«№177 орта мектебі» КММ
Ашық сабақ
«HTML тілінде сілтемелер»
Пәні: Информатика
Сыныбы: 10 «Б»
Пән мұғалімі: Молдабекова А
01 ақпан 2023 жыл
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Молдабекова А |
|
Күні: 01.02.2023ж |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып: 10б |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML тілінде сілтемелер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Web-беттің басқа бетіне сілтеме жасауды, беттің ішіне сілтеме жасауды, суретке қалай сілтеме жасауды үйренеді. Беттегі барлық сілтемелер үшін түстерді орнатуды үйренеді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, түгендеу. Жағымды ахуал орнату. «Жемісті ағаш». Бүгінгі сабақтан қандай баллмен бағаланғың келеді? Топқа бөлу. flippity.net сайтындағы генератор бойынша топқа бөлу. wordwall.net сайтын пайдаланып, дұрыс жауабын сәйкестендір |
Сәлемдеседі. тамыр, бұтақ, бүршік, жапырақ, гүл, жеміс бәрі тізбектеліп жеміс ағашының жеміс беруіне жұмыс жасайды. Плакаттағы берілген баллдардан өзіне қажеттісін таңдайды және сабақтың өн бойына таңдаған баллы үшін талпынып жұмыс жасайды. 2-топқа бөлініп отырады. Оқушылар сәйкестендіреді |
Дұрыс жауаптары үшін 1және2- 1фишка 3 және оданда көп- 2фишка |
Плакат |
|
Сабақтың ортасы |
М. Бұл қызық! Қазіргі кездегі интернет іс жүзінде зерттеудің нәтижесі. Бастапқыда құжаттармен алмасудың әдісін табу мақсаты қойылған. Гиперсілтемелерді пайдаланған. Осы жобадан дүниежүзілік желі пайда болған. Топтық жұмыс. 1-топ. Сыртқы сілтемелер мен Ішкі сілтемелер 2-топ. Беттегі барлық сілтемелердің түсін орнату. Ұжымдық жұмыс. «Ұлттық ыдыстар» ақпаратты бейнелейтін HTML құжатын құрыңдар. Жеке жұмыс. «Ұлттық ыдыстар» Жұптық жұмыс. Кодтағы қатені табыңдар. |
Берілген тақырыптар бойынша топта жұмыс жасайды. Постер дайындап, өз тақырыпшаларын түсіндіреді.
1-топ оқушылары. Қазақ ағартушылары туралы бетті жасауды жалғастырыңыздар. 4.5.3, 4.5.4. 2-топ оқушылары Гиперсілтеме түсін өзгерту. 4.5.5. Плакатқа орындаймыз.
Тапсырманы дербес компьютерде орындайды.
Жұптар орындаған тапсырмаларын келесі жұпқа береді. Дұрыс жауабы тақтадан көрсетіледі. Жауабын тексереді. |
Топтағы жұмыстары үшін барлығы- 1ф топта белсенді оқушы- 1ф постерді қорғаушы оқушы -1 ф практикалық жұмысы үшін-1ф 1-ф-барлық оқушылардың таңдауымен беріледі. 1-ф «Жұдырық» Берілген 1 фишканы жұптағы бір оқушы ғана алады |
оқулық дербес компьютер плакат дербес компьютер қима қағаздар |
|
Сабақтың соңы |
«Тосын сый» 8-10ф, 5-7ф, 0-4ф «Инстаграмм» әлеуметтік желісі.
|
Аты-жөнін жазып жинаған фишкалар санына қарай қобдишадағы «Тосын сый»ды алады. |
Жиналған фишкалар санына қарай формотивті бағалары шығады. |
Инстаграмм макеті |
|
Үйге тапсырма |
HTML тілінде сілтемелер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«HTML тілінде сілтемелер»
«HTML тілінде сілтемелер»
«№177 орта мектебі» КММ
Ашық сабақ
«HTML тілінде сілтемелер»
Пәні: Информатика
Сыныбы: 10 «Б»
Пән мұғалімі: Молдабекова А
01 ақпан 2023 жыл
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
Педагогтың аты-жөні |
Молдабекова А |
|
Күні: 01.02.2023ж |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып: 10б |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML тілінде сілтемелер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.2.1 web-беттерді жасауда HTML тегтерін қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Web-беттің басқа бетіне сілтеме жасауды, беттің ішіне сілтеме жасауды, суретке қалай сілтеме жасауды үйренеді. Беттегі барлық сілтемелер үшін түстерді орнатуды үйренеді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, түгендеу. Жағымды ахуал орнату. «Жемісті ағаш». Бүгінгі сабақтан қандай баллмен бағаланғың келеді? Топқа бөлу. flippity.net сайтындағы генератор бойынша топқа бөлу. wordwall.net сайтын пайдаланып, дұрыс жауабын сәйкестендір |
Сәлемдеседі. тамыр, бұтақ, бүршік, жапырақ, гүл, жеміс бәрі тізбектеліп жеміс ағашының жеміс беруіне жұмыс жасайды. Плакаттағы берілген баллдардан өзіне қажеттісін таңдайды және сабақтың өн бойына таңдаған баллы үшін талпынып жұмыс жасайды. 2-топқа бөлініп отырады. Оқушылар сәйкестендіреді |
Дұрыс жауаптары үшін 1және2- 1фишка 3 және оданда көп- 2фишка |
Плакат |
|
Сабақтың ортасы |
М. Бұл қызық! Қазіргі кездегі интернет іс жүзінде зерттеудің нәтижесі. Бастапқыда құжаттармен алмасудың әдісін табу мақсаты қойылған. Гиперсілтемелерді пайдаланған. Осы жобадан дүниежүзілік желі пайда болған. Топтық жұмыс. 1-топ. Сыртқы сілтемелер мен Ішкі сілтемелер 2-топ. Беттегі барлық сілтемелердің түсін орнату. Ұжымдық жұмыс. «Ұлттық ыдыстар» ақпаратты бейнелейтін HTML құжатын құрыңдар. Жеке жұмыс. «Ұлттық ыдыстар» Жұптық жұмыс. Кодтағы қатені табыңдар. |
Берілген тақырыптар бойынша топта жұмыс жасайды. Постер дайындап, өз тақырыпшаларын түсіндіреді.
1-топ оқушылары. Қазақ ағартушылары туралы бетті жасауды жалғастырыңыздар. 4.5.3, 4.5.4. 2-топ оқушылары Гиперсілтеме түсін өзгерту. 4.5.5. Плакатқа орындаймыз.
Тапсырманы дербес компьютерде орындайды.
Жұптар орындаған тапсырмаларын келесі жұпқа береді. Дұрыс жауабы тақтадан көрсетіледі. Жауабын тексереді. |
Топтағы жұмыстары үшін барлығы- 1ф топта белсенді оқушы- 1ф постерді қорғаушы оқушы -1 ф практикалық жұмысы үшін-1ф 1-ф-барлық оқушылардың таңдауымен беріледі. 1-ф «Жұдырық» Берілген 1 фишканы жұптағы бір оқушы ғана алады |
оқулық дербес компьютер плакат дербес компьютер қима қағаздар |
|
Сабақтың соңы |
«Тосын сый» 8-10ф, 5-7ф, 0-4ф «Инстаграмм» әлеуметтік желісі.
|
Аты-жөнін жазып жинаған фишкалар санына қарай қобдишадағы «Тосын сый»ды алады. |
Жиналған фишкалар санына қарай формотивті бағалары шығады. |
Инстаграмм макеті |
|
Үйге тапсырма |
HTML тілінде сілтемелер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













