Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
Цифрлық сауаттылық |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электрондық цифрлық қолтаңба және сертификат |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.6.2.2 электрондық цифрлық қолтаңба және сертификаттың мақсатын сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық цифрлық қолтаңбаның не екенін біледі, сертификаттық не екенін біледі ; олардың қолданылу мақсаттарын сипаттайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту: «Бір қадам алға...» әдісі Блокчейн деген не? ҚР ақпараттық қауіпсіздік саласындағы заңнамалық әрі нормативтік-құқықтық базасы қандай? Ақпараттық қауіпсіздікке қатысты ең басты қауіпті ата? Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі Тақырыпты ашу Сабақ мақсаттарын хабарлау: |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді ЭЦҚ деген не? Сертификат деген не? Ашық кілт, жабық қілтті қалай түсінесің? |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. |
|||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны ашу (білімді өзектендіру үшін) Бейнероликті көріп талқылау ТЖ.«Джигсо» әдісі 1-Топ: ЭЦҚ деген не? 2-Топ: ЭЦҚ алу әдістері 3-Топ: ЭЦҚ пайдаланудық артықшылықтары мен кемшіліктері
ӨЖ.
|
Оқушылар оқулықпен жұмыс жасап, топтар арасында түсіндіреді Тапсырманы дәптерге орындап, бірін бірі бағалайды |
Дескриптор: -ЭЦҚ не екенінайтады -1 -ЭЦҚ алудың бірінші әдісін айтады-1 -ЭЦҚ алудың екінші әдісін айтады-1 -ЭЦҚ пайдаланудың екі артықшылығын айтады-2 - ЭЦҚ алудың екі кемшілігін айтады-2 Дескриптор: -AUTH файлының қызметін сипаттайды-1 - электрондық үкімет порталында электрондық цифрлық қолтаңба алу жолын көрсетеді.-2 |
Бейнеролик |
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақтан не үйрендім? Қандай тапсырма пайдалы болды? Көңіл күйім қандай? |
Қосымша ақпарат: Pki.gov.kz сайтынан «Пайдаланушыға нұсқаулық» файлын жүктеп алып, танысыңыз |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Информатика. Электронды цифрлық қолтаңба және сертифткат. 11 сынып
Информатика. Электронды цифрлық қолтаңба және сертифткат. 11 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің аты-жөні: |
Толендиева А |
|||||
|
Бөлім: |
Цифрлық сауаттылық |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электрондық цифрлық қолтаңба және сертификат |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.6.2.2 электрондық цифрлық қолтаңба және сертификаттың мақсатын сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық цифрлық қолтаңбаның не екенін біледі, сертификаттық не екенін біледі ; олардың қолданылу мақсаттарын сипаттайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту: «Бір қадам алға...» әдісі Блокчейн деген не? ҚР ақпараттық қауіпсіздік саласындағы заңнамалық әрі нормативтік-құқықтық базасы қандай? Ақпараттық қауіпсіздікке қатысты ең басты қауіпті ата? Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі Тақырыпты ашу Сабақ мақсаттарын хабарлау: |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді ЭЦҚ деген не? Сертификат деген не? Ашық кілт, жабық қілтті қалай түсінесің? |
Мадақтау Қалыптастырушы бағалау Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігі мен сұраққа жауап беру деңгейіне қарай «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды. |
|||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны ашу (білімді өзектендіру үшін) Бейнероликті көріп талқылау ТЖ.«Джигсо» әдісі 1-Топ: ЭЦҚ деген не? 2-Топ: ЭЦҚ алу әдістері 3-Топ: ЭЦҚ пайдаланудық артықшылықтары мен кемшіліктері
ӨЖ.
|
Оқушылар оқулықпен жұмыс жасап, топтар арасында түсіндіреді Тапсырманы дәптерге орындап, бірін бірі бағалайды |
Дескриптор: -ЭЦҚ не екенінайтады -1 -ЭЦҚ алудың бірінші әдісін айтады-1 -ЭЦҚ алудың екінші әдісін айтады-1 -ЭЦҚ пайдаланудың екі артықшылығын айтады-2 - ЭЦҚ алудың екі кемшілігін айтады-2 Дескриптор: -AUTH файлының қызметін сипаттайды-1 - электрондық үкімет порталында электрондық цифрлық қолтаңба алу жолын көрсетеді.-2 |
Бейнеролик |
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақтан не үйрендім? Қандай тапсырма пайдалы болды? Көңіл күйім қандай? |
Қосымша ақпарат: Pki.gov.kz сайтынан «Пайдаланушыға нұсқаулық» файлын жүктеп алып, танысыңыз |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз














