Сабақ жоспары
|
Пән |
Информатика |
|
Класс |
3 |
|
Бөлім |
Бағдарламалау |
|
Сабақ тақырыбы |
Ойынның сценарийі 1-сабақ |
|
Оқыту мақсаты |
3.4.2.1 дайын сценарий бойынша ойын әзірлеу; 3.2.1.1 таңбалы, нөмірленген тізімдер жасау; |
|
Сабақ мақсаты |
|
|
Бағалау критерилері |
Оқушы:
|
|
Тілдік мақсаттар |
Лексика және терминология: Персонаж, костюм, сцена, блоки, событие, команды, последовательность (порядок), переменные, повторение, цикл. Диалогқа немесе жазбаша жұмысқа арналған пайдалы сөз тіркестері: Бұл ойында айнымалылар пайдаланылады … Дыбыс эффектілерін қосу үшін … Бұл жерде қайталанатын іс-әрекет … Мен спрайтты өзгертіп, басқа … Мен бұл шешімді таңдадаым, себебі … |
|
Құндылықтар |
Академиялық адалдық, практичекалық тапсырманы орындау немесе өзара бағалау барысында. Ынтымақтастық бірлесе іс-әрекет орындау немес көмек беру барысында. Өмір бойы білім алу өз бетімен тапсырма орындау барысында. |
|
Пәнаралық байланыс |
Білім мазмұнына сәйкес жүзеге асырылады (өнер безендіру барысында және математикалық логика ). |
|
Алдыңғы білім |
Басқару операторлары. Цикл. Шарт операторлары. Оқиғаларды пайдалану. |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақ сатылары |
Сабақ үстіндегі іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басында 3 мин 3 мин |
Жаңа сабақ тақырыбын ашу. Оқушыларға оқыту және сабақ мақсаттарын жеткізу. Талқылау Оқушылармен компьютерлік (ұялы) ойындарды қолдану тәжірибесін талқылаңыз. Келесі сұрақтарға көңіл адарыңыз:
«Кликкер» ойының жасауды бастамас бұрын бағалау критериилерін ұсыныңыз:
|
Презентация (1-3 слайд) Презентация (4-5 слайд) |
||
|
Сабақ ортасында 22 мин 7 мин |
Практикалық жұмыс сатылары: 1 Жаңа жобаны құру 2 Спрайт оқиғаларын реттеу 3 Ұпай санауға айнымалы құру 4 Спрайт орналасу реттін өзгерту 5 Спрайт эффектілерін реттеу 6 Ойынды қайта бастау Өз бетімен жұмыс Құрылған ойынды өзгерт:
|
Презентация (6-11 слайд) Презентация (12 слайд) |
||
|
Сабақ соныңда 5 мин |
Рефлексия
|
Презентация (13 слайд) |
||
|
Дифференциация |
Бағалау |
Деңсаулық және қауіпсіздік ережесін ұстану |
||
|
Тапсырма орындауға бағытталған көмек көлеміне тәуелді. |
Өзін-өзі бағалау, қалыптастырушы |
Компьютер пайдану барысында қауіпсіздік ережелерін ұстану |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Информатика 3 сынып Ойынның сценарийі
Информатика 3 сынып Ойынның сценарийі
Сабақ жоспары
|
Пән |
Информатика |
|
Класс |
3 |
|
Бөлім |
Бағдарламалау |
|
Сабақ тақырыбы |
Ойынның сценарийі 1-сабақ |
|
Оқыту мақсаты |
3.4.2.1 дайын сценарий бойынша ойын әзірлеу; 3.2.1.1 таңбалы, нөмірленген тізімдер жасау; |
|
Сабақ мақсаты |
|
|
Бағалау критерилері |
Оқушы:
|
|
Тілдік мақсаттар |
Лексика және терминология: Персонаж, костюм, сцена, блоки, событие, команды, последовательность (порядок), переменные, повторение, цикл. Диалогқа немесе жазбаша жұмысқа арналған пайдалы сөз тіркестері: Бұл ойында айнымалылар пайдаланылады … Дыбыс эффектілерін қосу үшін … Бұл жерде қайталанатын іс-әрекет … Мен спрайтты өзгертіп, басқа … Мен бұл шешімді таңдадаым, себебі … |
|
Құндылықтар |
Академиялық адалдық, практичекалық тапсырманы орындау немесе өзара бағалау барысында. Ынтымақтастық бірлесе іс-әрекет орындау немес көмек беру барысында. Өмір бойы білім алу өз бетімен тапсырма орындау барысында. |
|
Пәнаралық байланыс |
Білім мазмұнына сәйкес жүзеге асырылады (өнер безендіру барысында және математикалық логика ). |
|
Алдыңғы білім |
Басқару операторлары. Цикл. Шарт операторлары. Оқиғаларды пайдалану. |
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақ сатылары |
Сабақ үстіндегі іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басында 3 мин 3 мин |
Жаңа сабақ тақырыбын ашу. Оқушыларға оқыту және сабақ мақсаттарын жеткізу. Талқылау Оқушылармен компьютерлік (ұялы) ойындарды қолдану тәжірибесін талқылаңыз. Келесі сұрақтарға көңіл адарыңыз:
«Кликкер» ойының жасауды бастамас бұрын бағалау критериилерін ұсыныңыз:
|
Презентация (1-3 слайд) Презентация (4-5 слайд) |
||
|
Сабақ ортасында 22 мин 7 мин |
Практикалық жұмыс сатылары: 1 Жаңа жобаны құру 2 Спрайт оқиғаларын реттеу 3 Ұпай санауға айнымалы құру 4 Спрайт орналасу реттін өзгерту 5 Спрайт эффектілерін реттеу 6 Ойынды қайта бастау Өз бетімен жұмыс Құрылған ойынды өзгерт:
|
Презентация (6-11 слайд) Презентация (12 слайд) |
||
|
Сабақ соныңда 5 мин |
Рефлексия
|
Презентация (13 слайд) |
||
|
Дифференциация |
Бағалау |
Деңсаулық және қауіпсіздік ережесін ұстану |
||
|
Тапсырма орындауға бағытталған көмек көлеміне тәуелді. |
Өзін-өзі бағалау, қалыптастырушы |
Компьютер пайдану барысында қауіпсіздік ережелерін ұстану |
||
шағым қалдыра аласыз













