|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жалынды ақын-күйшілер. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында: музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын хабарлау және оқушыларды қозғауға арналған сұрақтар қою. |
Мұғалімнің сұрақтарына жауап беру. |
Жауаптардың дұрыстығын тыңдау арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, суреттер. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығармаларды тыңдау және талдау, әртүрлі музыкалық бейнелер мен
көркемдеуші құралдарды түсіндіру. |
Музыкалық шығармаларды тыңдау және
оларды талдау, өз пікірлерін айту. |
Өзара
бағалау әдісі арқылы. |
Музыкалық
жазбалар, үнтаспа ойнатқышы. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қортындысын жасау, негізгі түсініктерді қайталау. |
Сабақ бойынша рефлексия жасау. |
Ауызша кері байланыс арқылы. |
Қалам, қағаз. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жалынды ақын-күйшілер.
Жалынды ақын-күйшілер.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жалынды ақын-күйшілер. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында: музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын хабарлау және оқушыларды қозғауға арналған сұрақтар қою. |
Мұғалімнің сұрақтарына жауап беру. |
Жауаптардың дұрыстығын тыңдау арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, суреттер. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығармаларды тыңдау және талдау, әртүрлі музыкалық бейнелер мен
көркемдеуші құралдарды түсіндіру. |
Музыкалық шығармаларды тыңдау және
оларды талдау, өз пікірлерін айту. |
Өзара
бағалау әдісі арқылы. |
Музыкалық
жазбалар, үнтаспа ойнатқышы. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қортындысын жасау, негізгі түсініктерді қайталау. |
Сабақ бойынша рефлексия жасау. |
Ауызша кері байланыс арқылы. |
Қалам, қағаз. |
шағым қалдыра аласыз

















