Алгебра және анализ бастамалары, 11 Б
|
Бөлім |
ІІІ тарау. Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік функция |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Слямова Н.Р. |
|
|
Күні: |
19.12.2020 ж. |
|
|
Сынып: 11А, 11Ә, 11Б, 11В |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Иррационал теңдеулер мен теңсіздіктер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.2.1 – иррационал теңдеулер анықтамасын білу, оның ММЖ-сін анықтай алу;
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Ресурстар |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Танысу/ 5 мин |
1. Сәлемдеседі. 2. Оқушыларды түгендейді, оқушылардың дайындықтарын тексереді. 3. Алдыңғы білімдерін еске түсіру үшін тапсырмалар беріледі. 4.Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттары жөнінде мәлімет береді. Сұрақтар: 1.а санының n-ші дәрежелі түбірі дегеніміз не? 2.Көбейтіндіден түбір шығару қалай орындалады? 3.Бөлшекпен түбір шығару қалай орындалады? 4.Түбірдің дәрежесі көрсеткішімен түбір таңбасының ішіндегі өрнектің көрсеткіші туралы ережені тұжырымда. 5.Түбірді дәрежеге шығару үшін не істеуге болады? 6.Түбірден түбір шығару қалай орындалады? |
Сұрақтарға жауап береді |
ФБ
|
Оқулық(Ш) |
|
СалғастыруСалыстыру 16 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа |
1. Шешу жолын біледі 2.Теңдеуді дәрежеге шығара алады 3. Теңдеудің шешімін дұрыс таба алады 4.Тексеруді жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал
|
|
Зерттеу 10 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа
|
1. Теңдеуді шешу әдісін дұрыс таңдайды 2. Қысқаша көбейту формуласын меңгерген 3. Теңдеудің анықталу облысын ескереді 4. Шешімін дұрыс тауып, анализ жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал |
|
Жалпылау 8 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа |
1. Теңдеуді шешу әдісін дұрыс таңдайды 2. Қысқаша көбейту формуласын меңгерген 3. Теңдеудің анықталу облысын ескереді 4. Шешімін дұрыс тауып, анализ жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал |
|
Үйге тапсырма 1 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 3-нұсқа |
Үй жұмысын MS teams-қа жүктейді. |
Кері байланыс |
Оқулық(Ш) |
|
Оқушымен кері байланыс Рефлексия |
Ауызша бағалау немесе кері байланыс жазу |
|||
\
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Иррационал теңдеулер мен теңсіздіктер
Иррационал теңдеулер мен теңсіздіктер
Алгебра және анализ бастамалары, 11 Б
|
Бөлім |
ІІІ тарау. Дәрежелер мен түбірлер. Дәрежелік функция |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Слямова Н.Р. |
|
|
Күні: |
19.12.2020 ж. |
|
|
Сынып: 11А, 11Ә, 11Б, 11В |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Иррационал теңдеулер мен теңсіздіктер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.2.1 – иррационал теңдеулер анықтамасын білу, оның ММЖ-сін анықтай алу;
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Ресурстар |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Танысу/ 5 мин |
1. Сәлемдеседі. 2. Оқушыларды түгендейді, оқушылардың дайындықтарын тексереді. 3. Алдыңғы білімдерін еске түсіру үшін тапсырмалар беріледі. 4.Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттары жөнінде мәлімет береді. Сұрақтар: 1.а санының n-ші дәрежелі түбірі дегеніміз не? 2.Көбейтіндіден түбір шығару қалай орындалады? 3.Бөлшекпен түбір шығару қалай орындалады? 4.Түбірдің дәрежесі көрсеткішімен түбір таңбасының ішіндегі өрнектің көрсеткіші туралы ережені тұжырымда. 5.Түбірді дәрежеге шығару үшін не істеуге болады? 6.Түбірден түбір шығару қалай орындалады? |
Сұрақтарға жауап береді |
ФБ
|
Оқулық(Ш) |
|
СалғастыруСалыстыру 16 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа |
1. Шешу жолын біледі 2.Теңдеуді дәрежеге шығара алады 3. Теңдеудің шешімін дұрыс таба алады 4.Тексеруді жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал
|
|
Зерттеу 10 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа
|
1. Теңдеуді шешу әдісін дұрыс таңдайды 2. Қысқаша көбейту формуласын меңгерген 3. Теңдеудің анықталу облысын ескереді 4. Шешімін дұрыс тауып, анализ жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал |
|
Жалпылау 8 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 1-2-нұсқа |
1. Теңдеуді шешу әдісін дұрыс таңдайды 2. Қысқаша көбейту формуласын меңгерген 3. Теңдеудің анықталу облысын ескереді 4. Шешімін дұрыс тауып, анализ жасай алады |
ФБ |
Дидактикалық материал |
|
Үйге тапсырма 1 мин |
Дидактикалық материал Өзіндік жұмыс 3-нұсқа |
Үй жұмысын MS teams-қа жүктейді. |
Кері байланыс |
Оқулық(Ш) |
|
Оқушымен кері байланыс Рефлексия |
Ауызша бағалау немесе кері байланыс жазу |
|||
\
шағым қалдыра аласыз













