жай сабақ

Тақырып бойынша 31 материал табылды

жай сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
сабақ жоспары
Материалдың қысқаша нұсқасы



Білім беру ұйымының атауы

Кәусар Бұлақ орта мектебі

Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Менің туған өлкем

Педагогтің аты-жөні:

Беке

Күні:


Сынып:

2сынып


Сабақтың тақырыбы:

44 сабақ. Төрт түлігі елімнің.

Жер иісі.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау

2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу

Сабақтың мақсаты

Оқиғаның дамуын болжап айтады

Әңгіме бойынша пікірін білдіреді

Құндылықтар

Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ

Сабақ құндылығы:ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК


Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут






Өткенді пысықтау

5 минут











Сабақ

тың ортасы

20 минут


































Сергіту сәті

2 минут













Сабақты қорыту

6минут














Қосымша тапсырма

2минут









Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуалды жақсарту



Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

Отбасындағы үлкендерден балалық шағы туралы сұра. Олар туралы айтуға дайындал.


Тақырыпты ашу

Құндылық мақсаты:Түрлі мамандықтарға қызығушылық таныту

Төрт түлік туралы өз ойларыңды айтыңдар.Олар туралы не білесіңдер?

Төр түліктің пірлерін ата.



Жаңа тақырып

1-тапсырма

Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендір

Түйе боздайды

Жылқы кісінейді

Қой маңырайды

Сиыр мөңірейді





2-тапсырма

Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт

Сөздік жұмыс

Қамықты-қиналды,уайымдады

Ағарған-сүт мағынасында




3-тапсырма

Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқы

Жауап: мазасыздануы



ЕБҚ

Төрт түліктің суреттерін тауып, олар туралы айт.


ЕҚБ

Төрт түліктің пайдасы» тақырыбына өз ойыңды жаз






Бағала

4-тапсырма

«Ашық микрофон» әдісі

Оқиғаның осылай аяқталуы саған ұнай ма?



Қорытындыла

5-тапсырма

«Жануар туған жердің иісін өмірі ұмытпайды» деген сөйлемнің мағынасын түсіндір.



Үй тапсырмасы

Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелеуге дайындал








ҚЖ:

«Пазл» әдісі

Үй жануарларының суреттерін құрастыр.

Құраған суретіңдегі жануар туралы өз білетініңді айт







Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Үй тапсырмасын айтады





Тақырыпты ашады






Өз ойларымен бөліседі









Мәтінмен жұмыс жасайды





Салыстыру жасайды






Жеке жұмыс жасайды









Жаттығу жасайды









Тапсырманы орындайды





Өз ойларымен бөліседі






Үй тапсырмасын алады







Қосымша жұмыс жасайды









Кері байланыс жасайды



Мақтап, мадақтап отыру







Дескриптор:

Үлкендердің балалық шағы туралы айтады-1б



ҚБ:

«Ою» әдісі




Дескриптор:

Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендіреді-1б






Дескриптор:

Мәтінді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б





Дескриптор:

Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқиды-1б


Тамаша!






Керемет!









Дескриптор:

Оқиғаның аяқталуы туралы өз ойын айтады-1б




Дескриптор:

Өз ойларын еркін жеткізеді-1б




Дескриптор:

Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелей алады-1б













«Көңіл күй түймедағы» әдісі













Суреттер













оқулық





оқулық




Суреттер














Оқулық
















Қимылдар







Оқулық





Жұмыс дәптері







Оқулық









Суреттер







Кері байланыс парақшасы























Білім беру ұйымының атауы

Кәусар Бұлақ орта мектебі

Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Менің туған өлкем

Педагогтің аты-жөні:

Бекебаева УТ..

Күні:


Сынып:

2сынып


Сабақтың тақырыбы:

45 сабақ. Алатау – тау атасы.

Алатау.


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.8.2 мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстыру

2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу

Сабақтың мақсаты

Өлеңнің мазмұнын суретпен салыстырады

Сұрақтарға жауап беруде өз пікірін айтады

Құндылықтар

Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ

Сабақ құндылығы:ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК


Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут






Өткенді пысықтау

5 минут








Сабақ

тың ортасы

20 минут































Сергіту сәті

2 минут



























Сабақты қорыту

6минут














Қосымша тапсырма

2минут









Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуалды жақсарту


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелеуге дайындал




Тақырыпты ашу

Құндылық мақсаты: Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу

Қазақстанның таулары туралы суреттермен жұмыс жаса. Таулардың атауын ата.

Алатау

Қаратау

Тарбағатай

Алтай

Ұлытау



Жаңа тақырып

1-тапсырма

Суретке қарап табиғат көріністерін әңгімеле


2-тапсырма

Өлеңді түсініп оқы және мазмұнын айт

Сөздік жұмыс

Рекорд-үздік жетістік

Мәлім,аян-белгілі


Біліміңді қолдан

4-тапсырма

«Ашық микрофон» әдісі

Алматы,апорт,Медеу сөздерінің Алатаумен қандай байланысы бар?

Өз біліміңді пайдаланып әңгімеле


5-тапсырма

Жаңылтпашты жаңылмай айтып үйрен

Алатауда неше шың бар?

Қаратауда неше шың бар?

Алатауда бір мың шың бар.

Қаратауда бір мың шың бар.



6-тапсырма

Өлеңді оқып ақынның сұрақтарына жауап жаз

Үлгі:

Медеу мұзайдынын көрдім.Онда мен конбкимен сырғанадым.



Қорытындыла

7-тапсырма

Ақынның «Алатау-тау атасы» деген сөзін қалай түсінесің?

Алатау-еліміздегі ең биік тау.



Үй тапсырмасы

Жаңылтпашты жаттап ал

«Алатау» өлеңін мәнерлеп оқып кел






ҚЖ:

Қазақстанның физикалық картасынан тауларды тап.Олардың аттарын ата. Өзің тұратын аймақта немесе жақын аймақта қандай тау барын айт. Оларды картадан тап.









Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Үй тапсырмасын айтады







Тақырыпты ашады






Өз ойларымен бөліседі






Өлеңмен жұмыс жасайды





Салыстыру жасайды








Жаттығу жасайды







Тапсырманы орындайды







Жаңылтпаш жаттайды






Сұраққа жауап береді







Өз ойларымен бөліседі






Үй тапсырмасын алады





Қосымша жұмыс жасайды









Кері байланыс жасайды



Мақтап, мадақтап отыру







Дескриптор:

Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелей алады-1б





ҚБ:

«Банкомат» әдісі



Дескриптор:

Суретке қарап табиғат көріністерін әңгімелейді-1б



Дескриптор:

Өлеңді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б



Тамаша!






Керемет!









Дескриптор:

Алматы қаласы туралы айта алады-1б






Дескриптор:

Жаңылтпашты жаңылмай айтады-1б




Дескриптор:

Өлеңді оқып ақынның сұрақтарына жауап жазады-1б








Дескриптор:

Жаңылтпашты жатқа айтады-1б

«Алатау» өлеңін мәнерлеп оқиды-1б













«Білім шыңы» әдісі













Суреттер



оқулық





оқулық



Суреттер










Оқулық
















Қимылдар







Оқулық





Жұмыс дәптері







Оқулық









Суреттер










Оқулық
















Кері байланыс парақшасы



































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Менің туған өлкем

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып:

2сынып


Сабақтың тақырыбы:

46сабақ. Жері байдың елі бай .

Мұнайтеңізі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу

Сабақтың мақсаты

Сұрақтың жауабын мәтіннен табады

Құндылықтар

Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ

Сабақ құндылығы:ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК


Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут






Өткенді пысықтау

5 минут








Сабақ

тың ортасы

20 минут































Сергіту сәті

2 минут























Сабақты қорыту

6минут














Қосымша тапсырма

2минут









Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуалды жақсарту


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

Жаңылтпашты жаттап ал

«Алатау» өлеңін мәнерлеп оқып кел




Тақырыпты ашу

Құндылық мақсаты:Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті

қалыптастыру

Суреттен не көріп тұрғаныңды айт. Бұл жерде не өндіріледі?



Жаңа тақырып

1-тапсырма

«Адасқан буындар» ойыны

Сөздің буындарынан жерасты қазба байлықтарының атын құрап оқы

Кө-мір,ал-тын,мұ-най,кү-міс.

2-тапсырма

Өлеңді түсініп оқы және мазмұнын айт

Мұнай деген не?



ЕБҚ

3-тапсырма

Өлеңде мұнайдың пайдасы туралы айтылған жерлерін тауып оқып бер.



ЕҚБ

Мұнайлы өлке деп қай жақты айтамыз? Қазақстанның қай аймағынан мұнай көп өндіріледі?Өз ойыңды айт.



Білгенің жөн

4-тапсырма

Төмендегі мәтінді оқы. Мұнайдың сипаты берілген сөйлемді көшіріп жаз


Мұнайдың түсі қара қоңыр,өзіне тән иісі бар.




5-тапсырма

Суретке қарап, мұнайдан алынатын заттар туралы әңгімеле.

Өлеңмен байланыстыр.

Ж: Отын,дәрі-дәрмек, резеңке......




6-тапсырма

Қорытынды жаса

«Жері байдың елі бай» деген мақалды қалай түсінесің?




Үй тапсырмасы

Өз үйіңдегі мұнайдан жасалған заттарды жазып кел. Оларды неге пайдаланасыңдар? Айт.



