Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
М.Өтемісов атындағы орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Мәтін және Мультимедиа (ортақ тақырыптары: "Менің туған өлкем", "Жыл мезгілдері") |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Кожантаева А |
|
|
|
Күні: |
27.02 |
|
|
|
Сынып: 2 б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жанасу датчигін қолдану |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.3.1 жанасу датчигін қолдану; |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
Оқушылар мұғаліммен амандасады, өз орындарында отырады. |
Мұғалім оқушылармен амандасады, сабаққа дайындығын тексереді. |
- |
- |
|
Өткенді қайталау (10 минут) |
Оқушылар робототехника туралы білетіндерін айтады, сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың білімдерін тексереді, сұрақтар қояды. |
Ауызша бағалау |
- |
|
Жаңа материалды түсіндіру (15 минут) |
Оқушылар мұғалімнің түсіндірмесін тыңдайды, жанасу датчигінің жұмыс істеу принципін түсінеді. |
Мұғалім жанасу датчигінің не екенін, оның қалай жұмыс істейтінін түсіндіреді, мысалдар келтіреді. |
- |
LEGO Mindstorms EV3, жанасу датчигі |
|
Практикалық жұмыс (20 минут) |
Оқушылар топтарға бөлініп, жанасу датчигін қолданып роботты басқаруға арналған тапсырмаларды орындайды. |
Мұғалім оқушыларға көмектеседі, бағыт береді, қажет болған жағдайда түсіндіреді. |
Практикалық жұмысты бағалау |
LEGO Mindstorms EV3, жанасу датчигі, компьютер, бағдарламалық қамтамасы |
|
Қорытынды (5 минут) |
Оқушылар өз жұмыстарын талқылайды, қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушылардың жұмысын бағалайды, сабақты қорытындылайды. |
- |
- |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жанасу датчигін қолдану ҚМЖ 2-сынып
Жанасу датчигін қолдану ҚМЖ 2-сынып
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
М.Өтемісов атындағы орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Мәтін және Мультимедиа (ортақ тақырыптары: "Менің туған өлкем", "Жыл мезгілдері") |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Кожантаева А |
|
|
|
Күні: |
27.02 |
|
|
|
Сынып: 2 б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жанасу датчигін қолдану |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.5.3.1 жанасу датчигін қолдану; |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Оқушының әрекеті |
Педагогтің әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) |
Оқушылар мұғаліммен амандасады, өз орындарында отырады. |
Мұғалім оқушылармен амандасады, сабаққа дайындығын тексереді. |
- |
- |
|
Өткенді қайталау (10 минут) |
Оқушылар робототехника туралы білетіндерін айтады, сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың білімдерін тексереді, сұрақтар қояды. |
Ауызша бағалау |
- |
|
Жаңа материалды түсіндіру (15 минут) |
Оқушылар мұғалімнің түсіндірмесін тыңдайды, жанасу датчигінің жұмыс істеу принципін түсінеді. |
Мұғалім жанасу датчигінің не екенін, оның қалай жұмыс істейтінін түсіндіреді, мысалдар келтіреді. |
- |
LEGO Mindstorms EV3, жанасу датчигі |
|
Практикалық жұмыс (20 минут) |
Оқушылар топтарға бөлініп, жанасу датчигін қолданып роботты басқаруға арналған тапсырмаларды орындайды. |
Мұғалім оқушыларға көмектеседі, бағыт береді, қажет болған жағдайда түсіндіреді. |
Практикалық жұмысты бағалау |
LEGO Mindstorms EV3, жанасу датчигі, компьютер, бағдарламалық қамтамасы |
|
Қорытынды (5 минут) |
Оқушылар өз жұмыстарын талқылайды, қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушылардың жұмысын бағалайды, сабақты қорытындылайды. |
- |
- |
шағым қалдыра аласыз













