Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Мектеп: |
«№19 ЖОББМ» КММ |
|
|||
|
Бөлім: |
« Әлемдегі ірі кітапханалар» |
|
|||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Булабаева Маржан Заманбековна |
|
|||
|
Күні: |
21.12.2023 ж. |
|
|||
|
Сынып: 5 «в» |
Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ірі кітапханалар. |
|
|||
|
Оқу мақсаттары: |
5.2.5.1 Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу. 5.5.1.5 Болымды, болымсыз етістіктерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
|
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Сұрақтарды дұрыс түсініп, лайықты жауап береді,диалогке қатысады; Жазба жұмыстарында болымды, болымсыз етістіктерді ажыратады. |
|
|||
|
Сабақтың жоспары |
|
||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру /2 мин/ Үй тапсырмасын тексеру (8 мин) Білу және түсіну /7 мин/ Қолдану /8 мин/ Сергіту сәті Талдау /5 мин/ Жинақтау /5 минут/ Бағалау /3 мин/ Келесі сабаққа үй тапсырмасын беру: Кері байланыс. ( Қорытындылау) /2 минут/ |
Ұйымдастыру кезеңін жүргізеді. Сәлемдеседі.. «Жарық» әдісі арқылы топқа бөледі. Өткен сабақтың тапсырмасын «Wordwall» бағдарламсымен ақпараттың мәтінге сәйкестігін дұрыс, бұрыс жауабы арқылы тексереді. «Доп лақтыру» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын қояды. Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады. Тақы рыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырады. Оларды оқиды,оқушыларға қайталатады.Ірі кітапханалар туралы түсіндіреді. «Ноутбук» әдісі арқылы ІІ топқа мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіруге береді. Сергіту сәтін орындатады. «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы диалог құрастыртады. 119-бет,2-тапсырманы ұсынады. Оқушыларға әр 1 ұпай үшін 1 кітаптың суреті беріледі. 126 бет, 9- тапсырманың орындалуын түсіндіреді. Өтілген тақырып бойынша сұрақтар қояды,сабақты қорытыңдылайды. «Тик ток» әдісі арқылы оқушылардан кері байланыс алады. |
Сәлемдеседі. Түрлі-түсті шамдарды таңдау арқылы ІІ топқа бөлінеді. Үйге берілген тапсырманы «Wordwall» бағдарламсымен ақпараттың мәтінге сәйкестігін дұрыс, бұрыс жауабы арқылы жауап береді. Оқушылар «Доп лақтыру» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді,жаңа тақырыпты болжайды. Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. Сөздерді қайталайды. «Ноутбук» әдісі арқылы ІІ топ мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіреді. Qr kod код арқылы өздері тексереді.Мәтінді оқиды.Мәтіннен жаңа сөздерді табады. Сергіту сәтін орындайды. «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы әр жұп сұрақ құрастырып, диалог құрады. Болымды етістіктерді болымсыз етістіктерге айналдырады. Оқушылар бағалау критерийлеріне сәйкес ұпай жинайды.
Үй тапсырмасын күнделікке жазып алады.
