|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
4 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№17-18 сабақтар. Біз не оқып үйрендік? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.2.7 Жойылу шегінде тұрған жануарларға мысал келтіру; 4.2.2.8 Ұлттық саябақтар мен қорықтарды құру мақсатын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген тарауды қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз, жасампаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту Амандасудан кейін оқушылар бір-біріне сәттілік тілейді Өткенді пысықтау Жануарлар туралы өз ойларымен бөліседі Тақырыпты ашу
1.Тапсырма Осы тараудан не үйрендің? (ауызша жауап) Жауап: Симбиоз туралы, бунақденелілер туралы,қоректік тізбек жасауды, өз өлкеміздегі жануарлар мен өсімдіктер туралы жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктерді қорғауды үйрендік Жаңа тақырып 2-тапсырма Жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктер туралы білетініңді диаграммаға түсір
Жануарлар Арша, долана, Сілеусін, аю, қар Өсімдіктер Қызғалдақ,т.б барысы, қоқиқаз
Сақтау ортасы Сақтау ортасы: Қорықтар мен ұлттық парктер, адмдардың жанашырлығы 3-тапсырма Оқулықтағы тест тапсырмаларын орындау.(44 бет) №1.Тоқсан бойынша жиынтық бағалау тапсырмаларын орындау (18 сабақ)
|
Сабаққа дайындық жасайды Сұрақтарға жауап береді Тақырыпты өмірмен байланыстыра отырып өз ойын жеткізеді Суреттермен ,кестемен жұмыс жасайды Өз ойларын ортаға салады. Тест жұмысын орындайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескрипторы: Қоректік тізбек жасай алады-1б Табиғаттағы қарым-қатынасты түсінеді жойылу шегінде тұрған жануарлары қорғау жолдарын біледі-1б Ұлттық саябақтар мен қорықтарды құру мақсатын түсінеді-1б
Дескриптор: Өз өлкесіндегі жануарлар тіршілігі туралы айта алады Жойылу алдындағы жануарлар туралы айта алады. Оларды сақтау туралы біледі. Дескриптор: Тест тапсырмаларын орындай алады Өтілген білім нәтижесін көрсете алады Бағалау кретерийлерін ұсыну «Жұлдыздар шеруі» әдісі |
суреттер Суреттер оқулық оқулық оқулық Жойылу қаупі бар жануарлар суреттері Тест парақша Лары Жұмыс парақтары Жұлдызша лар |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жануарлар
Жануарлар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Жануарлар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
4 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№17-18 сабақтар. Біз не оқып үйрендік? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.2.7 Жойылу шегінде тұрған жануарларға мысал келтіру; 4.2.2.8 Ұлттық саябақтар мен қорықтарды құру мақсатын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген тарауды қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз, жасампаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды жақсарту Амандасудан кейін оқушылар бір-біріне сәттілік тілейді Өткенді пысықтау Жануарлар туралы өз ойларымен бөліседі Тақырыпты ашу
1.Тапсырма Осы тараудан не үйрендің? (ауызша жауап) Жауап: Симбиоз туралы, бунақденелілер туралы,қоректік тізбек жасауды, өз өлкеміздегі жануарлар мен өсімдіктер туралы жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктерді қорғауды үйрендік Жаңа тақырып 2-тапсырма Жойылып бара жатқан жануарлар мен өсімдіктер туралы білетініңді диаграммаға түсір
Жануарлар Арша, долана, Сілеусін, аю, қар Өсімдіктер Қызғалдақ,т.б барысы, қоқиқаз
Сақтау ортасы Сақтау ортасы: Қорықтар мен ұлттық парктер, адмдардың жанашырлығы 3-тапсырма Оқулықтағы тест тапсырмаларын орындау.(44 бет) №1.Тоқсан бойынша жиынтық бағалау тапсырмаларын орындау (18 сабақ)
|
Сабаққа дайындық жасайды Сұрақтарға жауап береді Тақырыпты өмірмен байланыстыра отырып өз ойын жеткізеді Суреттермен ,кестемен жұмыс жасайды Өз ойларын ортаға салады. Тест жұмысын орындайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескрипторы: Қоректік тізбек жасай алады-1б Табиғаттағы қарым-қатынасты түсінеді жойылу шегінде тұрған жануарлары қорғау жолдарын біледі-1б Ұлттық саябақтар мен қорықтарды құру мақсатын түсінеді-1б
Дескриптор: Өз өлкесіндегі жануарлар тіршілігі туралы айта алады Жойылу алдындағы жануарлар туралы айта алады. Оларды сақтау туралы біледі. Дескриптор: Тест тапсырмаларын орындай алады Өтілген білім нәтижесін көрсете алады Бағалау кретерийлерін ұсыну «Жұлдыздар шеруі» әдісі |
суреттер Суреттер оқулық оқулық оқулық Жойылу қаупі бар жануарлар суреттері Тест парақша Лары Жұмыс парақтары Жұлдызша лар |
||
шағым қалдыра аласыз


















