Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Интернет арқылы мәлімет жіберу 4 сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Электрондық пошта «Ғарышқа саяхат» |
|||||||||||||||||||||||||||||
Мектеп: |
Күні:26.02.2021 |
||||||||||||||||||||||||||||
Мұғалімнің аты-жөні: Мұқатаева Құндыз Серікқанқызы |
Сыныбы: 4 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
Интернет арқылы мәлімет жіберу |
||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.1.2.3 қоса тіркелген файлдары бар хабарламаларды (элекронды поштамен) жіберу; |
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: |
||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийі |
|||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
лексика және терминология
|
||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
азаматтық жауапкершілікке, ынтымақтастыққа және интернетті пайдаланып өмір бойы білім алуға баулу |
||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Ағылшын тілі, орыс тілі, қазақ тілі, көркем еңбек |
||||||||||||||||||||||||||||
Алдыңғы білім |
3.3.2.1 желіде ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру |
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5мин |
Жағымды психологиялық ахуал туғызу. «Жадырайық ,жайнайық!Жылы лебіз сыйласайық» атты психологиялық тренинг өткізу.( оқушылар бір-біріне жақын ұстап ,ыстық лебізін білдіреді.Мыс:әдемісің,ақылдысың т.б) Ал ,енді балалар өткен сабақты қайталап өтейік. «Сұрақ жауап » әдісі арқылы мына сұрақтарға жауап берейік.
Дискриптор: Сұрақтарға жауап береді Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы... Жұмбақтар арқылы жаңа сабақтың мақсатын анықтау. Жұмбақтар 1.Олар оны бүкіләлемдік желі деп атайды Бұл желіде ештеңе жоқ! Ол бәрін айтады, тіпті көрсетеді. Бұл не деп аталады? ... Ғаламтор 2. Электронды бұл адам, Көп біледі жаңадан. Сұрақ қойып мен қалсам, Тап табады жауаптан. Балалар Бізге Bilimlab хат келіпті ішінде не бар екн ? Конверт ішінде браузерлер фигурасы болады Ендеше балалар сабағымыздың тақырыбы не?
Интернет арқылы мәлімет жіберу
Жақсы балалар бүгінгі сабағымыздың тақырыбы Интернет арқылы мәлімет жіберу Сабағымыздың мақсаты 4.1.2.3 қоса тіркелген файлдары бар хабарламаларды (элекронды поштамен) жіберу және алу; Нақты айтатын болсақ, біз бүгін Элетронды пошта құруды үйренеміз және мәлметтерді жіберуді үйренміз Сабақтың мазмұнымен танысу үшін бейнематериалмен танысамыз( Видео) Бүгінгі сабағымыздың мақсатына сай қолдарыңыздағы браузерлермен интернетжелісін қолдангып электронды почта ашамыз |
|
|||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 2 мин
5 мин
20 мин
7 мин |
. Тапсырма №1. Топтық жұмыс. «Сәйкестендіру» әдісі. Кестеде электронды пошта бумаларын атауларын көрсетіп талдайды.
Саралаудың қарқынды тәсілі ҚБ. «Көршіңмен бөліс» әдісі
Тапсырма №2. Жеке жұмыс.Тәжірибелік. mail.ru, gmail.com пошталық қызметінің бірімен әдемі гүлдің суретін жіберіңіздер.
Дескриптор 1.Хат жазу батырмасын таңдайды. 2.Кімге өрісін толтырады 3.Тақырып өрісін толтырады 4.Файлды бекіту батырмасын басады 5.Қажет папкадан фотосуретті таңдайды 6.Жөнелту батырмасын басады Поштаның қай түрін және қалай пайдаланғандары туралы айтады. Саралаудың диалог және қолдау көрсету тәсілі.
ҚБ. «Смайликтер» әдісі. Сергіт у сәті. (музыка , видео)
Тапсырма №3 Жеке жұмыс. WhatsApp мессенджері арқылы сурет жіберу.
Тапсырма
Саралаудың қорытынды тәсілі.
Дескриптор
|
https://www.youtube.com/ watch?v= wnDHrcssC_Y
|
|||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
1 мин |
Кері байланыс: «Табыс баспалдағы» әдісі.Оқушылар өз смайликтерін өз баспалдығына жабыстырады Өз ойларын қорытындылайды. Үй тапсырмасы:127 -бет, венн диаграммасы |
|
|||||||||||||||||||||||||||
Саралау- Сіз қандай тəсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|||||||||||||||||||||||||||
Оқушылардың қажеттіліктеріне қарай тапсырмалар берілді.
қабілеттерін ескере
отырып №3 тапсырма оқушыларға беріледі, Бұл тапсырма арқылы
оқушылар тек поштамен ғана емес смартфон мессенджерлерімен де
мәлімет таратуды түсініп, іс жүзінде
орындайды. “Гүл күлтешесі” әдісі
арқылы оқушылар өзінің сабақта түсінгендері түсінбегендері туралы
мәлімет береді, осы кері байланыс арқылы мен келесі сабақта
оқушыларға арнап тапсырмаларды қалай дайын Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |