Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлімі: |
«Роботтехника» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдухаллақова Доно |
|
Күні: |
12.12.2024 |
|
Сыныбы: 5 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботтың түрлері және оларды қолдану |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.3.4.2 роботтардың түрлерінің үлгілері және оларды қолдану салаларына мысал келтіру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Роботтардың түрлерінің үлгілері және оларды қолдану салаларына мысал келтіре алады; |
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығы қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық жағымды ахуал туғызу. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу және топқа бөлу. Үй тапсырмасын сұрап, өткен сабақты пысықтау «Вордволл» әдісі Сабақтың тақырыбы, мақсаты және критерийлерімен таныстыру. |
Топтастыру «flippity» әдісі арқылы топқа бөлу 2 топқа біріктіру. I топ – «Өндірістік робот». I I топ – «Тұрмыстық робот».
Өткен сабаққа шолу жасап, еске түсіріп, пысықтайды |
Дескриптор: 2 балл Сұрақтарға жауап береді |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты ашып, бейнеролик көрсету. Топтық жұмыс «Ойлан, тап!» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді Сергіту сәті: Музикалық жаттығу |
Бейнероликті көріп жаңа тақырыпты толығырақ түсінеді Топ мүшелері сұрақтарға жауап беріде
Сергіту сәтін орындайды |
Дескриптор: 2балл Сұрақтарға жауап беріп, суреттерді толықтырады |
|
|
|
Практикалық жеке жұмыс Робот машинкамен жұмыс жасау Ж Информатикалық диктант
Алғаш рет "робот" сөзін чех жазушылары ағайынды_____ және _____1920 жылы енгізген. "Робот" сөзі чех тілінде "________" деген мағынаны білдіреді. |
Робот машинкамен жұмыс жасады Жеке жұмыс тапсырмасын орындайды Оқушылар диктант жазады Алғаш рет "робот" сөзін чех жазушылары ағайынды Карел және Йозеф Чапектер 1920 жылы енгізген. "Робот" сөзі чех тілінде "еріксіз еңбек ету" деген мағынаны білдіреді. |
Дескриптор: 2балл Робот машинкамен жұмыс жасау Бағалау: 2-балл Мұғалім оқушыларды «Роботтар» әдісі арқылы бағалайды. |
5-сынып оқулығы. Компью- тер. Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы
|
Сабақты бекіту «Learningapps.org» плотформасы Кері байланыс: «Роботтар» әдісі |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап береді Оқушылар кері байланыс жасап, сабақта алған әсерлерін айтады |
Бағалау: 2-балл Мұғалім формативтік бағаларын қояды
|
Интербел-сенді тақта Робот суреттері |
«ДАРЫН.KZ ОРТА МЕКТЕБІ» ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРУ МЕКЕМЕСІ
АШЫҚ САБАҚ

Сыныбы: 5 «а»
Тақырыбы: «Роботтың түрлері және оларды қолдану»
Мұғалімі: Абдухаллақова Доно
2024-2025 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Информатика ашық сабақ
Информатика ашық сабақ
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлімі: |
«Роботтехника» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдухаллақова Доно |
|
Күні: |
12.12.2024 |
|
Сыныбы: 5 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Роботтың түрлері және оларды қолдану |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.3.4.2 роботтардың түрлерінің үлгілері және оларды қолдану салаларына мысал келтіру; |
|
Сабақтың мақсаты |
Роботтардың түрлерінің үлгілері және оларды қолдану салаларына мысал келтіре алады; |
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығы қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық жағымды ахуал туғызу. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу және топқа бөлу. Үй тапсырмасын сұрап, өткен сабақты пысықтау «Вордволл» әдісі Сабақтың тақырыбы, мақсаты және критерийлерімен таныстыру. |
Топтастыру «flippity» әдісі арқылы топқа бөлу 2 топқа біріктіру. I топ – «Өндірістік робот». I I топ – «Тұрмыстық робот».
Өткен сабаққа шолу жасап, еске түсіріп, пысықтайды |
Дескриптор: 2 балл Сұрақтарға жауап береді |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты ашып, бейнеролик көрсету. Топтық жұмыс «Ойлан, тап!» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді Сергіту сәті: Музикалық жаттығу |
Бейнероликті көріп жаңа тақырыпты толығырақ түсінеді Топ мүшелері сұрақтарға жауап беріде
Сергіту сәтін орындайды |
Дескриптор: 2балл Сұрақтарға жауап беріп, суреттерді толықтырады |
|
|
|
Практикалық жеке жұмыс Робот машинкамен жұмыс жасау Ж Информатикалық диктант
Алғаш рет "робот" сөзін чех жазушылары ағайынды_____ және _____1920 жылы енгізген. "Робот" сөзі чех тілінде "________" деген мағынаны білдіреді. |
Робот машинкамен жұмыс жасады Жеке жұмыс тапсырмасын орындайды Оқушылар диктант жазады Алғаш рет "робот" сөзін чех жазушылары ағайынды Карел және Йозеф Чапектер 1920 жылы енгізген. "Робот" сөзі чех тілінде "еріксіз еңбек ету" деген мағынаны білдіреді. |
Дескриптор: 2балл Робот машинкамен жұмыс жасау Бағалау: 2-балл Мұғалім оқушыларды «Роботтар» әдісі арқылы бағалайды. |
5-сынып оқулығы. Компью- тер. Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы
|
Сабақты бекіту «Learningapps.org» плотформасы Кері байланыс: «Роботтар» әдісі |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап береді Оқушылар кері байланыс жасап, сабақта алған әсерлерін айтады |
Бағалау: 2-балл Мұғалім формативтік бағаларын қояды
|
Интербел-сенді тақта Робот суреттері |
«ДАРЫН.KZ ОРТА МЕКТЕБІ» ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРУ МЕКЕМЕСІ
АШЫҚ САБАҚ

Сыныбы: 5 «а»
Тақырыбы: «Роботтың түрлері және оларды қолдану»
Мұғалімі: Абдухаллақова Доно
2024-2025 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз


ұптық
жұмыс