Сұрақтарды дұрыс түсініп, лайықты жауап береді. Рефлексия.Кері байланысқа қатысады. |
Дескрипторы: Үйге берілген тапсырмаға«Wordwall» бағдарламсы арқылы жауап береді.( 2 балл) Дескрипторы: Сұрақтарға жауап береді (1 балл) Дескрипторы: 1. Мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіреді. (1 балл) 2. Мәтінді оқиды. (1 балл) 3. Мәтіннен жаңа сөздерді табады(1 балл) Дескрипторы: Диалог құрады. (2 балл) Дескрипторы: Болымды етістіктерді болымсыз етістіктереге айналдырады. ( 2 балл)
|
Интербелсенді тақта, презентация
https://wordwall.net/resource/65699300
Интербелсенді тақта, презентация
Слайд (нейрожаттығу)
Кітапхана суреті
Слайд,карточка Оқулық
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ірі кітапханалар.5-сынып
Ірі кітапханалар.5-сынып
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Мектеп: |
«№19 ЖОББМ» КММ |
|
|||
|
Бөлім: |
« Әлемдегі ірі кітапханалар» |
|
|||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Булабаева Маржан Заманбековна |
|
|||
|
Күні: |
21.12.2023 ж. |
|
|||
|
Сынып: 5 «в» |
Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ірі кітапханалар. |
|
|||
|
Оқу мақсаттары: |
5.2.5.1 Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу. 5.5.1.5 Болымды, болымсыз етістіктерді ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолдану. |
|
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Сұрақтарды дұрыс түсініп, лайықты жауап береді,диалогке қатысады; Жазба жұмыстарында болымды, болымсыз етістіктерді ажыратады. |
|
|||
|
Сабақтың жоспары |
|
||||
|
Сабақ кезеңдері/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру /2 мин/ Үй тапсырмасын тексеру (8 мин) Білу және түсіну /7 мин/ Қолдану /8 мин/ Сергіту сәті Талдау /5 мин/ Жинақтау /5 минут/ Бағалау /3 мин/ Келесі сабаққа үй тапсырмасын беру: Кері байланыс. ( Қорытындылау) /2 минут/ |
Ұйымдастыру кезеңін жүргізеді. Сәлемдеседі.. «Жарық» әдісі арқылы топқа бөледі. Өткен сабақтың тапсырмасын «Wordwall» бағдарламсымен ақпараттың мәтінге сәйкестігін дұрыс, бұрыс жауабы арқылы тексереді. «Доп лақтыру» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын қояды. Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады. Тақы рыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырады. Оларды оқиды,оқушыларға қайталатады.Ірі кітапханалар туралы түсіндіреді. «Ноутбук» әдісі арқылы ІІ топқа мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіруге береді. Сергіту сәтін орындатады. «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы диалог құрастыртады. 119-бет,2-тапсырманы ұсынады. Оқушыларға әр 1 ұпай үшін 1 кітаптың суреті беріледі. 126 бет, 9- тапсырманың орындалуын түсіндіреді. Өтілген тақырып бойынша сұрақтар қояды,сабақты қорытыңдылайды. «Тик ток» әдісі арқылы оқушылардан кері байланыс алады. |
Сәлемдеседі. Түрлі-түсті шамдарды таңдау арқылы ІІ топқа бөлінеді. Үйге берілген тапсырманы «Wordwall» бағдарламсымен ақпараттың мәтінге сәйкестігін дұрыс, бұрыс жауабы арқылы жауап береді. Оқушылар «Доп лақтыру» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді,жаңа тақырыпты болжайды. Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады. Сөздерді қайталайды. «Ноутбук» әдісі арқылы ІІ топ мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіреді. Qr kod код арқылы өздері тексереді.Мәтінді оқиды.Мәтіннен жаңа сөздерді табады. Сергіту сәтін орындайды. «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы әр жұп сұрақ құрастырып, диалог құрады. Болымды етістіктерді болымсыз етістіктерге айналдырады. Оқушылар бағалау критерийлеріне сәйкес ұпай жинайды.
Үй тапсырмасын күнделікке жазып алады.
Сұрақтарды дұрыс түсініп, лайықты жауап береді. Рефлексия.Кері байланысқа қатысады. |
Дескрипторы: Үйге берілген тапсырмаға«Wordwall» бағдарламсы арқылы жауап береді.( 2 балл) Дескрипторы: Сұрақтарға жауап береді (1 балл) Дескрипторы: 1. Мәтіндегі сөйлемдерді сәйкестендіреді. (1 балл) 2. Мәтінді оқиды. (1 балл) 3. Мәтіннен жаңа сөздерді табады(1 балл) Дескрипторы: Диалог құрады. (2 балл) Дескрипторы: Болымды етістіктерді болымсыз етістіктереге айналдырады. ( 2 балл)
|
Интербелсенді тақта, презентация
https://wordwall.net/resource/65699300
Интербелсенді тақта, презентация
Слайд (нейрожаттығу)
Кітапхана суреті
Слайд,карточка Оқулық
|
|
шағым қалдыра аласыз














