Сыныбы: ____11_________ Пәні: __алгебра_______
|
Сабақ тақырыбы: |
Иррационал көрсеткішті дәрежеге есептер шығару |
|
Сабақ мақсаты: |
Дәреже, дәреженің негізі, дәреженің көрсеткіші, натурал көрсеткішті дәреже, бүтін көрсеткішті дәреже, бүтін көрсеткішті дәреженің қасиеттерімен танысу және тақырыпқа берілген есептерді шығара білу дағдылары қалыптасу |
|
Табыс критерийлері: |
|
|
Сабақ түрі: |
Дағды мен білікті машықтындыру сабағы |
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Керекті жабдықтар |
|
|
5 мин |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша түйген ойлары мен түсінбеген сұрақтарына байланысты пікірлерін айтады. |
|
|
|
2 мин |
Топқа бөлу |
Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді |
Кеспе қағаздар |
|
|
13 мин |
Топтық жұмыс. «Мозайка» әдісі. Иррационал көрсеткішті дәрежелерге берілген есептерден құралған пазлдар тарату |
Иррационал көрсеткішті дәрежелерге берілген есептер мен олардың қасиеттеріне қатысты жазылған пазлдарды құрастыру арқылы белгілі фигураны құрастырады . |
Пазлдар, геометрия-лық фигура-лар |
|
|
20 мин |
Тақтамен жұмыс. Бағалау критерийлері:
|
Иррационал көрсеткішті дәрежелі есептерді оқулықтан №95-№100 есептерді шығарады және бағалау критерийлеріне байланысты есептер шығарады, өзін-өзі бағалайды |
Бағалау критерий-лері; Оқулық, |
|
|
5 мин |
Рефлексия |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Стикер, Бағалау парағы |
|
|
Не сәтті өтті? |
|
|||
|
Не сәтсіз болды? |
|
|||
|
Нені дамыта алар едім? |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Иррационал көрсеткішті дәрежеге есеп
Иррационал көрсеткішті дәрежеге есеп
Сыныбы: ____11_________ Пәні: __алгебра_______
|
Сабақ тақырыбы: |
Иррационал көрсеткішті дәрежеге есептер шығару |
|
Сабақ мақсаты: |
Дәреже, дәреженің негізі, дәреженің көрсеткіші, натурал көрсеткішті дәреже, бүтін көрсеткішті дәреже, бүтін көрсеткішті дәреженің қасиеттерімен танысу және тақырыпқа берілген есептерді шығара білу дағдылары қалыптасу |
|
Табыс критерийлері: |
|
|
Сабақ түрі: |
Дағды мен білікті машықтындыру сабағы |
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Керекті жабдықтар |
|
|
5 мин |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша түйген ойлары мен түсінбеген сұрақтарына байланысты пікірлерін айтады. |
|
|
|
2 мин |
Топқа бөлу |
Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді |
Кеспе қағаздар |
|
|
13 мин |
Топтық жұмыс. «Мозайка» әдісі. Иррационал көрсеткішті дәрежелерге берілген есептерден құралған пазлдар тарату |
Иррационал көрсеткішті дәрежелерге берілген есептер мен олардың қасиеттеріне қатысты жазылған пазлдарды құрастыру арқылы белгілі фигураны құрастырады . |
Пазлдар, геометрия-лық фигура-лар |
|
|
20 мин |
Тақтамен жұмыс. Бағалау критерийлері:
|
Иррационал көрсеткішті дәрежелі есептерді оқулықтан №95-№100 есептерді шығарады және бағалау критерийлеріне байланысты есептер шығарады, өзін-өзі бағалайды |
Бағалау критерий-лері; Оқулық, |
|
|
5 мин |
Рефлексия |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Стикер, Бағалау парағы |
|
|
Не сәтті өтті? |
|
|||
|
Не сәтсіз болды? |
|
|||
|
Нені дамыта алар едім? |
|
|||
шағым қалдыра аласыз