ҚЖ:

«Менің елімнің жер байлығы» тақырыбына әңгіме құрастырып жаз.

Жер байлығына нелерді жатқызасың?








Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Үй тапсырмасын айтады







Тақырыпты ашады








Буындардан сөз құрайды





Өлеңмен жұмыс жасайды





Өлеңді оқиды




Жеке жұмыс жасайды






Жаттығу жасайды








Сөйлемді көшіріп жазады








Тапсырманы орындайды






Сұраққа жауап береді






Үй тапсырмасын алады





Қосымша жұмыс жасайды









Кері байланыс жасайды



Мақтап, мадақтап отыру







Дескриптор:

Жаңылтпашты жатқа айтады-1б

«Алатау» өлеңін мәнерлеп оқиды-1б




ҚБ:

«Транспортир» әдісі



Дескриптор:

Сөздің буындарынан жерасты қазба байлықтарының атын құрап оқиды-1б



Дескриптор:

Өлеңді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б





Тамаша!






Керемет!








Дескриптор:

Берілген мәтінді оқиды-1б. Мұнайдың сипаты берілген сөйлемді көшіріп жазады-1б





Дескриптор:

Суретке қарап, мұнайдан алынатын заттар туралы әңгімелейді-1б



Дескриптор:

«Жері байдың елі бай» деген мақалды қалай түсінетінін айтады-1б



Дескриптор:

Өз үйіндегі мұнайдан жасалған заттарды жазып келеді-1б












«Тик ток» әдісі













Суреттер



оқулық








Оқулық







Суреттер




Кеспе буындар







Суреттер







Оқулық







Қимылдар







Оқулық





Жұмыс дәптері






Оқулық









Суреттер










Оқулық












Кері байланыс парақшасы













Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Менің туған өлкем

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып:

2сынып


Сабақтың тақырыбы:

47 сабақ. Ұлы мереке


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.1.1 мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, мәнерлеп оқу;

2.2.3.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау

Сабақтың мақсаты

Өлеңді мәнерлеп оқып,негізгі ойды анықтайды

Құндылықтар

Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ

Сабақ құндылығы:ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК


Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут






Өткенді пысықтау

5 минут








Сабақ

тың ортасы

20 минут































Сергіту сәті

2 минут

















Сабақты қорыту

6минут

















Қосымша тапсырма

2минут









Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуалды жақсарту


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

Өз үйіңдегі мұнайдан жасалған заттарды жазып кел. Оларды неге пайдаланасыңдар? Айт.




Тақырыпты ашу

Құндылық мақсаты:Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті

қалыптастыру

Желтоқсан оқиғасы туралы әңгімелеу. Желтоқсан құрбандарымен таныстыру

Қайрат Рсқұлбеков,Ләззат Асанова,Сәбира Мұхамеджанова,Ербол Спатаевтар жайлы айту.



Жаңа тақырып

1-тапсырма

Сурет бойынша әңгімеле

Тәуелсіздік алаңы, ол жерде болған оқиға,Тәуелсіздігіміздің қалай келгені туралы айт.



2-тапсырма

Өлеңді түсініп,мәнерлеп оқы және мазмұнын айт

Сөздік жұмыс

Арқау болған-негіз болған


ЕБҚ

3-тапсырма

Атасы мен немересі не туралы әңгімелесті?



ЕҚБ

Өлеңдегі негізгі ойды өз сөзіңмен жеткізіп көр.


Білгенің жөн

Дәптеріңе жазып ал.

16 желтоқсан-Қазақстан Республикасының Тәуелсіздк күні




5-тапсырма

Досыңды,ата-анаңды құттықтау ретінде өлеңнің бір шумағын таңдап,көшіріп жаз.




6-тапсырма

Қорытынды жаса

«Топтастыру» әдісі

«Бақытты өмір» дегенді қалай түсінесің?


Бейбітшілік тәуелсіз ел егеменді ел


Бақытты өмір


Ашық аспан тегін білім еркіндік



Үй тапсырмасы

Отан,туған жер туралы өлең оқы, ән айт. «Менің Отаным» тақырыбына суреттер топтамасын дайында



ҚЖ:

«Мен бақытты баламын» тақырыбына сурет сал және өз балалық шағың туралы әңгімеле







Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Үй тапсырмасын айтады







Тақырыпты ашады








Өз білімдерін ортаға салады




Өлеңмен жұмыс жасайды





Өлеңді оқиды




Жеке жұмыс жасайды






Жаттығу жасайды








Сөйлемді көшіріп жазады




Тапсырманы орындайды






Сұраққа жауап береді





Топтастыру жасайды




Үй тапсырмасын алады





Қосымша жұмыс жасайды









Кері байланыс жасайды



Мақтап, мадақтап отыру







Дескриптор:

Өз үйіндегі мұнайдан жасалған заттарды жазып келеді-1б




ҚБ:

«Зымыран» әдісі



Дескриптор:

Сурет бойынша әңгімелейді-1б





Дескриптор:

Өлеңді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б





Тамаша!






