Материалдар / Жай бөлшектерді салыстыру. Аралас сандарды салыстыру
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Жай бөлшектерді салыстыру. Аралас сандарды салыстыру

Материал туралы қысқаша түсінік
Математика пәнінің мұғаліміне ҚМЖ
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Күні: 10.11.2017

Сынып: 5

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Жай бөлшектерді салыстыру. Аралас сандарды салыстыру.


Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

Бөлімдері де, алымдары да әртүрлі сандарды салыстыруда ортақ бөлімге келтіріп есептер шығару, білімдерін пысықтау, жүйелеу

Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар:

Бөлімдері бірдей бөлшектерді салыстыру. Алымдары бірдей бөлшектерді салыстыру. Бөлімдері де, алымдары да әртүрлі бөлшектерді салыстыру. Аралас сандарды салыстыру.

Оқушылардың басым бөлігі:

Есте сақтау қабілетін,жан-жақты ойлау қабілетін, білім, білік дағдысын, іскерлікті дамытады

Кейбір оқушылар:

Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтар қойып үйренеді, қарсы сұрақ қоя біледі;

-Оқушының сыни ойлауы қалыптасады.

Жетістік критерийлері

Оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру,тақырып бойынша біліктіліктерін дамыту

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Ағылшын сабағы

АКТ қолдану дағдылары

Таныстырылым

Тілдік құзыреттілік

Жай сан, prime number

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы

Оқушылармен амандасу, оқушы қатысымына және сынып тазалығына назар аудару.


Ойын жұмбақтар

Жұмбақтар 
1. Заттарды санағанда 
Керек ол бізге ауадай 
Айтыңдаршы бұл қандай сан? 
Жан-жағыңа қарамай ( натурал сан) 

2. Бірдей санды бірнеше рет 
Қосудан тұрады 
Егер оны тағы басқа 
Қалай атауға болады (көбейту) 

3. Санға қосып алсаң 
Сол санның өзі шығады 
Санды оған бөлуге болмайтынын 
Математиктер ұғады (нөл) 




Сабақтың ортасы

480

481

482



Оқулық





Сабақтың соңы

(Қ) «Ыстық орындық»   бойынша.Қима қағаз дағы сурет бойынша есептер шығарту.



Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе?

2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?



Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе?

1.

2.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?

1.

2.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!