|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||||
|
Курс: |
2 |
Топ: |
ОСк – |
Сабақтың номері (пара) |
2 |
|
|
Мамандық-біліктілік: |
1514000 – « Экология және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану » |
|||||
|
Модульдің атауы: |
КМ 03/ Ұңғымаларды бұрғылау және тау – кен қазбасын ұңғылау тәсілін тандау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар |
|||||
|
Күні: |
|
Ұзақтығы: |
35мин. |
|||
|
Өткізу орны: |
Аудитория № 80
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Біліміділік: Ұңғыманы бұрғылау кезінде қолданылатын станоктар мен қоңдырғылар түрлерімен таныстыру Дамытушылық: Оқушылардың ой өрістерін тақырыппен байланыстыра отырып тереңдете дамыту Тәрбиелік: Тәртіп, дұрыс отыруға, кабинеттегі техника қауіпсіздігіне баулу |
|||||
|
Сабақтың
міндеттері: |
Студенттер бұрғылауда қолданылатын станоктар мен қоңдырғылар түрлерімен танысу тиіс |
|||||
|
Күтілетін нәтижелер: |
Кен іздеу бұрғылауына арналған ауыспалы және өздігінен жүретін станоктар мен қоңдырғыларға сипаттама береді |
|||||
|
Сабақтың типі: |
Аралас |
|||||
|
Оқыту әдістері, әдістемелік тәсілдер, педагогикалық техника, педагогикалық технологиялар: |
||||||
|
Көрсете отырып түсіндіру |
||||||
|
Қажетті жабдықтар мен аспаптар: |
Плакаттар, презентация, бейнекөрініс |
|||||
|
Қосымша көздер (әдебиеттер): |
Барлама бұрғылау 1-2 бөлім Алматы 2007ж. Тұяқбаев Нығмет |
|||||
|
Оқытушының байланыс ақпараты: |
||||||
|
Т.А.Ә: |
Қолы: |
|||||
|
САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЫ, ҚЫСҚАША ЖАЗБАСЫ |
||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыт (минут) |
Оқытушының әрекеттері |
Студенттердің әрекеттері |
Оқу ресурстары мен материалдары |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі |
1 |
Қатысушыларды тексеру. Оқушылардың сырт келбеттерін қадағалау, түгендеу Сәлемдесу |
Сәлемдесу, старостаның оқушылардың бар-жоғы туралы анықтама беруі |
|
|
2. Үй тапсырмасын орындауын тексеру |
13 |
Үй тапсырмасын сұрау:
|
Ауызша жауап беру |
|
|
3. Оқушылардың негізгі кезенде жұмысқа дайындығы |
2 |
Студенттерді белсенді жұмысқа бағыттау. Жаңа тақырыпты және оның мақсаттарын хабарлау. Алынатын білімнің маңыздылығын анықтау. |
Тақырып туралы ойлану, жаңа тақырыппен танысу |
|
|
4. Қызметтің жаңа білімі мен тәсілдерін қалыптастыру |
13 |
Жоспар: Вебинар
|
Мұқият тыңдау және сұрақтар дайындау |
Тірек конспект, оқулық |
|
5. Зерделенген материалды түсінуді алғаш тексеру. |
3 |
«Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар» тақырыбы бойынша негіздеу сұрақтарын қою. |
Түсінген ақпаратты талдау, сұрақ қою |
Тірек конспект, оқулық |
|
6. Үй тапсырмасы туралы ақпараттандыру |
2 |
1.Негізгі: «Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар» тақырыбы бойынша үйде дайындалып кел.
|
Мұқият тыңдау, жазып алу |
|
|
7. Сабақ қорытындыларына қорытынды жүргізу және рефлексия |
1 |
Оқушылардың алған бағаларына қорытынды беру |
Мұқият тыңдау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар
Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||||
|
Курс: |
2 |
Топ: |
ОСк – |
Сабақтың номері (пара) |
2 |
|
|
Мамандық-біліктілік: |
1514000 – « Экология және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану » |
|||||
|
Модульдің атауы: |
КМ 03/ Ұңғымаларды бұрғылау және тау – кен қазбасын ұңғылау тәсілін тандау |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар |
|||||
|
Күні: |
|
Ұзақтығы: |
35мин. |
|||
|
Өткізу орны: |
Аудитория № 80
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Біліміділік: Ұңғыманы бұрғылау кезінде қолданылатын станоктар мен қоңдырғылар түрлерімен таныстыру Дамытушылық: Оқушылардың ой өрістерін тақырыппен байланыстыра отырып тереңдете дамыту Тәрбиелік: Тәртіп, дұрыс отыруға, кабинеттегі техника қауіпсіздігіне баулу |
|||||
|
Сабақтың
міндеттері: |
Студенттер бұрғылауда қолданылатын станоктар мен қоңдырғылар түрлерімен танысу тиіс |
|||||
|
Күтілетін нәтижелер: |
Кен іздеу бұрғылауына арналған ауыспалы және өздігінен жүретін станоктар мен қоңдырғыларға сипаттама береді |
|||||
|
Сабақтың типі: |
Аралас |
|||||
|
Оқыту әдістері, әдістемелік тәсілдер, педагогикалық техника, педагогикалық технологиялар: |
||||||
|
Көрсете отырып түсіндіру |
||||||
|
Қажетті жабдықтар мен аспаптар: |
Плакаттар, презентация, бейнекөрініс |
|||||
|
Қосымша көздер (әдебиеттер): |
Барлама бұрғылау 1-2 бөлім Алматы 2007ж. Тұяқбаев Нығмет |
|||||
|
Оқытушының байланыс ақпараты: |
||||||
|
Т.А.Ә: |
Қолы: |
|||||
|
САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЫ, ҚЫСҚАША ЖАЗБАСЫ |
||||
|
Сабақтың барысы |
Уақыт (минут) |
Оқытушының әрекеттері |
Студенттердің әрекеттері |
Оқу ресурстары мен материалдары |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі |
1 |
Қатысушыларды тексеру. Оқушылардың сырт келбеттерін қадағалау, түгендеу Сәлемдесу |
Сәлемдесу, старостаның оқушылардың бар-жоғы туралы анықтама беруі |
|
|
2. Үй тапсырмасын орындауын тексеру |
13 |
Үй тапсырмасын сұрау:
|
Ауызша жауап беру |
|
|
3. Оқушылардың негізгі кезенде жұмысқа дайындығы |
2 |
Студенттерді белсенді жұмысқа бағыттау. Жаңа тақырыпты және оның мақсаттарын хабарлау. Алынатын білімнің маңыздылығын анықтау. |
Тақырып туралы ойлану, жаңа тақырыппен танысу |
|
|
4. Қызметтің жаңа білімі мен тәсілдерін қалыптастыру |
13 |
Жоспар: Вебинар
|
Мұқият тыңдау және сұрақтар дайындау |
Тірек конспект, оқулық |
|
5. Зерделенген материалды түсінуді алғаш тексеру. |
3 |
«Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар» тақырыбы бойынша негіздеу сұрақтарын қою. |
Түсінген ақпаратты талдау, сұрақ қою |
Тірек конспект, оқулық |
|
6. Үй тапсырмасы туралы ақпараттандыру |
2 |
1.Негізгі: «Іздеме жұмыстарына арналған станоктармен қоңдырғылар» тақырыбы бойынша үйде дайындалып кел.
|
Мұқият тыңдау, жазып алу |
|
|
7. Сабақ қорытындыларына қорытынды жүргізу және рефлексия |
1 |
Оқушылардың алған бағаларына қорытынды беру |
Мұқият тыңдау |
|
шағым қалдыра аласыз