Керемет!












Дескриптор:

Досын,ата-анасын құттықтау ретінде өлеңнің бір шумағын таңдап,көшіріп жазады-1б




Дескриптор:

«Бақытты өмір» тақырыбына топтастыру жасайды-1б



Дескриптор:

Отан,туған жер туралы өлең оқиды, ән айтады-1б

«Менің Отаным» тақырыбына суреттер топтамасын дайындайды«-1б











«Білім шыңы» әдісі













Суреттер



оқулық








Оқулық






Суреттер










Суреттер







Оқулық







Қимылдар







Оқулық





Жұмыс дәптері







Оқулық









Суреттер










Оқулық












Кері байланыс парақшасы









Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Әдебиеттік оқу. Алматыкітап

Бөлім:

Менің туған өлкем

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып:

2сынып


Сабақтың тақырыбы:

48 сабақ.


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау

2.2.4.1 Мақал-мәтел, жұмбақ,ертегі, тұрмыс-салт жырлары,әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау.

2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу

2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу

2.2.6.1 - кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау

Сабақтың мақсаты

Бөлім бойынша білімін қайталап,бекітеді

Құндылықтар

Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ

Сабақ құндылығы:ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ


Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут






Өткенді пысықтау

5 минут








Сабақ

тың ортасы

20 минут





















Сергіту сәті

2 минут























Сабақты қорыту

8минут


















Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуалды жақсарту


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

Отан,туған жер туралы өлең оқы, ән айт. «Менің Отаным» тақырыбына суреттер топтамасын дайында





Жаңа тақырып

Құндылық мақсаты:Қазақстанның мемлекеттік рәміздерін ажырата білу

1-тапсырма

Өлеңдерді оқы. Әр шумаққа сәйкес келетін тақырыпты ата.

1-шумақ-Астана

2-шумақ-Гимн

3-шумақ-Ту

4-шумақ-Бейбіт өмір




2-тапсырма

Теңеу сөздер мен сөз тіркестерін тауып, көшіріп жаз

Мақтадай,гүл сияқты,түйедей,аттай шапқылаған.


3-тапсырма

Оқып,сөздерді салыстыр.Түсіндір.

Ауыл,қала,көл,көлшік,тақ,таяқша






4-тапсырма

Бұл сөзді айтқан кім?

-Ата,әже! Түс көрдім,қызыл сиыр қайтып келіпті,-деді. Атасы мен әжесі күлді де қойды.

Жауап: Бипан



5-тапсырма

Сөйлемдерді толықтырып жаз

Кең-байтақ Отанымды мақтан етемін!

Мен Түркістан облысында тұрамын

Біздің ауыл (қала) Әлкен деп аталады




6-тапсырма

Суреттерден қай жерлерді таныдың? Әңгімеле

Жауап: Байқоңыр,Астана,Медеу, Бурабай



7-тапсырма

Теңеу сөздердің астын сыз

Күн нұрындай жарық, көгілдір аспан,қазыналы жер,даладай кең.

Прямая соединительная линия 2











Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.





Үй тапсырмасын айтады







Тақырыпты ашады









Тапсырманы орындайды





Сөздердің мағынасын түсіндіреді





Жаттығу жасайды









Сұраққа жауап береді







Тапсырманы орындайды







Суретпен жұмыс жасайды




Теңеу сөздерді табады










Кері байланыс жасайды



Мақтап, мадақтап отыру



Дескриптор:

Отан,туған жер туралы өлең оқиды, ән айтады-1б

«Менің Отаным» тақырыбына суреттер топтамасын дайындайды «-1б

ҚБ:

«Өзін өзі бағалау» әдісі


Дескриптор:

Өлеңдерді оқып,әр шумаққа сәйкес келетін тақырыпты атайды-1б



Дескриптор:

Теңеу сөздер мен сөз тіркестерін тауып, көшіріп жазады-1б



Дескриптор:

Оқып,сөздерді салыстырады,түсін

діреді-1б









Дескриптор:

Берілген сөзді айтқан кейіпкерді атайды-1б




Дескриптор:

Сөйлемдерді толықтырып жазады-1б





Дескриптор:

Суреттерден қай жерлерді танығанын айтады-1б





Дескриптор:

Теңеу сөздердің астын сызады-1б








«Ноутбок» әдісі













Суреттер



оқулық









Оқулық







Суреттер













Оқулық







Қимылдар







Оқулық





Жұмыс дәптері







Оқулық









Суреттер










Оқулық






Кері байланыс парақшасы









Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
12.03.2025
153
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі