт |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақтың басы |
2мин 8мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады.
Ө
|
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
20 мин |
«Миға шабуыл» әдісі <audio> тегі мынандай атрибуттардан тұрады:
«Практикалық жұмыс» HTML-де Аудио енгізу <!DOCTYPE html> <html lang="en"> <head> <meta charset="UTF-8"> <title> Әуен </title> </head> |
|
|
|
|
|
|
<body> <audio src="audio/muz.mp3" controls> </audio> </body> </html> |
|
|
|
|
|
3мин |
• «Жауап бер» әдісі Оқушылар берілген тапсырмаларды жылдам орындайды. Ауызша мадақтау, ынталандыру |
АКТ пайдаланады |
|
|
|
|
|
1-тапсырма. Көпсатылы тізім жасау. Дескриптор: Көпсатылы тізім жасай алады. Фигуралар арқылы бағалау |
Жұмыс дәптері |
|
|
|
|
|
2-тапсырма. Кесте құру. Оқулықтағы тапсырма бойынша кесте құрыңдар. Дескриптор: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
5мин 2мин |
«Эссе» жазу Оқушылар HTML тілінде веб-бет жасаудың артықшылығы мен кемшілігі туралы ойларын жазады.
Кері байланыс:
Оқушылар өз пікірлерін жазады. |
А4 парағы |
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
|
Бірлескен жұмыс, жеке жұмыс арқылы сабақты меңгерту. Шаттық шеңбері, «Сандар» – топқа біріктіру, «Сынық вагон» әдісі бойынша өткен тақырыпты пысықтау, «Миға шабуыл», «Кім жылдам» әдістері, деңгейлік тапсырмалар, «Эссе» әдісі, кері байланыс орнату: «Рефлексивті нысана» |
Фигуралар арқылы ауызша, жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру |
Компьютермен жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережелерін еске түсіру |
|
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері\ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||


шағым қалдыра аласыз
ткен
сабақты пысықтау 













